مدرسه شادی

مدرسه شادی

نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۳۱
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازاردر رسانه‌ها

کافه دولوپرز: معرفی و بررسی مدرسه شادی

مدرسه شادی مجموعه ای شامل ٢٢ بازی آموزشی و سرگرم کننده که هدف اصلی آن آموزش مفاهیم پایه ای به کودکان است .این بازی ها در سه بخش اصلی یعنی کلاس های “فارسی” ،”ریاضی” و “علوم” دسته بندی شده اند که در هر کدام از کلاس ها، بازی های آموزشی و در عین حال سرگرم کننده گنجانده شده اند.

دانش‌آموز شادی باش!

در نظام آموزشی قدیم به جز کتاب و مداد و دفتر هیچ وسیله آموزشی دیگری وجود نداشت و کودکان و دانش‌آموزان برای یادگیری دروس خود ملزم به استفاده از همین وسایل ابتدایی بودند. با گذشت زمان و روی کار آمدن نظام آموزشی جدید، ابزارهای آموزشی متنوعی هم ابداع و به مورد استفاده دانش‌آموزان قرار گرفت. با ظهور رایانه و تکنولوژی انقلاب بزرگی در این زمینه رخ داد. سی‌دی‌های آموزشی، نرم‌افزارهای مختلف، اپلیکیشن‌های متنوع و ... روی کار کمک شایانی به آموزش دانش‌آموزان نمودند. مدرسه شادی، عنوان بازی محبوبی است که به عنوان یک ابزار آموزشی برای دانش‌آموزان ابتدایی کاربردهای فراوانی دارد. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به نقد و بررسی بازی مدرسه شادی بپردازیم.

نقد و بررسی اپلیکیشن مدرسه شادی، کودکان خود را به مدرسه شادی بفرستید!

اپلیکیشن "مدرسه شادی" یکی از اپلیکیشن‌های پرطرفدار حوزه کودک است که به خوبی مفهوم جمله فوق‌الذکر را درک کرده و در خود گنجانده است. در ادامه با نقد و بررسی این اپلیکیشن با عصرارتباط همراه باشید.


نظرات کاربران

عالی
۱۴۰۰/۰۳/۰۴
خیلی خوبه من که رازیم
امیر محمد
۱۴۰۰/۰۳/۰۴
سلام من مدرسه شادی را دوست دارم این بازی خیلی خوب است و سر بچه ها را گرم می کنه و آدم حوسله آدم سر نمی ره و من این بازی را دوست دارم
فاطمه زهرام
۱۴۰۰/۰۳/۰۲
الی🌹🌹😍😍🦄🦄❤❤😘😘
و ک
۱۴۰۰/۰۳/۰۲
عالی ممنون ❤
ماهان قربانی
۱۴۰۰/۰۱/۳۰
بازی خوبی هست ولی کاشکی پرداختها را نداشته باشه
فری
۱۴۰۰/۰۳/۰۲
ممنون عالیهههههههه
مارال
۱۴۰۰/۰۳/۰۱
عالی هست
آرمان
۱۴۰۰/۰۳/۳۰
عالی
ستاره
۱۴۰۰/۰۳/۲۴
عالی عالی
امیر
۱۴۰۰/۰۳/۲۳
خیلی عالی است ولی اسم تو نمره دفتر ننوشته است
niayesh
۱۴۰۰/۰۳/۲۲
خوبه ولی فقط برای بچه های 7 سال
نفیسه زهرا
۱۴۰۰/۰۳/۲۰
خیلی عالیه
ھانئ
۱۴۰۰/۰۳/۱۱
عالی