فسقلی ها در دهکده حیوانات

فسقلی ها در دهکده حیوانات

نسخهٔ ۱.۰.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ مهر ۱۴۰۱
فسقلی ها در دهکده حیوانات

فسقلی ها در دهکده حیوانات

رویاگران نرم افزار
نسخهٔ ۱.۰.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۱۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ مهر ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فسقلی‌ها در دهکده حیوانات یکی از سرگرم کننده‌ترین و آموزنده‌ترین بازی‌های باموضوع مزرعه حیوانات است که به کودکان و نوپایان در یادگیری درباره حیوانات، محیط زیست آنها، و صداهایشان کمک می‌کند.

اگر دنبال بازی‌های باموضوع حیوانات مناسب کودکان هستید یا به دنبال بازی‌های غذا دادن به حیوانات برای نوپایان می‌گردید تا به کودکانتان درباره حیوانات مختلف یاد دهید امتحان بازی‌های حیوانات ما خالی از لطف نیست. ما یکی از برترین بازی‌های یادگیری و آموزش مناسب کودکان و نوپایان را طراحی کردیم تا از طریق سرگرمی چیزهای جدید بیاموزند. بچه‌ها با این بازی درباره بیش از 100 حیوان، ویژگی‌های آنها، محیط زیست‌شان، و صداهایی که در می‌آورند یاد می‌گیرند!

پس اگر کودک یا نوپا دارید بازی‌های مزرعه‌داری ما را دانلود کنید تا کنار سرگرمی چیزهای جدید یادبگیرند. شما می‌توانید فسقلی‌ها در مزرعه حیوانات دهکده را بصورت رایگان دانلود کرده، با حیوانات گوناگون همبازی شوید، و خیلی راحت درباره‌شان به کودکانتان آموزش دهید.

گیم‌پلی فان و درعین‌حال آسان

بازی ما درباره حیوانات مزرعه است و شما می‌توانید در آن با حیوانات تعامل داشته باشید، درباره آن‌ها بیاموزید، و بازی کنید! اگر دنبال بازی‌های فان باموضوع حیوانات مناسب کودکان هستید یا به دنبال بازی‌های آموزشی مزرعه‌داری برای نوپایان می‌گردید این بازی مزرعه پر از حیوانات بهترین گزینه است. بازی مزرعه‌داری ما به پرورش حافظه و حواس کودکتان کمک می‌کند. بچه‌ها در این بازی قادر خواهند بود دنیای حیوانات را بصورت تعاملی کندکاو کنند. آنان می‌توانند با گاوها، اسب‌ها، و بسیاری حیوانات دیگر بازی کنند و در کنار آن به راحتی درباره همه آن‌ها بیاموزند.

بازی آموزشی مناسب کودکان و نوپایان

بازی‌های مزرعه‌داری برای کودکان آموزنده و پرورش‌دهنده هستند و آنان می‌توانند در آن درباره حیوانات دنیای واقعی اطلاعات کسب کنند. بازی حیوانات مناسب کودکان ما نیز به آنان درباره حیوانات خاص، رژیم‌شان و محیط زیست آنها یاد می‌دهد. اگر دنبال اپلکیشن‌های یادگیری درباره حیوانات مناسب کودکان هستید یا اگر به دنبال بازی‌های مزرعه‌داری آموزنده برای نوپایان هستید حتما بازی حیوانات ما را امتحان کنید. در بازی ما از رنگ‌های روشن استفاده شده که به جلب حواس کودکتان حین بازی کمک خواهد کرد.

رایگان و آفلاین

آیا به دنبال بازی‌های حیوانات رایگان مناسب نوپایان می‌گردید؟ یا آیا دنبال زیباترین بازی آفلاین باموضوع حیوانات هستید؟ در هر دو مورد بازی مزرعه‌داری کودکانه ما راه حل شماست. نصب، بازی، و آموزش آن کاملا رایگان است. همچنین کودکتان می‌تواند هرزمان و در هرجای دنیا این بازی آفلاین را انجام دهد.

بازی مزرعه حیوانات ما دریچه جدیدی به سوی یادگیری همراه لذت باز می‌کند. شما می‌توانید همراه کودکتان بازی کرده، به آنان درباره حیوانات مختلف آموزش دهید، و لذت ببرید.

گیم‌پلی فسقلی‌ها در مزرعه حیوانات دهکده

ما یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های مزرعه‌داری را طراحی کردیم که مناسب کودکان و نوپایان است. فقط کافی است آن را نصب کرده و بدون هیچ پیچیدگی بازی را شروع کنید. بازی حیوانات کودکانه ما به آنان درباره نام حیوانات، عادت‌های غذاییشان، محیط زندگی آنها، و صداهایشان یاد می‌دهد. بازی سطح‌های مختلفی دارد؛ شما در هر سطح درباره حیوانی جدید می‌آموزید.

پس اگر دنبال بازی‌های حیوانات و مزرعه‌داری فان و آموزنده مناسب کودکان هستید درست آمدید.

بی‌شک تاکنون اپلکیشن‌های یادگیری درباره حیوانات مختلف را امتحان کرده‌اید که ویژگی‌ها و شیوه‌های یادگیری خیلی خوبی دارند. ما این بازی را با هدف آسان ساختن یادگیری کودکان طراحی کردیم. کودکان حین لذت بردن از مزرعه داری با حیوانات مختلف آشنا می‌شوند. شما می‌توانید ازطریق این بازی دوست داشتن، مراقبت، محافظت، و تمیز دادن حیوانات اهلی و وحشی را به کودک یاد دهید.


نظرات کاربران - ۳۳۵ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
متین
متین
۱۴۰۱/۰۷/۲۲
حخیلی بازی خوبی عالی
ام سمرا
ام سمرا
۱۴۰۱/۰۷/۲۲
خیلی عالیه
السانا
السانا
۱۴۰۱/۰۹/۱۵
سلام این بازی خیلی عالی 😘