Angry Birds 2 - انگری بردز ۲

Angry Birds 2 - انگری بردز ۲

نسخهٔ ۳.۱۵.۴
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی تفننی
حجم ۲۶۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
Angry Birds 2 - انگری بردز ۲

Angry Birds 2 - انگری بردز ۲

Rovio Entertainment Corporation
نسخهٔ ۳.۱۵.۴
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی تفننی
حجم ۲۶۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازگشت پرندگان خشمگین برای سرنگونی خوک‌ها

بعد از گذشت شش سال از انتشار نسخه اول، کمپانی معروف Rovio Entertainment در تاریخ 30 ژانویه سال 2015 میلادی نسخه جذاب دیگری از سری بازی‌های انگری بردز را منتشر کرد. گرچه در این سال‌ها نسخه‌های دیگری از این بازی روانه بازار شدند، ولی چندان مورد استقبال کاربران و گیمرها قرار نگرفتند. به این ترتیب کمپانی سازنده همه تلاشش را کرد تا مانند اولین نسخه بازی، بازگشت آفتخارآمیز و پرسروصدایی داشته باشد و همین هم شد.

پرندگان خشمگین با یک تجدیدقوای جانانه با قدرت هر چه تمام برگشته‌اند تا کار نیمه تمام‌شان را به پایان برسانند و خوک‌های سبز را سربه‌نیست کنند. این بازی یکی از جذاب‌ترین بازی‌های ساخته شده از سری انگری بردز به شمار می‌آید که طرفداران بسیاری هم دارد. مهم نیست چه سن‌وسالی داشته باشید، موضوع و ژانر بازی Angry Brids 2 به قدری جذاب و مهیج است که می‌تواند شما را ساعت‌ها پای گوشی بنشانند.

داستان بازی انگری بردز 2 دقیقا چیست؟

داستان بازی انگری بردز 2 دقیقا مثل سری اول است. خوک‌های سبز باز هم تخم‌مرغ‌ها را دزیده‌اند و پرندگان را خشمگین کرده‌اند. حالا این پرندگان خشمگین قصد دارند برای نجات آن‌ها به جنگ و نابودی خوک‌ها بروند. شما باید در مسیر تحقق این هدف یاور و پشتیبان پرندگان باشید و با همه توان خود خوک‌ها را از بین ببرید تا تخم‌مرغ‌ها آزاد شوند و به آغوش خانواده برگردند.

پیاده‌کردن استراتژی مناسب برای نجات تخم‌مرغ‌ها

برای انتخاب یک استراتژی خوب و البته کارآمد باید هنگام ورود به بازی ابتدا یک نگاه کلی به سازه‌های دشمن بیندازید تا زیروبم فضای بازی دست‌تان بیاید. یکی از آپشن‌های جدیدی که به این بازی اضافه شده، انتخاب پرنده است.

شما می‌توانید با انتخاب کارت مثل همیشه پرندگان انتحاری را کمی به عقب کشیده و با زاویه مناسب، پرنده را به سوی قلعه و نابودی خوک‌های سبز پرتاب کنید. در نظر داشته باشید، خوک‌ها برای در امان ماندن از حمله پرندگان خشمگین، میان سازه‌ها پناه گرفته‌اند و این شما هستید که با شلیک پرندگان باید زیر پای آن‌ها را خالی کنید.

جریان Life در بازی انگری بردز 2 از چه قرار است؟

اگر در بازی پرندگان خشمگین 2 تازه وارد هستید و از طرفی انگلیسی هم بلد نیستید، باید بدانید که کلمه Life به معنای جان بازیکن در بازی است. در سمت چپ بالای صفحه بازی تعداد جان‌های شما روی یک قلب قرمز رنگ به نمایش گذاشته می‌شود. همان‌طور که انتظار می‌رود، اگر در عملیات مبارزه با خوک‌های سبز شکست بخورید، یک جان از دست می‌دهید.

به طور کلی بازیکن دارای 5 جان است که با تمام‌شدن جان‌هایش، بازی Angry Brids 2 هم برای گیمر یک مجازات 30 دقیقه‌ای در نظر می‌گیرد. بعد از گذشت مدت مشخص شده، می‌توانید به طور مجدد برای نجات تخم‌مرغ‌ها دست‌‌به‌کار شوید. البته سازنده بازی راضی به مجازات بازیکن‌هایش نبوده و با پیشنهاد یک ویدئوی تبلیغاتی کوتاه کمی از خودش رحم‌ومروت نشان داده است. در آخر با تماشای ویدئو می‌توانید یک Life به‌ دست آورید.

