Smash Hit – اسمش هیت

Smash Hit – اسمش هیت

نسخهٔ ۱.۴.۳
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۷۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ بهمن ۱۴۰۰
Smash Hit – اسمش هیت

Smash Hit – اسمش هیت

Mediocre
نسخهٔ ۱.۴.۳
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۷۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ بهمن ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Smash Hit؛ دنیایی اسرارآمیز و شیشه‌ای!

اگر سری به دنیای بازی‌های موبایلی بزنید، با گیم‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوید که دست روی نقطه ضعف بازیکنان یعنی علاقه به هیجان می‌گذارند. پلتفرم‌ها، بیشتر بازی‌هایی ارائه می‌دهند که در ژانر جنگی، ورزشی، تفنگی و... تولید شده باشند. حتی محبوب‌ترین بازی‌های آرکید و تفننی هم روی المان اصلی یعنی هیجان مانور می‌دهند. 
به تعبیر بهتر از همان ابتدا بازیکن را در دریایی از هیجان می‌اندازند تا شناکنان به ساحل برود. بازی Smash Hit روی همه این معادله‌ها خطی پررنگ کشیده تا نشان دهد پیش از تولید آن، جای بازی تفننی آرامش‌بخش چقدر میان گیم‌های موبایلی خالی بوده است. شما چقدر به یک بازی با ویژگی تمدد اعصاب نیاز دارید؟ بازی که شما را آرام‌آرام به‌سمت هیجانی خالص و رو به پیشرفت ببرد!

نگاهی به بازی Smash Hit

اگر اهل تماشای فیلم و سریال باشید، احتمالا سکانس‌هایی اکشن و پرهیجان را دیده‌اید که با موسیقی متن آرامش‌بخش ترکیب شده‌اند! تماشای این صحنه‌ها مخاطب را با نوعی هیجان خاص آشنا می‌کند. این دقیقا همان کاری است که طراحان بازی در ساخت Smash Hit انجام داده‌اند. شما باید در این بازی باید با گوی‌های فلزی، شیشه‌ها را بشکنید و امتیاز جمع کنید. آنچه باعث جذابیت بیشتر این گیم می‌شود، روند پرهیجان و درعین‌حال آرام بازی است.
بازی قانون ساده‌ای دارد؛ شیشه‌ها را بشکنید و امتیاز بگیرید! اما اجرای همین قانون ساده، کار چندان راحتی نیست! بازی Smash Hit به‌شیوه آفلاین طراحی شده است؛ بنابراین اگر به اینترنت یا آنتن‌دهی مناسب دسترسی نداشتید، باز هم مشکلی برای بازی با Smash Hit وجود نخواهد داشت. 
در این بازی فقط خودتان هستید که مراحل را به‌ترتیب پیش می‌برید. امکان اجرای Smash Hit به‌شکل گروهی و رقابتی فراهم نشده است. این ویژگی برای افرادی که می‌خواهند در خلوتشان، کمی با گیم‌های موبایلی سرگرم شوند، جذابیت خاصی دارد.

