قطار شادی

قطار شادی

نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۳۵
مگابایت
حجم

بازی کودکانه ایرانی با بیش از ٥٠٠٬٠٠٠ کاربر

قطار شگفت انگیز در راه است...!
بازی قطار شادی یک مجموعه پر از بازی های سرگرم کننده به همراه آموزش برای کودکان است.

این مجموعه فقط یک بازی ساده نیست بلکه شامل ١٤ بازی مفرح برای یادگیری سه پکیج کامل اعداد ، اشکال هندسی و اعضای بدن می باشد . 
بازی ها و آموزش به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده اند که کودک پس ازتسلط بر زبان فارسی می تواند اعداد و کلمات را به زبان انگلیسی نیز بیاموزد.

معرفی بازیها

بازی ساخت آدمک
در این بازی کودک می تواند با استفاده از یاد گرفتن اعضای بدن وصورت کارکتر های جذاب و متفاوت بسازد.

بازی تلفن کودک
این بازی یک تلفن کامل (شامل شماره گیری ، دفترچه تلفن ، ذخیره مخاطب و..) برای بچه هاست. هدف از این بازی قادر ساختن کودک به استفاده از تلفن و تمرین و تکرار اعداد است. این بازی شامل 3 بخش می شود :

1 . بخش شماره گیری شماره های خواسته شده از کودک

2. بخش دوم که شامل آموزش شماره های ضروری به کودک و تماس گرفتن با این شماره ها به صورت مجازی است 
3. بخش سوم شامل ذخیره کردن مخاطبان جدید است که مخاطبان این قسمت نیز به صورت مجازی قابل شماره گیری هستند.

بازی فروشگاه
این بازی یک بازی فوق العاده با با طراحی شاد و زیباست. هدف از این بازی افزایش دید ریاضی و مفهوم جمع و تفریق به صورت خیلی ابتدایی به کودکان است.

بازی پازل
این بازی قدرت خلاقیت را از طریق ساخت تصویر با استفاده از اشکال هندسی در کودکان بالا برده؛ علاوه بر این باعث افزایش دید هندسی در کودک نیز می شود.

بازی اعداد ترتیبی
این بازی برای آموزش ترتیب اعداد به کودکان و تکرار بیش تر اعداد است.
هدف از این بازی این است که کودک قبل از شروع دوره دبستان با مفهوم ترتیب اعداد آشنا شود.

بازی بادکنک ها
یک بازی پر از بادکنکهای رنگارنگ که باعث میشود کودک با شکل اعداد بیش تر آشنا شود. در این بازی کودک باید عدد خواسته شده را از بین بادکنک های رنگارنگ پیدا کند. 

بازی حافظه
این بازی علاوه بر سرگرم کردن بچه ها باعث تقویت حافظه آنها نیز میشود. این بازی شامل کارت هایی است که کودک باید تصویر پشت آنها را به خاطر بسپارد.

بازی تمرین نوشتن
این بازی یک صفحه برای تمرین نوشتن اعداد است. این بازی در واقع یک تخته سیاه مجازی است که استفاده از آن برای کودکان بسیار راحت تر از مداد و کاغذ است.

بازی جفت چین
این بازی با تکرار اشکال هندسی باعث تثبیت اشکال در ذهن کودک می شود؛ همچنین باعث تقویت قدرت قرینه یابی و تمایز بخشیدن بین اشکال هندسی میشود.

بازی حدس شکل
این بازی کمک می کند تا کودک بتواند بین اشیا در دنیای واقعی و اشکال هندسی که آموزش دیده است از طریق مثال هایی از دنیای واقعی برای هر شکل هندسی ارتباط منطقی ایجاد کند.

بازی روباه و خرگوش 
یک بازی مفرح و هیجان انگیز که علاوه بر سرگرم شدن باعث افزایش دقت و سرعت عمل کودک نیز می شود.