گفتنی است، هر چه در طول یک مرحله به سازه‌ها و قلعه دشمن آسیب وارد کنید و بتوانید با این خسارات امتیاز بیشتری به‌ دست آورید، بازی پرندگان خمشگین 2 یک پرنده اضافی برای همان مرحله به شما می‌دهد. در واقع حکم این پرنده، همان حکم یک تیر و دو نشان است که باید از این فرصت به خوبی استفاده کنید.

با استفاده از الماس‌هایی که بازی به صورت رایگان به شما می‌دهد، امکان خرید پرنده اضافی هم وجود دارد. گرچه تعداد الماس‌هایی که می‌توانید از بازی جمع‌آوری کنید، بسیار کم است. توصیه می‌کنیم، اگر برای پشت‌سر گذاشتن مراحل بازی آرام‌وقرار ندارید، با پرداخت درون برنامه‌ای الماس خریداری کنید تا جان‌های بیشتری در بازی داشته باشید.

معرفی یک‌به‌یک پرندگان خشمگین 2

هفت نوع پرنده مختلف و رنگارنگ در بازی Angry Brids 2 وجود دارد که وظیفه و کارایی آن‌ها متفاوت از دیگری است. قبل از شروع بازی و آغار حمله به دشمن بهتر است با تک‌تک پرندگان خشمگین آشنا شوید تا پیروزی را از آن خودتان کنید. با شناخت پرنده‌ها به راحتی می‌توانید تشخیص دهید در چه موقعیتی استفاده از پرنده‌ها به سود شما و به ضرر خوک‌های سبز تمام می‌شود.

برای اینکه همه پرنده‌ها را در اختیار داشته باشید، باید کمی صبوری به خرج دهید. با پیشروی در مراحل بازی می‌توانید پرندگان بیشتری را آزاد کنید و راهکار دیگری ندارید.

پرنده قرمز ( Red )

کسی هم پیدا می‌شود، پرنده مشهور قرمزرنگ سری بازی‌های انگری بردز را نشناسد؟ این پرنده نقش اصلی بازی پرندگان خشمگین است و وظیفه خاص خودش را دارد. اگر پس از شلیک پرنده قرمز و تا قبل از برخورد آن به سازه‌ها، روی صفحه گوشی ضربه بزنید، شاهد افزایش نیروی پرنده قرمز هستید. با بیشتر شدن نیرو، پرنده قرمز می‌تواند با قدرت بالاتری به سازه‌ها برخورد کند.

پرنده آبی ( Blues )

این پرنده آبی‌ رنگ کارایی جالبی دارد و از خودگذشتگی بیشتری نسبت به دیگر پرندگان از خودش نشان می‌دهد. در زمان پرتاب پرنده به سوی قلعه، باید قبل از اصابت آن به سازه، روی صفحه بازی ضربه بزنید تا این پرنده به 3 پرنده آبی تبدیل شود. درنتیجه پرنده‌ها تمرکز بیشتری روی تخریب سازه‌ها خواهند داشت.

پرنده سفید ( Matilda )

در جریان بازی از کاربرد متفاوت پرنده سفید غافل نشوید و در بهترین موقعیت این پرنده را وارد صحنه نبرد کنید. با پرتاب پرنده، Matilda می‌تواند در زمان پرواز یک تخم به پایین بینداز و کار دشمن را یکسره کند.

پرنده زرد ( Chuck )

اگر می‌خواهید آخرین ضربه آهنین را به سوی دشمن پرتاب کنید، پرنده زرد خوراک این موقعیت است. این پرنده با سرعت بسیار زیاد به سازه‌ها برخورد می‌کند و هیچ‌چیز جلودار آن نخواهد بود.

پرنده سیاه ( Bomb )

از محبوب‌ترین پرنده‌هایی که بازیکنان از آن برای نابودی دشمن استفاده می‌کنند، پرنده سیاه است. با شلیک، این پرنده پس از برخورد به اولین مانع منفجر می‌شود و خرابی بالایی به بار می‌آورد.

پرنده نقره‌ای ( Silver )

این پرنده مناسب موقعیت‌های دشواری است که تخریب قلعه و کشتن خوک‌های سبز، سخت می‌شود. با شلیک نقره‌ای، همزمان باید روی یکی از نقطه‌های حساس دشمن (رو به سمت پایین) ضربه بزنید تا این پرنده با سرعت بسیار بالا به موقعیت موردنظر برخورد کند.

پرنده قرمز 2 ( Terence )

غول چراغ جادوی بازی انگری بردز 2 پرنده Terence شناخته می‌شود. آخرین پرنده‌ای که در بازی آزاد خواهد شد، پرنده قرمز است. این پرنده به پرنده قرمز اصلی شباهت دارد، ولی بزرگ‌تر و سنگین‌تر از آن است. اگر قلِقِ بازی با این پرنده دست‌تان بیاد، مثل آب خوردن می‌توانید حریم دشمن را با خاک یکی کنید.

آشنایی با طلسم‌های اسرارآمیز بازی پرندگان خشمگین 2

سازنده برای دورکردن جریان بازی از اتفاقات پیش پا افتاده و به چالش کشیدن کاربران، طلسم‌های متنوعی سد راه خوک‌های سبز قرار داده است که مسیر نابودی خوک‌ها و سازه‌هایشان را هموار می‌کند. 5 طلسم یا Spell در طول بازی انگری بردز 2 وجود دارد که با استفاده از آن‌ها در دو قدمی نابودی دشمنی قرار خواهید گرفت.

به خاطر داشته باشید، از هر کدام از طلسم‌های بازی فقط 3 بار به صورت رایگان قابل استفاده هستند. پس بهتر است، طلسم‌ها را برای موقعیت‌های دشوار نگه دارید یا اینکه با الماس طلسم خریداری کنید.

طلسم اول، اردک‌ها ( Golden Duck )

با شلیک اردک‌ها به سوی سازه‌ها، جریان بازی بسیار دیدنی و مهیج می‌شود. در کسری از ثانیه شاهد بارش اردک‌ها از آسمان به سروروی سازه‌های خوک‌های سبز می‌شوید که همه چیز را با خاک یکسان می‌کنند.

طلسم دوم، فلفل ( Hot Chili )

به طور حتم با پرتاب فلفل به سمت خوک‌ها، دل پرندگان خشمگین بسی خنک می‌شود! زیرا با شلیک فلفل یکی از خوک‌های سبز آتش می‌گیرد و منفجر می‌شود؛ خوشبختانه با منفجر شدن خوک هر آنچه در نزدیکی آن وجود دارد به دیار باقی می‌شتابد.

طلسم سوم، یخ‌بندان ( Frost )

این طلسم از شیرین‌ترین طلسم‌های بازی انگری بردز 2 به شمار می‌آید، چراکه باعث یخ زدن همه سازه‌های دشمن می‌شود. فقط کافی است، یک پرنده به سمت حریم خوک‌ها شلیک کنید تا کارشان در این مرحله تمام شود.

طلسم چهارم، تفنگ لیزری ( Phg Inflater )

نوبت به بامزه‌ترین طلسم بازی پرندگان خشمگین 2 می‌رسد. با شلیک طلسم به سمت خوک‌های سبز، آن‌ها مثل بادکنک باد می‌کنند تا در نهایت منفجر شوند.

طلسم پنجم، ویران‌گر Mighty Eagle) )

اگر رویای نابودی دشمن را زیر سر دارید، چاره کار دست این طلسم است. با استفاده از طلسم ویران‌گر، یک طوفان سهمگین بر پا می‌شود که تمام شدن آن مساوی است با تخریب سازه‌ها و کشتن خوک‌های شرور.

نابودی دشمنان با عوامل طبیعی بازی Angry Brids 2

در بازی پرندگان خشمگین 2 آیتم‌های جذاب و کاربردی مختلفی وجود دارد که هم می‌تواند برای شما مفید باشد، هم خطرناک. پس استفاده از عواملی طبیعی بازی انگری بردز 2 هوش بالای شما را می‌طلبد.

باد پنکه‌ها

یکی از این عوامل، پنکه‌های بزرگی هستند که کنار سازه‌های دشمن قرار گرفته‌اند. البته حواستان باشد باد این پنکه‌ها هم می‌تواند علیه شما باشد، هم علیه خوک‌ها. شما باید زمان و زاویه درست برای پرتاب پرندگان را تشخیص دهید، وگرنه باد پنکه‌ها مسیر پرندگان را تغییر می‌دهد.

