Happiness School

Happiness School

Version 1.2.8
Install from Bazaar
In-app Purchases
+20
K
Active installs
Kids
Category
31
MB
Size
Bazaar Selection
Editors’ Choice Games

In Media

کافه دولوپرز: معرفی و بررسی مدرسه شادی

مدرسه شادی مجموعه ای شامل ٢٢ بازی آموزشی و سرگرم کننده که هدف اصلی آن آموزش مفاهیم پایه ای به کودکان است .این بازی ها در سه بخش اصلی یعنی کلاس های “فارسی” ،”ریاضی” و “علوم” دسته بندی شده اند که در هر کدام از کلاس ها، بازی های آموزشی و در عین حال سرگرم کننده گنجانده شده اند.

دانش‌آموز شادی باش!

در نظام آموزشی قدیم به جز کتاب و مداد و دفتر هیچ وسیله آموزشی دیگری وجود نداشت و کودکان و دانش‌آموزان برای یادگیری دروس خود ملزم به استفاده از همین وسایل ابتدایی بودند. با گذشت زمان و روی کار آمدن نظام آموزشی جدید، ابزارهای آموزشی متنوعی هم ابداع و به مورد استفاده دانش‌آموزان قرار گرفت. با ظهور رایانه و تکنولوژی انقلاب بزرگی در این زمینه رخ داد. سی‌دی‌های آموزشی، نرم‌افزارهای مختلف، اپلیکیشن‌های متنوع و ... روی کار کمک شایانی به آموزش دانش‌آموزان نمودند. مدرسه شادی، عنوان بازی محبوبی است که به عنوان یک ابزار آموزشی برای دانش‌آموزان ابتدایی کاربردهای فراوانی دارد. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به نقد و بررسی بازی مدرسه شادی بپردازیم.

نقد و بررسی اپلیکیشن مدرسه شادی، کودکان خود را به مدرسه شادی بفرستید!

اپلیکیشن "مدرسه شادی" یکی از اپلیکیشن‌های پرطرفدار حوزه کودک است که به خوبی مفهوم جمله فوق‌الذکر را درک کرده و در خود گنجانده است. در ادامه با نقد و بررسی این اپلیکیشن با عصرارتباط همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi