Dragons - اژدها: قیام برک

Dragons - اژدها: قیام برک

نسخهٔ ۱.۸۵.۵
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۱۰۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
Dragons - اژدها: قیام برک

Dragons - اژدها: قیام برک

Jam City, Inc.
نسخهٔ ۱.۸۵.۵
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۱۰۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Dragons Rise of Berk؛ جایی برای پرورش اژدهایان!

جهان فیلم و سریال بیشتر از آنچه فکر کنید، با دنیای بازی و گیم گره خورده است. پس از آنکه فیلم یا انیمیشنی فروش خوبی را در گیشه تجربه می‌کند، بعضی از شرکت‌های سازنده‌ی بازی، بازی جذابی را بر مبنای آن می‌سازند. گاهی این بازی‌ها مانند نسخه‌ی فیلمشان پرفروش ومحبوب می‌شوند و بعضی اوقات هم مورداستقبال قرار نمی‌گیرند. بازی Dragons Rise of Berk براساس قسمت دوم انیمیشن جذاب «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟» ساخته شده است.

خوشبختانه این بازی درست مثل قسمت دوم انیمیشن، توانست نظر افراد و بازیکنان زیادی را به خود جلب کند. بازی Dragons Rise of Berk برای گذران وقت و سپری‌کردن لحظات خوش، مناسب خواهد بود.

معرفی بازی Dragons Rise of Berk

بازی جذاب Dragons Rise of Berk در ژانر شبیه‌سازی تولید شده است. این یعنی خبری از هیجان و استرس بازی‌های اکشن یا چالش‌های بازی‌های معمایی و فکری نیست. اگر می‌خواهی اوقات فراغتت را با یک بازی آرامش‌دهنده و دوست‌داشتنی سپری کنی، تصمیم درستی برای دریافت و اجرای بازی Dragons Rise of Berk از بازار گرفته‌ای.

این بازی محصولی از شرکت Ludia lnc است که شهرت زیادی در زمینه‌ی تولید بازی‌های شبیه‌سازی دارد. Disney wonderful worlds، Jurassic world alive، Dragons titan uprising، Warriors of water deep و Ninja turtles legends نمونه‌هایی موفق از بازی‌های شرکت Ludia lnc هستند.

در این بازی می‌توانی اژدهایت را از میان گزینه‌های پیشنهادی انتخاب کنی. به‌طورکلی در بازی Dragons Rise of Berk حدود 400 اژدها در 75 نژاد مختلف طراحی شده است. هریک از آن‌ها قدرت و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. پس از ساخت و تقویت دهکده، سراغ جزایر کشف‌نشده برو و از منابع‌شان استفاده کن.

حدود 60 جزیره در بازی Dragons Rise of Berk طراحی شده است. در گوشه‌وکنار جزیره‌ها، جایزه‌هایی را می‌بینی که پیشروی در بازی را برایت راحت‌تر می‌کنند.

به‌جز داستان اصلی بازی، ماموریت‌های کوچک و بزرگ مختلفی بر عهده‌ات خواهد بود که داستان Dragons Rise of Berk را جذاب‌تر می‌کند. یکی از ماموریت‌های تو پیداکردن اژدهای افسانه‌ای Dragons Rise of Berk است. این اژدها قدرت‌های شگفت‌انگیزی دارد که مانندش را در دیگر اژدهایان نمی‌بینی.

داستان بازی Dragons Rise of Berk

تابه‌حال به داشتن یک روستا فقط برای خودت فکر کرده‌ای؟ جایی که همه چیزش را خودت از صفر بسازی؟! بازی Dragons Rise of Berk این فرصت را به تو می‌دهد که دهکده‌ای کوچک از وایکینگ‌ها بسازی. منابع غذایی آن‌ها را تامین کنی و برایشان خانه‌هایی کنار یک‌دیگر بسازی.

برای آبادانی و توسعه روستا می‌توانی حیوانات مختلف را برای استفاده‌ی مردم دهکده پرورش بدهی. هدف بازی Dragons Rise of Berk به ساخت قبیله‌ی وایکینگ‌ها محدود نمی‌شود. کار اصلی تو در این بازی حفاظت از دهکده در مقابل افراد بیگانه یا حمله‌ی حیوانات وحشی است.