گل‌های بلعنده

در بعضی از مراحل ابتدایی بازی، وجود گل‌هایی بزرگ با ظاهر خاص جلب توجه می‌کند. فرقی نمی‌کند پرنده باشد یا تکه‌های چوب و سنگ، هر چیزی نزدیک این گل‌ها شود، یک طعمه به حساب می‌آید. طعمه توسط این گل‌ها بلعیده می‌شود و با سرعت آن را رو به‌ آسمان پرتاب می‌کند.

گرافیک کارتونی و صداگذاری خوب بازی Angry Brids 2

جلوه‌های بصری زیبایی در این بازی بازسازی شده که لذت بازی پرندگان خشمگین 2 را دو چندان کرده است. طراحی انیمیشن‌ها، انفجارها و... به خوبی انجام شده و شاهد پیشرفت چشم‌گیری نسبت به نسخه قبلی بازی خواهید بود. از جذاب‌ترین طراحی‌های هنری بازی مربوط به انفجارهاست. اگر انفجار شدیدی رخ دهد، ممکن است تکه‌هایی از چوب یا خوک به صفحه نمایش بازی گوشی شما بچسبد که باعث طبیعی‌تر شدن حال‌وهوای بازی می‌شود.

بازی انگری بردز 2 از بهترین بازی‌های گرافیک دو بعدی روی پلتفرم موبایل به حساب می‌آید که توانسته طرفداران بسیاری هم به این سبک گیم‌ها اضافه کند. همه این ویژگی‌های دیدنی و جالب کنار صداگذاری شنیدنی و بامزه بسیار جذاب شده است؛ به‌خصوص صدای گریه‌های خوک‌ها که نشان از موفقیت شما دارد یا خنده‌های آن‌ها که به خاطر شکست‌ بازیکن شنیده می‌شود، از قشنگی‌های این بازی به شمار می‌آید.

ویژگی‌های بازی انگری بردز 2

  • بیش از 200 مرحله متنوع و مهیج
  • گرافیک و صداگذاری خوب بازی
  • حضور شخصیت‌های اصلی + شخصیت‌های جدید
  • اجرای بازی به صورت آنلاین
  • وجود طلسم‌های متعدد برای نابودی دشمن
  • پرداخت درون برنامه‌ای

بازی Angry Brids 2 را می‌توانید از بازار دانلود کرده و ساعت‌های هیجان‌انگیزی را با چالش‌ها و اتفاقات این بازی سپری کنید. وجود مراحل متنوع و زیاد بازی باعث شده حالاحالاها به فکر نصب بازی دیگری نباشید و از نبرد با خوک‌های سبز لذت ببرید. اگر تجربه بازی با این سری از پرندگان خشمگین را دارید، می‌توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

چگونه الماس‌های بیشتری در بازی انگری بردز 2 داشته باشیم؟

با انجام مراحل می‌توانید الماس به‌دست آورید، گرچه به‌دست آوردن الماس کار دشواری است. همچنین با پرداخت درون برنامه امکان خرید الماس وجود دارد.

چگونه سازه‌ها و خوک‌های سبز بازی پرندگان خشمگین 2 را نابود کنیم؟

با استراتژی صحیح و نشانه‌گیری درست هدف می‌توانید حریم دشمن را با خاک یکسان کنید. علاوه‌بر این با استفاده از طلسم‌های متنوعی که در این بازی وجود دارد، می‌توانید راحت‌ سازه‌ها و خوک‌های سبز را از بین ببرید.

آیا امکان بیشتر کردن جان اضافه به بازی پرندگان خشمگین 2 وجود دارد؟

بله. با تماشای یک ویدئوی تبلیغاتی، بازی یک Life اضافه یا همان پرنده به بازیکن می‌دهد. همچنین با استفاده از الماس می‌توان جان به بازی اضافه کرد.
 
نظرات کاربران - ۸،۸۲۶ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۷/۰۷
عالی
333
333
۱۴۰۲/۰۷/۰۶
سلام بعضی مراحل بیش از حد تکراری این از جزابیت بازی کم میکنه.
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۷/۰۱
خیلی دیر وارد بازی میشه حداقل نیم ساعت طول میکشه