فسقلی ها در اردو

فسقلی ها در اردو

نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۲۷
مگابایت
حجم

فسقلی ها برگشتند...

این بار در اردو !!!

 این برنامه مجموعه ای از بازی های آموزشی، فکری و سرگرم کننده برای کودکان است و بگونه ای طراحی شده اند تا مخاطب های کودک به آن جذب شوند و همزمان مشغول یادگیری نیز باشند.

· در این بازی مفاهیم اولیه ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب و تقسیم به روش هاین نوین به کودک آموزش داده می شود.

· آموزش ها به 3 زبان فارسی، انگلیسی و ارمنی به مخاطب ارائه می شود.

· آموزش حروف و الفبا نیز در قالب بازی ها در این مجموعه گنجانده شده است. تلاش شده است تا از کتب درسی دوره دبستان در جمع آوری آموزشها استفاده شود .

· آموزش آشنایی با حیوانات، حشرات و میوه ها نیز در بازی قرار دارد.

· در کنار آموزشها، بعضی از بازی ها هم صرفا برای تقویت قوه تخیل و سرگرمی کودک گنجانده شده تا کودک هنگام بازی احساس تکرار و خستگی نکند .

 برای ایجاد انگیزه و اشتیاق،  بعد از به پایان رسیدن هر قسمت، تعدادی ستاره به کودک جایزه داده می شود که میتوان از آنها برای دریافت نشان های مختلف و هیجان انگیز استفاده کرد.

 این برنامه شامل 13 بازی آموزشی زیر می باشد:

 1. بازی هزارپا: کودک باید حروف به هم ریخته را مرتب کند تا کلمه بامعنایی درست شود. با تکرار صدای حروف و کلمات کودک با الفبا و دیکته کلمات آشنا می شود.

 2. بازی میوه چینی: کودک باید با توجه به الگو مشخص شده، تعداد مشخصی از میوه ها را داخل سبد درست قرار دهد.

 3. بازی قورباغه جهنده : هدف از این بازی آموزش مفاهیم و علامت ها "بزرگتر"، "کوچکتر" و "مساوی" است. در این بازی به کودک دو عدد نشان داده می شود و کودک باید علامت مناسب را در جای خالی قرار دهد.

 4.  بازی لباس ها : در این بازی کودک باید ارتباط و الگویی بین اعداد را تشخیص داده و جاهای خالی را با اعداد مناسب پر کند.

 5. بازی پیک نیک : در این بازی از کودک خواسته می شود تا خوراکی مورد علاقه فسقل های را به آنها بدهد.

 6. بازی کمک های اولیه : در این بازی کودک باید از فسقلی زخمی شده پرستاری و مراقبت کند.

 7. بازی پرنده های رنگارنگ : این بازی جهت تقویت حافظه کودکان طراحی شده است . در این بازی ابتدا باید کودک صدای پرندگانی که آواز خوانده اند را به ترتیب به خاطر بسپارد و سپس به همان ترتیب نت ها را انتخاب کند.

 8. صفحه نقاشی : از دیرباز نقاشی و رنگ آمیزی یکی از تفریحات مورد علاقه کودکان بوده است. در این قسمت کودک می تواند به رنگ آمیزی طرح های زیبا بپردازد، آنها را ذخیره کند و به اشتراک بگذارد.

 9. بازی آقای کرم : در این بازی عملیات ریاضی جمع، تفریق، ضرب و تقسیم به کودکان آموزش داده می شود. کودک باید بتواند از بین چهار گزینه، گزینه درست را انتخاب کند تا آقای کرم یک قدم به جلو برود. با کلیک کردن بروی تمامی اعداد و علامت ها، نام آنها تکرار می شود تا برای کودک تکرار و تمرین بیشتری ایجاد شود.

 10. بازی تیر اندازی: در این بخش، کودک باید در زمان مشخص شده به بشقاب پرنده های رنگی شلیک کند تا برنده بازی شود. هدف از این بازی افزایش تمرکز، تقویت سرعت عکس العمل و افزایش  مهارت های حرکتی می باشد.