بازی ساعت
این بازی خود شامل چهار بخش ویژه ی آموزش ساعت در سطح ابتدایی و ساده است هدف اصلی این بازی علاوه بر تکرار اعداد، آموزش کارکردن با ساعت های دیجیتال و آنالوگ به کودکان است.

پازل اشکال

بخش نقاشی

مار و پلهدر رسانه‌ها

روی ریل آموزش و سرگرمی، بازی قطار شادی برای کودکان

انسان از لحظه تولد نیاز به آموزش دارد و این موضوع در دوران کودکی بسیار اهمیت پیدا میکند. اگر میخواهید آموزش های پایه مثل یادگیری اعداد یا آشنایی با اعضای بدن را با یک روش موثر به فرزند خود بدهید، بازی قطار شادی را نصب کنید. برای آشنایی بیشتر با این بازی اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه شوید.

نقد و بررسی بازی قطار شادی؛ شادی و سرگرمی از جنس کودکانه

قطار شادی یک مجموعه کامل برای کودکان شماست. سرگرمی، شادی و آموزش، همه و همه در یک نرم افزار به صورت رایگان جای داده شده‌اند. قطار شادی دارای 15 بازی و بخش مختلف است.

کافه دولوپرز: قطار شادی همبازی کودکان

این روز ها با پیشرفت تکنولوژی و ترویج استفاده از گجت ها، کمک بسیاری به خانواده ها شده در تربیت و سرگرم کردن کودکانشان. مجموعه ی کامل (قطار شادی ) با بیش از ۱۳ بخش متنوع قطعا کمک بسیاری در سرگرم شدن کودکان رنج ۲تا۸ سال میکند و حتی افراد بزرگتر را می تواند به یاد کودکی بیندازد.

بررسی بازی قطار شادی: آموزش همراه بازی برای کودکان!

توسعه هوشمند شدن دنیا اطراف ما بر روی سیستم آموزشی بسیار تاثیر داشته است. به طوری که ذهن‌ خلاق کودکان با این هوشمند شدگی به شدت خو گرفته و آموزش‌هایی که در این راه صورت می‌گیرد، نتیجه بخش بوده‌اند. قطار شادی یکی از سری مجموعه نرم افزار‌هایی است که با محیط شاد و کودکانه همراه با بازی‌ به آموزش کودکان در حوزه‌های مختلف می‌پردازد. این مجموعه از چند بازی مختلف با هدف یادگیری کودکان تشکیل شده است. هنگامی که وارد بازی می‌شوید با یک قطار مواجه می‌شوید که روی هر کابین آن بخش‌های مختلف آموزشی قرار گرفته است.


نظرات کاربران

mnrad
۱۴۰۰/۰۵/۳۱
بده پچه گونه
Sina21
۱۴۰۰/۰۵/۲۷
بسیار آموزنده
خودممم
۱۴۰۰/۰۵/۲۷
بازیش خیلی بده همین یک ستاره هم ذهنتان رو اضافه
نیکان
۱۴۰۰/۰۵/۳۰
با سلام.. نسبت به حجم برنامه " کارایی خوبی داره
تبا
۱۴۰۰/۰۵/۱۱
عالی
نازنین
۱۴۰۰/۰۵/۲۸
خیلی خوبه
آیسا باغگلی
۱۴۰۰/۰۵/۲۸
عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی زیبا بود که
۱لبنو
۱۴۰۰/۰۵/۲۸
۱
فاطمه
۱۴۰۰/۰۵/۲۸
ممنونم از سازنده
احمدرضا
۱۴۰۰/۰۵/۲۱
gyjlgttd عالی بود
من هستی
۱۴۰۰/۰۵/۲۱
سلام من هستی ازقطر شادی را دوست دارم7
ساراصحراگرد
۱۴۰۰/۰۵/۲۰
عالی❤❤❤
بازار
۱۴۰۰/۰۵/۲۰
الی