Hungry Shark Evolution  - کوسه‌ی گرسنه

Hungry Shark Evolution - کوسه‌ی گرسنه

نسخهٔ ۹.۴.۰
+۲۰۰ هزار
نصب
امتیازی
دسته‌بندی
۱۲۵ مگابایت
حجم
Hungry Shark Evolution  - کوسه‌ی گرسنه

Hungry Shark Evolution - کوسه‌ی گرسنه

Ubisoft Entertainment
نسخهٔ ۹.۴.۰
+۲۰۰ هزار
نصب
امتیازی
دسته‌بندی
۱۲۵ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Hungry Shark World؛ شکار در دل اقیانوس!

از آنجا که بیشتر سطح کره‌‌ی زمین با دریاها و اقیانوس‌ها پوشیده شده و درصد کمی از این دنیای آبی کشف شده است، معمولا موجودات دریایی ارزش و اهمیت خاصی برای ما آدم‌ها دارند. کم‌تر پیش می‌آید که کسی از تماشای شنای گروهی ماهی‌ها، موجودات دریایی غول‌پیکر یا... لذت نبرد. شاید بتوان کوسه‌ها را از جذاب‌ترین موجودات آبی دانست. اگر فوبیای کوسه نداری، حتما بازی با Hungry Shark World را تجربه کن! با ما همراه باش تا این بازی آرکید را بهتر بشناسی.

معرفی بازی Hungry Shark World

چند سال پیش شرکت سازنده‌ی بازی Future games of London یک سری بازی با موضوعی تقریبا مشابه تولید کرد. این مجموعه که با نام Hungry shark شناخته می‌شود، به مرور جای خود را میان طرفداران گیم‌های موبایلی و کنسولی باز کرد. پس از تولید نسخه‌ی چهارم این مجموعه، استقبال از Hungry shark به‌شکل غیرقابل باوری بیشتر شد. به‌همین دلیل طراحان بازی، نسخه‌ی پنجم را با نقاط قوت بیشتر نسبت به بازی‌های پیشین ساختند.

بازی Hungry Shark World تولید شده تا سطح انتظار تو را از یک گیم تفننی یا آرکید بالا ببرد. هرچند این گیم پیشرفت بسیاری نسبت به بازی‌های قبلی سری Hungry shark داشته؛ اما هنوز رد پای ایده‌ی اصلی ساخت گیم، در آن دیده می‌شود. سازندگان گیم، بازی دنیای کوسه‌ی گرسنه یا Hungry Shark World را به‌شکل منظم به‌روزرسانی می‌کنند تا هیجان‌انگیزترین آیتم‌های بازی دردسترس گیمرها قرار گیرد.

در این بازی به خوبی از ترکیب طنز و خشونت استفاده شده است. درعین‌حال که به ماهی‌ها حمله و آن‌ها را شکار می‌کنی، صدای جیغ و فریادشان را در پس زمینه Hungry Shark World می‌شنوی. این موضوع وقتی جالب‌تر خواهد شد که یک موسیقی متن طنز و مجموعه‌ای از حرکات خنده‌دار کوسه به بازی اضافه می‌شود.

داستان بازی Hungry Shark World

ایده‌ی ساخت این بازی کاملا ساده و قابل‌پیش‌بینی است؛ عبور از مسیری مشخص، پشت‌سر گذاشتن موانع کوچک و بزرگ و به دست‌آوردن امتیاز و سکه بیشتر. دقیقا همینجاست که هنر شرکت سازنده‌ی بازی Hungry Shark World خودش را نشان می‌دهد.

طراحی بازی جذاب از ایده‌های ساده، کار بسیار سختی به‌نظر می‌رسد. در بازی Hungry Shark World کاراکتر اصلی گیم، یعنی کوسه‌ای وحشی را هدایت خواهی کرد.

این کوسه باید در اعماق دریا دنبال گروه‌های بزرگ ماهی برود و آن‌ها را ببلعد. شاید تصور کنی اجرای بازی آسان است؛ درصورتی‌که قطعا تجربه بازی با Hungry Shark World تو را شگفت‌زده می‌کند. شاید حرکت‌دادن کوسه و حمله به ماهی‌ها نیاز به توانایی زیادی نداشته باشد؛ اما داستان تازه از جایی شروع می‌شود که می‌فهمی تو تنها شکارچی اقیانوس نیستی!