مراحل و قوانین بازی Smash Hit

این بازی از مراحل مختلفی تشکیل شده که هرکدام درجه سختی متفاوتی دارند. اگر از نسخه رایگان Smash Hit استفاده می‌کنید، می‌توانید تا 15 مرحله از بازی پیش بروید. طراحان این گیم به جنبه اقتصادی آن هم فکر کرده‌اند و دسترسی به مراحل بالاتر را فقط با پرداخت هزینه امکان‌پذیر کرده‌اند. بازی Smash Hit در 50 مرحله طراحی شده است. اجرای مراحل سخت این بازی فقط از عهده افرادی برمی‌آید که برای چند بار آن را انجام داده باشند.
در بازی Smash Hit دوربین در مسیری پیش می‌رود که طراحی عجیبی دارد؛ این فضا احتمالا شما را یاد محیط سرد و مینیمال بعضی فیلم‌های علمی و تخیلی بیندازد! شما چه با گوی‌های فلزی پرتاب کنید چه کاری از پیش نبرید، دوربین به طور خودکار در مسیر طراحی‌شده پیش می‌رود؛ بنابراین باید حواستان را جمع کنید و تا قبل عبور از موانع، آن‌ها را از بین ببرید. مواظب باشید تا هیچ شیشه یا مانعی را ازدست ندهید. 
گاهی شیشه‌هایی در مسیر حرکتتان قرار می‌گیرد که اگر آن‌ها را نشکنید، با کسر امتیاز مواجه می‌شوید. امتیاز شما درواقع تعداد شلیک‌هایتان را نشان می‌دهد. فضای بازی Smash Hit در هر مرحله با رنگی خاص طراحی شده است. همین محیط مینیمال بازی، آن را به یکی از محبوب‌ترین گیم‌ها برای طرفداران ساده‌زیستی تبدیل می‌کند. سادگی محیط Smash Hit کار شما را برای تمرکز و شلیک به هدف آسان‌تر خواهد کرد.
در نظر داشته باشید تعداد گوی‌های فلزی شما محدود است. شما تا زمانی‌ می‌توانید بازی را ادامه دهید که گوی فلزی داشته باشید، پس هنگام پرتاب گوی‌ها محتاطانه عمل کنید. با به‌پایان رسیدن گوی‌ها باید بازی را از نقطه شروع مرحله‌ پیش ببرید.
شیشه‌های مخروطی آبی و طوسی شانس شما برای به ‌دست آوردن گوی فلزی هستند. در مرحله ابتدایی Smash Hit شکستن هر شیشه آبی مخروطی برای شما دو امتیاز خواهد داشت. هرچه در بازی بیشتر پیش بروید، امتیاز یا گوی فلزی بیشتری با شکستن این مخروط‌ها نصیبتان می‌شود. 
یکی دیگر از جذابیت‌های اجرای بازی Smash Hit تعداد گوی‌ها در هر شلیک است. ابتدای بازی با هر شلیک، یک گوی فلزی به‌سمت هدف پرتاب خواهد شد. اگر 10 مخروط شیشه‌ای را به‌شکل متوالی بشکنید، در هر شلیک دو گوی به هدف می‌خورد. به همین ترتیب شاهد شلیک با سه، چهار، پنج، شش و چندین گوی همزمان خواهید بود. نکته مهم این است که اگر حتی یک مخروط شیشه‌ای را ازدست بدهید، تعداد گوی‌های هر شلیک به یک می‌رسد. فرقی نمی‌کند شلیک‌های شما چندتایی باشد، ازدست دادن یک مخروط یعنی رسیدن به شلیک با یک گوی!

مانع‌های بازی در Smash Hit

همان‌طورکه احتمالا خودتان هم حدس زده‌اید، بازی جذابی مثل Smash Hit با مانع‌هایی همراه است. این مانع‌ها سرعت واکنش و تمرکز شما را به چالش می‌کشند. آنچه عبور از این موانع را هیجان‌انگیزتر می‌کند، حرکت آن‌ها درطول بازی است.
بیشتر این موانع ثابت نیستند؛ از طرفی حرکت دوربین بازی Smash Hit هم شلیک به آن‌ها را سخت‌تر می‌کند. گاهی این موانع از دور به ‌سمت شما می‌آیند و گاهی هم از ناکجاآباد پیدایشان می‌شود. برخورد با هر مانع، دست‌کم 10 امتیاز از شما کم می‌کند. 

ترفندهای بازی Smash Hit

گاهی بازی‌ها فقط برای وقت‌گذرانی‌ها اجرا نمی‌شوند. زمانی‌که شما ارتباط بیشتری با گیم برقرار کنید، موفقیت در آن و پیروزی در مراحل سخت و نفس‌گیرش به مساله‌ای بسیار مهم تبدیل خواهد شد. Smash Hit هم نمونه‌ای کامل از این بازی است که همه فکر و حواس شما را درگیر می‌کند. 
یادگیری ترفندهایی برای موفقیت در Smash Hit نیازی اساسی برای گیمرهای مبتدی است. در اینجا چند ترفند ساده را برای پشت‌سر گذاشتن مراحل سخت Smash Hit بررسی می‌کنیم.

شلیک به مانع‌ها درحال حرکت

اولین اصل در شلیک به موانع بازی Smash Hit، شلیک‌نکردن است! شما نباید هر مانعی را که در مسیر می‌بینید، با پرتاب گوی فلزی نابود کنید. این کار فقط باعث تمام‌شدن گوی‌ها و خالی‌ماندن دستتان در مواقع بحرانی می‌شود. 
بسیاری از مانع‌های درحال حرکت فقط لحظه‌ای از جلوی دوربین Smash Hit می‌گذرند و برخورد با شما در برنامه آن‌ها نیست. تشخیص این موانع کار راحتی به‌نظر نمی‌رسد؛ باید چندین بار با Smash Hit بازی کنید تا مانع‌های حقیقی را بشناسید. شناخت این موانع کمک می‌کند پرتاب‌های بیهوده نداشته باشید و بتوانید گوی‌های خود را ذخیره کنید.