همان‌طور که احتمالا در انیمیشن «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟» دیده‌ای، باید یک یا چند اژدهای کوچک را پرورش دهی. بنابراین آن‌ها را برای حفاظت از دهکده آموزش بده تا مردم روستا در آرامش زندگی کنند. تربیت این موجودات عظیم‌الجثه تنها کاری نیست که باید انجام دهی؛ تامین به‌موقع آب و غذای آن‌]ا یکی از اصلی‌ترین وظایف و دغدغه‌های تو در Dragons Rise of Berk است.

شخصیت‌های بازی Dragons Rise of Berk

طراحان این بازی تفننی از شخصیت‌های انیمیشن «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟» برای ساخت بازی Dragons Rise of Berk استفاده کرده‌اند. این شخصیت‌ها شامل نژادهای مختلف اژدها و وایکینگ‌ها می‌شوند.

هیکاپ

هیکاپ شخصیت اصلی این داستان است. پدر او رهبری قبیله‌ی وایکینگ‌ها را برعهده دارد و از دهکده دربرابر حمله‌ی گروهی این موجودات افسانه‌ای یعنی اژدهایان حفاظت می‌کند. هیکاپ برخلاف پدرش، هیکلی نحیف دارد و کسی روی او برای شکار اژدها حساب نمی‌کند.

درنهایت هیکاپ سرنوشت دهکده را تغییر می‌دهد. مردم دهکده به کمک هیکاپ می‌فهمند این حیوانات غول‌پیکر فقط برای غذا به دهکده حمله می‌کنند. آن‌ها هیکاپ را قهرمان خود می‌دانند؛ چون توانست راهی برای صلح میان وایکینگ‌ها و اژدهایان پیدا کند.

بی‌دندان

وایکینگ‌ها اژدهای خشم شب را ترسنا‌ک‌ترین نوع اژدها در منطقه می‌دانند. تاکنون هیچ‌کس نتوانسته اژدهایی از این نژاد را شکار کند. بی‌دندان یکی از این اژدهایان است که به‌دست هیکاپ شکار می‌شود و به دام میفتد. بی‌دندان نقشی اساسی در نجات قبیله‌ی وایکینگ‌ها و تمایل آن‌ها به برقراری صلح با اژدهایان ایفا می‌کند.

آسترید هافرسون

این شخصیت یکی از دوست‌داشتنی‌ترین افراد قبیله به‌حساب می‌آید. آسترید هافرسون دختر نوجوانی است که در شجاعت و قدرت با بهترین و باتجربه‌ترین شکارچیان قبیله برابری می‌کند.

آسترید برخلاف تصور همه‌ی افراد دهکده، شخصیت مهربانی دارد و در حمایت از افراد موردعلاقه‌اش کم نمی‌گذارد. گرومگیلدا اژدهای آسترید است که نسبت به دیگر همنوعانش به‌خوبی رشد کرده و مهارت‌های بیشتری دارد. دلیل اصلی این موضوع به روش‌های خوبی برمی‌گردد که آسترید برای تربیت اژدها انتخاب کرده است.

دراگو بلادیویست

انیمیشن «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟» هم مانند بیشتر داستان‌ها، شخصیت‌های منفی دارد. دراگو یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های دوست‌نداشتی این ماجراست که علاقه‌ی زیادی به حمله به دهکده‌ی برک دارد.

دراگو اژدهایی تربیت کرده تا به او برای اهدافش کمک کند. این اژدها یعنی هیولای سرگردان، با حمله به برک، توانایی هیکاپ و دیگر وایکینگ‌ها را در مبارزه به چالش می‌کشد. هیولای سرگردان قدرتی فوق‌العاده در کنترل ذهن اژدهایان دارد؛ به‌این‌ترتیب مردم دهکده‌ی برک وارد نبردی با اژدهایان خودشان می‌شوند.

والکا

در قسمت‌ اول این انیمیشن، می‌فهمیم که مادر هیکاپ کنار او نیست. بعدها هیکاپ مادرش (والکا) را پیدا می‌کند و او را به قبیله بازمی‌گرداند. والکا 20 سال از زندگی‌اش را برای حمایت از اژدهایان و نجاتشان از چنگال دراگو صرف کرده است. شجاعت و قدرت او در نبرد با دیگران از اصلی‌ترین ویژگی‌هایش به‌حساب می‌آید.