علاوه‌بر داستان اصلی بازی Hungry Shark World، گاهی با مراحل دیگری روبه‌رو می‌شوی که هدفی غیر از شکار دارند. در این مراحل باید ماموریت‌های کوچک و بزرگی را انجام دهی که به کوسه محول شده‌اند. برای مثال در یکی از مراحل مسئولیت نجات غواصی را داری که با زنجیر زیر آب اسیر شده؛ درعین‌حال زنده نگه‌داشتن و تغذیه‌ی کوسه هم دغدغه‌ی تو خواهد بود.

موانع بازی در Hungry Shark World

با وجود اینکه هدایت کوسه‌ای وحشی را برعهده داری، باید حواست را متوجه موانع بازی هم کنی. شکارچیان بزرگ‌تر همیشه در کمین هستند تا ماهی‌ها را از تو بدزدند و اجازه خودنمایی در صحنه زیر دریا را به تو ندهند. حتما همه‌ی بخش‌های صفحه‌ی نمایش بازی را از نظر بگذران تا هیچ کوسه‌ی قوی‌تر یا موجود دریایی عظیم‌الجثه‌ای مانع شکار در اقیانوس نشود.

انسان همیشه در روند طبیعی محیط‌زیست دخالت داشته و دارد؛ در بازی Hungry Shark World هم می‌توان اثر دخالت این موجود دو پا را دید. غواص‌ها و شکارچیان کوسه گاهی پشت سنگ‌ها پنهان می‌شوند تا کوسه اصلی را در بازی از پا درآورند. این‌ها همه‌ی موانع بازی Hungry Shark World نیستند.

بشکه‌های مواد سمی در اقیانوس رها شده و بخش‌هایی از آن را آلوده کرده است. در این شرایط کوسه‌ی وحشی این بازی باید خود را از مسمومیت با این مواد سمی نجات دهد. اگر در کنترل کوسه مهارت کافی نداشته باشی، شاید از روش تماس با مواد سمی، او را به کُشتن دهی.

بمب‌های زیر آب از اصلی‌ترین عواملی هستند که به کوسه آسیب می‌رسانند. شاید مرگ‌بارترین مانع در بازی Hungry Shark World عروس‌های دریایی و هشت‌پاها باشند. اگر کوسه با این موجودات برخورد کند، بخش زیادی از جانش را از دست می‌دهد.

امتیازهای بازی Hungry Shark World

هرچه ماهی‌های بیشتری را در مدت زمان مشخص بازی، به سیستم گوارش کوسه بفرستی، امتیاز بیشتری به دست می‌آوری! این امتیاز در جاهای مختلفی از بازی Hungry Shark World خرج می‌شود. می‌توانی با استفاده از این امتیازها باله‌های قدرت‌مند و سریعی برای کوسه بخری تا قدرت شکارش بیشتر شده و ماهی‌های بیشتری بخورد. همچنین می‌توانی مهارت شنا و سرعت حرکت کوسه را افزایش دهی و او را فاتح این میدان کنی!

به عبارت دیگر فقط ماهی‌ها نیستند که در این زنجیره‌ی غذایی طعمه‌ی کوسه می‌شوند؛ در Hungry Shark World می‌توانی به هر جانداری حمله کنی. البته این حمله متناسب با مشخصات و ویژگی‌های طعمه، ریسک‌ها و خطرهایی همراه دارد.

گاهی کوسه از آب بیرون می‌آید و به انسان‌ها و موجودات روی خشکی حمله می‌کند؛ در چنین شرایطی باید خطر حمله‌ی انسان‌ها با سلاح‌های مرگ‌بار را به جان بخرد.

در بازی تفننی Hungry Shark World تا وقتی اجازه پیش‌روی داری که کوسه هنوز زنده و خط سبزرنگ Life روی صفحه نمایشگر پر باشد. نباید آنقدر سرگرم حمله به ماهی‌ها شوی که اصلا توجهی به آسیب‌های واردشده به کوسه نکنی.

