مدرسه شادی

مدرسه شادی

نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۳۱
مگابایت
حجم

مدرسه شادی افتتاح شد...
مجموعه ای شامل ٢۶ بازی آموزشی و سرگرم کننده که هدف اصلی آن آموزش مفاهیم پایه ای  به کودکان است .این بازی ها در سه بخش اصلی یعنی کلاس های "فارسی" ،"ریاضی" و "علوم" دسته بندی شده اند که در هر کدام از کلاس ها، بازی های آموزشی و در عین حال سرگرم کننده گنجانده شده اند.


اهداف  اصلی این بازی ها  آموزش الفبا ، اعداد، مفاهیم ابتدایی ریاضی، آشنایی با حیوانات، آشنایی با سیارات،آشنایی با پول و کار با دستگاه خود پردازد و ... می باشد.
والدینی که نگران استفاده نادرست کودکان خود از تلفن همراه می باشد  می توانند با این بازی با خیال راحت گوشی را در اختیار کودک خود قرار داده ومطمئن باشند که در حالی که کودک دارد با گوشی و بازی ها سرگرم می شود ، همزمان مشغول یادگیری نیز می باشد و چون این  یادگیری ها همراه  با بازی و تکرار صورت می گیرد تاثیر بیشتری نسبت به آموزش ساده نیز دارد.
لازم به ذکر است که در طراحی این بازی ها از کتب آموزشی دوره دبستان نیز استفاده شده تا کودکان با مطالب کتاب هایشان بیشتر آشنا شوند.نکته:
علاوه بر این، این بازی دارای یک قسمت شامل انتخاب نفرات برگزیده برطبق بالا ترین امتیاز است که باعث ایجاد انگیزه برای کسب امتیاز بیش تر و تمرین بیش تر در کودک میشود.

در زیر توضیح هر کدام از بازی ها به صورت خلاصه آمده است. 
آموزش الفبا : این قسمت شامل تلفظ صوت های حروف الفبا به همراه کلمات شامل این حروف و شکل آنها برای یادگیری بهتر، مطابق با کتاب بخوانیم اول دبستان است.
جمله سازی : این بخش شامل کلمات بهم ریخته ای می باشد که کودک باید با این کلمات جمله ی مورد نظر را درست کند .این قسمت در قدرت جمله سازی و نگارش کودک تاثیر به سزایی دارد.
پیدا کردن کلمات : آشنایی بیش تر با حروف فارسی وتشخیص حروف از یکدیگر.
ساختن کلمه  : این بخش شامل یک قسمت برای تمرین املا به صورت مجازی است.
تمرین نوشتن : این قسمت یک تخته سیاه مجازی برای نوشتن و تمرین حروف از روی سر مشق های طراحی شده است.
حیوان شناسی : این قسمت با تکرار و تمرین، کودک را در یاد گیری انواع حیوانات و دسته بندی آنها کمک می کند.
سیارات : این بخش یک قسمت با طراحی زیبا برای آموزش اسامی و ترتیب سیارات منظومه شمسی می باشد.
حفاظت از آب : در این بخش، تمرکز بر روی آموزش حفظ آب برای کودکان به همراه بازی است. 
سفینه فضایی : یک بازی سرگرم کننده جهت سرگرم کردن کودکان است.
دما و گرما : این بخش شامل آموزش مفهوم دما و گرما به کودکان به همراه بازی است.
فلش کارت  : آموزش جمع و تفریق به روش نوین آموزشی یعنی فلش کارت.
جمع و تفریق : بازیی که کودک را به تمرین جمع و تفریق با اجسام مختلف مشغول می کند.
ترازو : با این بازی کودک با مفهوم وزن آشنا شده و وزن اجسام مختلف را بیان می کند.
تقارن سازی : تقارن یکی از مفاهیمی است که درک آن برای کودکان سخت است. با این بازی به روشی جذاب توانایی تقارن سازی کودک افزایش می یابد
تپلی و آبنات : یک بازی سرگرم کننده که سعی به آموزش تقسیم اعداد به روش ابتدایی را دارد.
دستگاه خود پرداز : هدف این بازی آشنایی کودک با دستگاه خود پرداز است که چندین عملکرد ساده این دستگاه را به کودک می آموزد.
کوچکتر -  بزرگتر : این بازی به منظور آموزش مفهوم کوچکی و بزرگی اعداد طراحی شده است.
خرد کردن پول : در این بازی پول های رایج کشور به کودک نشان داده می شود و از او خواسته می شود تا با پولهایی که دارد مبلغ خواسته شده از وی را بپردازد. 
عدد نویسی : در این بازی کودک با نوشتن اعداد نیز آشنا می شود. 
ماهیگیری : بازی شاد و جداب که به تکرار جمع و تفریق می پردازد . 
آشپزی : در این بازی کودک باید به تهیه یکی از غذا های مورد علاقه خود یعنی پیتزا می پردازد.
نقطه بازی : یکی از بازی های سرگرم کننده که کودک با کلیک کردن در نهایت شکل های مفهوم داری درست می کند.