ترفندهای بازی Dragons Rise of Berk

در اجرای بازی Dragons Rise of Berk حواست به بخش Achievements باشد. اگر بتوانی چیزهای خواسته‌شده را فراهم کنی، منابع غذایی مانند ماهی و منابع طبیعی مانند چوب جایزه می‌گیری. این جوایز نقشی اساسی در پیشرفت دهکده و پرورش اژدهایانت دارند.

شاید پیام‌هایی که هیکاپ درباره‌ی سرزمین برک، شخصیت اصلی داستان «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟» به تو می‌دهد، کمی خسته‌کننده به‌نظر برسد؛ اما ترجیحا ساده از کنار این پیام‌ها نگذر. اگر روی محتوای آن‌ها دقت کنی، هیکاپ تو را برای ادامه‌ی بازی و تصمیم‌گیری‌های درست راهنمایی خواهد کرد.

در رقابت‌های Dragons Rise of Berk شرکت کن. اگر از نبرد با دیگر اژدهایان بترسی، احتمالا مدت بسیار زیادی طول می‌کشد تا صاحب اژدهایان جدید شوی. رقابت با اژدهایان علاوه‌بر شانس دست‌یابی به دیگر نژادهای این غول‌های باستانی، امکان ورود به مناطق و جزایر دیگر را هم برایت فراهم می‌کند.

دریافت و نصب بازی Dragons Rise of Berk

خوشبختانه بازی Dragons Rise of Berk با گرافیکی خیره‌کننده ساخته شده است. این طراحی حرفه‌ای بازی باعث شده از وقت‌گذرانی با Dragons Rise of Berk احساس خستگی یا کلافگی نداشته باشی. با وجود اینکه این بازی کیفیت ساخت بالایی دارد، با حجم کمی عرضه شده است.

می‌توان این نکته را از نقاط قوت بازی Dragons Rise of Berk دانست. برای دریافت و نصب این بازی تنها به 86 مگابایت اینترنت نیاز دارید. با دریافت Dragons Rise of Berk از بازار نیازی به دسترسی به اینترنت پرسرعت نخواهی داشت.

یکی دیگر از جذابیت‌های بازی Dragons Rise of Berk، اجرای آنلاین آن است. با ساخت حساب کاربری و اتصال به اینترنت میزان پیشرفتت در بازی را ثبت کن؛ به ‌این ‌ترتیب می‌توانی در هر دستگاهی بازی را ادامه دهی.

خبر خوب دیگر درباره‌ی این بازی، ارائه‌ی به‌روزرسانی‌ها در بازه‌های زمانی کوتاه است. این موضوع باعث می‌شود همیشه به جدیدترین نسخه Dragons Rise of Berk دسترسی داشته باشی. همچنین بازی باگ‌های کم‌تری خواهد داشت و به نقاط قوتش هم افزوده می‌شود.

این بازی در مناسبت‌های مختلف مانند تعطیلات تابستان، روزهای کریسمس و... ظاهری جدید پیدا می‌کند. طراحان بازی معمولا المان‌هایی از جشن‌ها و مناسبت‌های مختلف را مانند درخت کریسمس، کدوهای تزئین‌شده‌ی هالووین و... به Dragons Rise of Berk می‌افزایند. این تنوع حس بهتری در بازیکنان ایجاد خواهد کرد.

سوالات متداول

هدف اصلی بازی Dragons Rise of Berk چیست؟

در این بازی باید دهکده‌ای بسازی و در آن اژدهایانی را پرورش دهی. از دهکده‌ات محافظت و جزیره‌های کشف‌نشده را فتح کنی.

چه شخصیت‌هایی در این بازی حضور دارند؟

در این بازی می‌توانی هیکاپ، آسترید و دیگر افراد قبیله را همراه بی‌دندان و دیگر نژادهای اژدها ببینی.

چگونه زودتر قفل اانواع اژدها و جزیره‌ها باز می‌شود؟

هرچه بیشتر به جزایر بازی Dragons Rise of Berk حمله کنی، احتمال موفقیتت در بازی بیشتر می‌شود. همچنین زودتر به بخش‌های جذاب این بازی می‌رسی.
نظرات کاربران - ۴۶۵ رأی
۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عیسی
عیسی
۱۴۰۳/۰۱/۱۳
برای من اصلا با باز نمیشه
آرین خاتمی
آرین خاتمی
۱۴۰۳/۰۱/۲۰
کلن نمیاره
لیلا
لیلا
۱۴۰۲/۱۲/۲۱
اصلأ باز نمی کنه دانلودش نکنید