خط Life با گذشت هر ثانیه کم و کم‌تر می‌شود. با هر حمله‌ی کوسه و شکار موجودات زنده این خط طولانی‌تر شده و مدت زمان بیشتری در بازی می‌مانی.

تنوع چشمگیر محیط‌های بازی

طراحی حرفه‌ای بازی Hungry Shark World باعث شده اصلا نگران تکراری‌شدن این گیم نباشی. محیط‌های مختلفی برای شکار انتخاب شده است. اگر دوست داشتی کوسه طعم پنگوئن‌ها را بچشد، قطب جنوب را برای بازی انتخاب کن.

پرندگان و موجودات اطراف دریاهای استوایی، قدرت کوسه را برای شکار و بیرون‌آمدن از آب به چالش می‌کشند. در اقیانوس‌های کشف‌نشده با موجودات عجیب‌وغریبی مواجه می‌شوی که بسیار قدرت‌مند و وحشی هستند. برای تنوع بیشتر سری به شهرهای متروکه‌ی زیر آب بزن. رودخانه‌هایی که از میان شهرها می‌گذرند، طعمه‌هایی پرخطر برای کوسه دارند.

با کسب امتیازهای بیشتر، می‌توانی قفل کوسه‌های جدید را بشکنی و کاراکتری پرقدرت برای Hungry Shark World انتخاب کنی. این کوسه‌ها ظاهری کاملا متفاوت با هم دارند. تعداد باله‌ها، شکل دندان‌ها، طول بدن و... در آن‌ها فرق می‌کند. این مساله باعث شده سرعت و توانایی‌شان در حمله و شکار یکسان نباشد.

از انواع این کوسه‌ها می‌توان Smooth hammerhead، Whitetip reef، Porbeagle، Blue shark، Sand shark، Thresher و... را نام برد.

بهترین کوسه در Hungry Shark World، کوسه‌ی The frenzy است. این کاراکتر درواقع گروهی از کوسه‌های کوچک قرمز است که به‌شکل کوسه‌ای بزرگ کنار هم جمع‌ شده‌اند. همین موضوع باعث شده قدرت شکار بیشتری داشته باشند و زودتر طعمه را بخورند.

ترفندهای بازی Hungry Shark World

در بازی Hungry Shark World باید حتما حواست به خط زندگی کوسه باشد. طول این خط تعیین می‌کند که هنوز مجاز به ادامه بازی هستی یا نه. اگر چند ثانیه بیشتر تا پایان زندگی کوسه باقی نمانده بود، هدف‌مند به موجودات دریایی یا انسان‌ها حمله کن.

هرچه طعمه بزرگ‌تر و وحشی‌تر باشد، سرعت پرشدن خط زندگی و امتیاز به‌دست‌آمده هم بیشتر خواهد بود. هرچند کوسه‌های بزرگ زیر آب برایت تهدید به‌حساب می‌آیند؛ اما با حمله به آن‌ها و شکارشان، خودت را از مخمصه‌ی باخت بیرون می‌آوری. فقط در صورتی به این کوسه‌های وحشی حمله کن که شانس شکارشان بیشتر از شکست مقابل آن‌ها باشد.

اگر می‌خواهی کوسه را از آب بیرون ببری و به انسان‌ها حمله کنی، حتما زمان مناسبی را برای این کار درنظر بگیر. وقتی خط Life کوسه کاملا پر است، سراغ هجوم پرخطر مانند حمله به انسان‌ها برو. در Hungry Shark World انسان‌ها به‌ شکل گروهی کنار آب حضور دارند.

این یعنی تو شانس زیادی برای شکار چند انسان با یک حمله خواهی داشت. البته این شکل آرایش مشکلی هم برایت ایجاد خواهد کرد. وقتی به انسانی حمله می‌کنی، باید مراقب آسیب با گلوله، نیزه، بمب و... باشی. انسان‌ها در Hungry Shark World طعمه‌هایی پرخطر و پرامتیاز محسوب می‌شوند.

نکته مهم دیگر در Hungry Shark World موقعیت مکانی است که برای حمله انتخاب کرده‌ای. معمولا طعمه‌هایی مانند انسان‌ها، پنگوئن‌ها، ماهی‌ها، کوسه‌های کوچک و... در منطقه نزدیک به سطح آب بیشتر پیدا می‌شوند. اعماق آب جای خوبی برای شکار نیست؛ مگر در مواقعی که مجبور به حضور در آن‌جا باشی.