 

به منظور تشویق کاربران برای خرید نسخه کامل و همچنین امکان استفاده از برنامه برای کودکان بدون محدودیت زمانی و تست کردن قسمت های مختلف برنامه در بعضی از روز های هفته تمام یا بخشی از بازی ها به صورت رایگان و بدون محدودیت فعال می شود.

جهت استفاده از این امکان هنگام ورود به بازی باید به اینترنت متصل باشید در این صورت اگر قابلیت مذکور فعال باشد در هنگام ورود به بازیها پیغام "امروز می توانید این بخش را به صورت رایگان بازی کنید" به کاربر نمایش داده می شود.در رسانه‌ها

دانش‌آموز شادی باش!

در نظام آموزشی قدیم به جز کتاب و مداد و دفتر هیچ وسیله آموزشی دیگری وجود نداشت و کودکان و دانش‌آموزان برای یادگیری دروس خود ملزم به استفاده از همین وسایل ابتدایی بودند. با گذشت زمان و روی کار آمدن نظام آموزشی جدید، ابزارهای آموزشی متنوعی هم ابداع و به مورد استفاده دانش‌آموزان قرار گرفت. با ظهور رایانه و تکنولوژی انقلاب بزرگی در این زمینه رخ داد. سی‌دی‌های آموزشی، نرم‌افزارهای مختلف، اپلیکیشن‌های متنوع و ... روی کار کمک شایانی به آموزش دانش‌آموزان نمودند. مدرسه شادی، عنوان بازی محبوبی است که به عنوان یک ابزار آموزشی برای دانش‌آموزان ابتدایی کاربردهای فراوانی دارد. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به نقد و بررسی بازی مدرسه شادی بپردازیم.

نقد و بررسی اپلیکیشن مدرسه شادی، کودکان خود را به مدرسه شادی بفرستید!

اپلیکیشن "مدرسه شادی" یکی از اپلیکیشن‌های پرطرفدار حوزه کودک است که به خوبی مفهوم جمله فوق‌الذکر را درک کرده و در خود گنجانده است. در ادامه با نقد و بررسی این اپلیکیشن با عصرارتباط همراه باشید.

کافه دولوپرز: معرفی و بررسی مدرسه شادی

مدرسه شادی مجموعه ای شامل ٢٢ بازی آموزشی و سرگرم کننده که هدف اصلی آن آموزش مفاهیم پایه ای به کودکان است .این بازی ها در سه بخش اصلی یعنی کلاس های “فارسی” ،”ریاضی” و “علوم” دسته بندی شده اند که در هر کدام از کلاس ها، بازی های آموزشی و در عین حال سرگرم کننده گنجانده شده اند.


نظرات کاربران

نیایش
۱۴۰۰/۰۳/۲۲
خوبه ولی فقط برای بچه های 7 سال
نفیسه زهرا
۱۴۰۰/۰۳/۲۰
خیلی عالیه
ھانئ
۱۴۰۰/۰۳/۱۱
عالی
علی
۱۴۰۰/۰۳/۱۰
عالی
حسین شرقی
۱۴۰۰/۰۳/۱۰
خیلی بازی خوبی است.
mohammad
۱۴۰۰/۰۳/۰۸
سلام من نهایت تشکر رو دارم از سازنده این بازی ممنونم 😍 اگه هرکسی که برای سازنده این بازی فحش میده واسش متاسفم ^_^🥺این بازی واقعات عالیه
امیر محمد
۱۴۰۰/۰۳/۰۴
سلام من مدرسه شادی را دوست دارم این بازی خیلی خوب است و سر بچه ها را گرم می کنه و آدم حوسله آدم سر نمی ره و من این بازی را دوست دارم
ثریا
۱۴۰۰/۰۳/۰۲
الی🌹🌹😍😍🦄🦄❤❤😘😘
مارال
۱۴۰۰/۰۳/۰۱
عالی هست
خان
۱۴۰۰/۰۶/۰۵
بده خیلی بد بود
لادن
۱۴۰۰/۰۴/۲۳
سلام چرا من بسته ریاضی اش خریدم برام فعال نشده
ستاره
۱۴۰۰/۰۳/۲۴
عالی عالی
نگار زراعتکار
۱۴۰۰/۰۲/۱۶
عالی بود مرسی از سازندش