 11. بازی قارچ های خندان: در این بخش از کودک خواسته می شود تا پس از شنیدن صدای یک حرف، آن را انتخاب کند. بعد از انتخاب درست حروف، سنگها کنار رفته و یک کلمه ظاهر می شود . در این بازی صدای حروف، شکل حروف، دیکته کلمات و تلفظ صحیح هر کلمه به کودک آموزش داده می شود. این لغات اکثرا از کتب درسی دوره دبستان انتخاب شده است.

 12. بازی تور و حشرات : کودک باید با سرعت و دقت ، حشره ای را که در شکل مشخص شده است را تور خود بگیرد. کودک علاوه بر آشنا شدن با انواع حشرات ، سرعت عمل خود را نیز افزایش می دهد.

 13. بازی نیلوفر آبی : در این بازی کودک باید جای حروف بزرگ و کوچک شبیه به هم را به خاطر بسپارد و آن ها را دو به دو انتخاب کند. در این بازی علاوه بر آموزش حروف بزرگ و کوچک، تمرین حافظه نیز انجام می گیرد.در رسانه‌ها

فسقلی ها در اردو: بازی های هیجان انگیز + آموزش های مفید

متدهای آموزشی به صورت مستمر در حال تغییر و بهبودند و امروزه برای آموزش بسیاری از مفاهیم به کودکان، از بازی های آموزشی استفاده میشود. در مطلبی که در ادامه میخوانید به نقد و بررسی یکی از همین بازی های جذاب و سرگرم کننده پرداخته شده که "فسقلی ها در اردو" نام دارد. بازی از نظر گرافیکی از کیفیت بسیاری بالایی برخوردار است و همین کیفیت در کنار محتوای جذاب، تجربه خوبی را در اختیار مخاطب اصلی آن یعنی کودکان عزیز قرار میدهد. صداگذاری حرفه ای نیز بازی را هیجان انگیزتر میکند و نوعی تعامل با کودک ایجاد میشود و او را به انجام تمام بخش های بازی ترغیب میکند. محیط بازی با نام آن همخوانی دارد و کودک کنجکاو میشود تا تمامی بخش ها را انجام دهد.

نقد و بررسی بازی فسقلی‌ها در اردو؛ آموزش همراه با سرگرمی

اصولا کودکان از بازی‌هایی که مربوط به انیمیشن‌ها باشند مثل toy story و دیرین شاه استقبال میکنند. در کنار این عناوین بازی‌هایی که دارای رنگ‌های شاد و محیط گرافیکی فانتزی و مناسب باشند نیز میتوانند کودکان را به خود جلب کنند. فسقلی‌ها در اردو به خوبی توانسته با رنگ و لعاب و محیط گرافیکی مناسب برای کودکان جذاب باشد. بازی از رنگ آمیزی خوب و گرافیک فانتزی بهره میبرد. طراحی منو و انیمیشن‌های به کار گرفته شده نیز در نوع خود مناسب و باعث جذابیت بیشتر بازی شده‌اند.


نظرات کاربران

بسیارررر عالی
۱۴۰۰/۰۴/۰۷
خیلی بازی خوبیه حتما نصب کنید
مرینت
۱۴۰۰/۰۲/۱۶
عالی بهتون پیشنهاد میدم این بازی را نصب کنید واقعا عالی 😍😍😍😘😙
متین
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
خوبه ولی براید ۵۰۰ تا جمع کنیم تا نشانه بگیریم ولی بازی خیلی خوبی بود
۰۹۱۵۵۰۸۲۹۶۳
۱۴۰۰/۰۶/۲۰
خیلی بازی قشنگ ی
ف اصغری
۱۴۰۰/۰۶/۱۷
این بازی عالیه
درسا
۱۴۰۰/۰۶/۱۳
عالی
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۶/۰۹
آقایان و خانم ها سلام به خوشگانه فسقلی ها در اردو خوش آمدید با توجه در مسیر فسقلی اننخاب کنید
هستی
۱۴۰۰/۰۶/۰۷
خیلی قشنگه
شهرزاد
۱۴۰۰/۰۶/۰۵
عالی خوب بود😍😘😚😙😗🤗🤩😏🙃
کودک
۱۴۰۰/۰۴/۲۷
عالی
زکیه
۱۴۰۰/۰۴/۰۶
عالی
هستی
۱۴۰۰/۰۴/۰۳
عالی
رایحه
۱۴۰۰/۰۴/۰۲
عالی بود مرسی🌺