قطار شادی

قطار شادی

نسخه ۲.۶.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۳۵
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

کافه دولوپرز: قطار شادی همبازی کودکان

این روز ها با پیشرفت تکنولوژی و ترویج استفاده از گجت ها، کمک بسیاری به خانواده ها شده در تربیت و سرگرم کردن کودکانشان. مجموعه ی کامل (قطار شادی ) با بیش از ۱۳ بخش متنوع قطعا کمک بسیاری در سرگرم شدن کودکان رنج ۲تا۸ سال میکند و حتی افراد بزرگتر را می تواند به یاد کودکی بیندازد.

بررسی بازی قطار شادی: آموزش همراه بازی برای کودکان!

توسعه هوشمند شدن دنیا اطراف ما بر روی سیستم آموزشی بسیار تاثیر داشته است. به طوری که ذهن‌ خلاق کودکان با این هوشمند شدگی به شدت خو گرفته و آموزش‌هایی که در این راه صورت می‌گیرد، نتیجه بخش بوده‌اند. قطار شادی یکی از سری مجموعه نرم افزار‌هایی است که با محیط شاد و کودکانه همراه با بازی‌ به آموزش کودکان در حوزه‌های مختلف می‌پردازد. این مجموعه از چند بازی مختلف با هدف یادگیری کودکان تشکیل شده است. هنگامی که وارد بازی می‌شوید با یک قطار مواجه می‌شوید که روی هر کابین آن بخش‌های مختلف آموزشی قرار گرفته است.

روی ریل آموزش و سرگرمی، بازی قطار شادی برای کودکان

انسان از لحظه تولد نیاز به آموزش دارد و این موضوع در دوران کودکی بسیار اهمیت پیدا میکند. اگر میخواهید آموزش های پایه مثل یادگیری اعداد یا آشنایی با اعضای بدن را با یک روش موثر به فرزند خود بدهید، بازی قطار شادی را نصب کنید. برای آشنایی بیشتر با این بازی اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه شوید.

نقد و بررسی بازی قطار شادی؛ شادی و سرگرمی از جنس کودکانه

قطار شادی یک مجموعه کامل برای کودکان شماست. سرگرمی، شادی و آموزش، همه و همه در یک نرم افزار به صورت رایگان جای داده شده‌اند. قطار شادی دارای 15 بازی و بخش مختلف است.

logo-enamad logo-samandehi