از طرفی موانعی هم که بازی را به چالش می‌کشند، بیشتر نزدیک سطح آب قرار دارند. دل را به دریا بزن، زمان را از دست نده و سراغ طعمه‌ها برو. اعماق آب منطقه‌ی امن بازی است که شانس شکار بیشتر و موفقیت در Hungry Shark World را از تو می‌گیرد.

شکار پشت‌سرهم و بدون فاصله‌ی زمانی امتیاز بیشتری برایت خواهد داشت. در این صورت امتیازهایی که به دست می‌آوری، دو، چهار، هشت و... برابر می‌شوند. حمله به طعمه‌هایی را که گروهی زندگی می‌کنند، در اولویت قرار بده تا امتیاز بیشتری بگیری.

دریافت و نصب بازی Hungry Shark World

ترجیحا به‌هیچ‌عنوان سراغ نسخه‌های قفل‌شکسته بازی Hungry Shark World که در بعضی سایت‌ها ارائه شده‌اند، نرو.

این نسخه‌ها علاوه‌بر اینکه ممکن است به گوشی موبایل آسیب برسانند، شما را از لذت بازی با نسخه اصلی و چالش‌های کوچک و بزرگ آن محروم می‌کنند. هرچند به دست‌آوردن امتیاز و اجازه استفاده از آیتم‌های کمکی در بازی اصلی Hungry Shark World بسیار کند پیش می‌رود؛ اما بازی باکیفیت‌تری دراختیار خواهی داشت.

اگر حافظه تلفن همراهت با برنامه‌ها و فایل‌های مختلف پر شده، بهتر است دست‌کم 110 مگابایت فضای ذخیره برای نصب Hungry Shark World درنظر بگیری. با توجه به کیفیت و گرافیک خوب بازی، این حجم کاملا معقول و طبیعی است.

اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی نداری، اصلا نگران دریافت و نصب بازی Hungry Shark World نباش. در بازار با هر سرعت اینترنتی می‌توانی بازی محبوب دنیای کوسه گرسنه را نصب کنی.

خوشبختانه این بازی دیتا ندارد؛ این یعنی لازم نیست چند گیگ از حافظه را برای اجرای درست بازی خالی کنی. بازی Hungry Shark World به‌شکل آفلاین طراحی شده تا همه کاربران امکان سرگرمی با آن را داشته باشند.

البته این موضوع مانع از ثبت رکوردها و مقایسه آن با دیگر بازیکنان نمی‌شود. در Hungry Shark World حساب کاربری بساز و میزان پیشرفتت را اندازه بگیر. با این کار در هر دستگاهی می‌توانی بازی را از سر بگیری.

اگر قبلا این بازی را نصب و اجرا کرده‌ای، نظرت را درباره آن با سایر کاربران و بازیکنان درمیان بگذار.

سوالات متداول

در بازی Hungry Shark World کوسه به چه موجوداتی حمله می‌کند؟

در این بازی ماهی‌ها، انسان‌ها، پنگوئن‌ها، مرغ‌های دریایی و... طعمه‌ی کوسه می‌شوند.

در این بازی چه موانعی سر راه کوسه قرار دارد؟

مواد سمی ریخته‌شده در دریا، غواص‌ها، انسان‌های شکارچی، عروس دریایی و کوسه‌های بزرگ‌تر از موانع بازی Hungry Shark World هستند.

بازی Hungry Shark World تا کجا ادامه دارد؟

این بازی تا زمانی پیش خواهد رفت که بتوانی برای کوسه غذا تهیه کنی. درواقع این بازی در سبک رکوردزنی ارائه شده است.
نظرات کاربران - ۲،۹۳۷ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
taha
taha
۱۴۰۱/۰۹/۱۵
عالی
Majid Roohbakhsh...kashmar
Majid Roohbakhsh...kashmar
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
دمتون گرم با این بازی من که از بی حوصلگی در میام با این بازی حتماً دانلود کنید خیلی با حاله
omid
omid
۱۴۰۱/۱۰/۰۸
عالی❤