ساخت گوی‌های چندتایی

این احتمال وجود دارد که پرتاب شما به خطا رود و نتوانید مخروط شیشه‌ای را بشکنید. از طرفی ممکن است پرتاب گوی به مانع موفقیت‌آمیز نباشد. در چنین شرایطی ساخت گوی‌های چندتایی و رعایت توالی شکست مخروط‌ها اهمیت زیادی پیدا می‌کند. گوی‌های چندتایی شانس موفقیت شما را در شکستن شیشه‌ها و پیروزی در بازی Smash Hit بیشتر خواهند کرد.

موانع ثابت

در بازی Smash Hit با موانعی روبه‌رو هستید که از جایشان تکان نمی‌خورند؛ برای مثال درب‌هایی که جلوی حرکت شما را گرفته‌اند. برای رفع این مانع‌ها باید گوی فلزی را به نقطه‌ای مشخص پرتاب کنید تا درها باز‌ شوند. معمولا نزدیکی این درها، مخروط‌های شیشه‌ای برای کسب امتیاز قرار گرفته است. 
یادتان باشد بازکردن درب، اولویت بیشتری در Smash Hit دارد. قطعا ازدست‌دادن آیتم کمکی گوی چندتایی، بهتر از کسر امتیاز به خاطر برخورد با مانع است. البته همین برخورد با مانع خودش علاوه‌بر کسر امتیاز، گوی چندتایی را هم از شما می‌گیرد. در مقابل اگر سرعت عمل بالایی داشته باشید، هیچ‌یک را ازدست نخواهید داد.

حذف موانع پله‌ای

موانعی در Smash Hit طراحی شده که شبیه پله چرخان یا DNA هستند. برای اینکه از نابودی آن‌ها مطمئن شوید، زمانی گوی را پرتاب کنید که دو طرف مانع یا اصطلاحا نرده‌های پله روی هم منطبق شده‌اند. در چنین حالتی تخریب بیشتری ایجاد خواهید کرد. 
نشانه‌گیری درست
حرکت دوربین بازی، نشانه‌گیری درست و شلیک به هدف را برایتان سخت‌تر می‌کند. بهتر است زمانی گوی‌های خود را شلیک کنید که فاصله مناسبی با هدف دارید. در مواقعی که هدف پایین‌تر از سطح دوربین قرار گرفته، حتما تا پیداکردن زاویه مناسب برای شلیک صبور باشید.

نصب بازی Smash Hit

فرقی نمی‌کند گوشی قدیمی یا موبایلی از آخرین مدل‌های موجود در بازار داشته‌ باشید، شما می‌توانید لذت بازی با Smash Hit را در اغلب دستگاه‌ها تجربه کنید. این بازی به 78 مگابایت از فضای گوشی‌تان نیاز دارد. گرافیک بالای بازی Smash Hit به‌خوبی حجم زیاد آن را توجیه می‌کند. دانلود و نصب این بازی به مراحل پیچیده‌ای نیاز نداشته و شما را سردرگم نخواهد کرد.
با دانلود بازی Smash Hit از بازار و نصب آن، بهترین بازی را برای اوقات‌فراغتتان انتخاب کرده‌اید. اگر می‌خواهید در این بازی موفق شوید، باید همه ظرفیت سرعت عمل، تمرکز و هوشتان را به‌کار گیرید.

سوالات متداول

آیا در بازی Smash Hit باید به همه مانع‌ها شلیک کرد؟

خیر؛ بعضی از آنها اصلا در مسیر حرکت شما قرار نمیگیرند و با شلیک به آن ها گوی های خود را هدر داده اید.

چگونه گوی‌های فلزی چندتایی بسازیم؟

برای ساخت این گوی‌ها باید به‌طور متوالی به مخروط‌های شیشه‌ای شلیک کنید. هر 10 شلیک متوالی، تعداد گوی‌ها را تا یک رقم بیشتر می‌کند.

بازی Smash Hit چند مرحله دارد؟

نسخه رایگان این بازی 15 مرحله دارد؛ اما با پرداخت درون‌برنامه‌ای می‌توانید بازی را تا 50 مرحله ادامه دهید. 
نظرات کاربران - ۲۰،۵۵۸ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Mahan
Mahan
۱۳۹۹/۱۱/۲۵
عالی من تا مرحله ی آخر رفتم واقعا عالی است مخصوصا بخش آخر که همان مرحله ی بی نهایت است عالی طراحی شده و از مرحله ی اول تا آخر را خلاصه می کن
رضا تپل
رضا تپل
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
عالی ۵ ستاره هم کمه
amir
amir
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
عالیهههه

در رسانه‌ها