GrowCastle

GrowCastle

نسخه ۱.۳۱.۱۶
۵۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۴۲
مگابایت
حجم

بازی مهیج و اکشن GrowCastle یک بازی دفاعی است که در آن باید قلعهٔ خود را از حملهٔ دشمنان در امان نگه‌ دارید.

در این بازی باید نیرو‌های خود را روی برجک نگهبانی قرار دهید تا از قلعه محافظت کنید و سربازانی که به شما حمله‌ور شده‌اند را از بین ببرید.

هر چه بیشتر در برابر حملات دفاع کنید، سریع‌تر می‌توانید نیرو‌های خود را تقویت کرده و برای حملات بزرگتری آماده شوید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این بازی می‌توان به داشتن بیش از ۸۰ قهرمان با قابلیت‌های مختلف اشاره کرد.

سایر ویژگی‌ها:

- رتبه‌بندی به صورت لحظه‌ای

- امکان تقویت و بهبود بخشیدن نیروها

- گرافیک ساده و در عین حال جذاب

در رسانه‌ها

معرفی بازی Grow Castle؛ زود قضاوت نکنیم

نها یک هدف دارید؛ از قلعه برابر هجوم دشمن ها محافظت نمایید. اینجاست که المان های سبک دفاع از قلعه یا Tower Defense خودنمایی می کنند. بنابراین باید با ارتقا منطقه و ساخت نیروها، قدرتمندترین ساختمان ممکن را بسازید. با وجود این که از همین المان معمولا به عنوان بخش اعتیادآور بازی های تاورس دفنس یاد می کنند، Raon Games پا را فراتر گذشته و تجربه ای متفاوت را به بازیکن ها هدیه می دهد.

Grow Castle؛ زود قضاوت نکنیم

شاید این بازی ظاهر به نسبت خوبی نداشته باشه اما یه بازی کاملا متفاوت و زیباست هرچند که شاید از نظر شما گیمر ها به نظر خسته کننده بیاد اما تا بازی نکنید منظور منو متوجه نمیشید پس با ما خمراه باشید: می دانید سخت ترین تصمیم برای ما بازیکن ها چیست؟ این که هنگام انجام بازی مجبور باشید کاری متفاوت انجام دهید؛ یک رویایی سهمگین بین اراده و علاقه که نتیجه اش معمولا به ثانیه های پایانی وقت های تلف شده موکول خواهد شد. طبیعتا بسته به عنوانی که تجربه می کنید، این احساس متفاوت است. از «اعتیاد» به بازی های ویدیویی حرف می زنیم. بعضی ها ساعت ها مخاطب را پای خود می کشانند.

logo-enamad logo-samandehi