Smash Hit

Smash Hit

Version 1.4.3
+200
K
Active installs
Arcade
Category
77
MB
Size

In Media

ZoomGame: Smash Hit

روند بازی بدین صورت است که شما در مسیری با سرعتی مشخص حرکت می‌کنید. در این مسیر که شکل و شمایل فضایی دارد، قطعات و صفحه‌هایی شیشه‌ای وجود دارند که شما باید با لمس صفحه گوی‌های فلزی که در اختیار دارید را به سمت آنها پرتاب کرده و آنها را بشکنید. این گوی‌های فلزی کمی سنگین هستند و با حرکت پرتابه‌ای شلیک می‌شوند، بنابراین باید دقت کنید که هنگام پرتاب گوی، جسم از شما فاصله زیادی نداشته باشد، یا اگر می‌خواهید از فاصله دور گوی را پرتاب کنید، محل نشانه‌گیری را کمی بالاتر از جسم شیشه‌ای بگیرید.

SmashHit

Smash Hits Mobile Game

Take a surreal journey through an otherworldly dimension, move in harmony with sound and music and smash everything in your path! This experience requires focus, concentration, and timing to not only travel as far as you can, but also break the beautiful glass objects that stand in your way.

بازی شکستن شیشه - Smash Hit زیر ذره بین

Smash Hit بازی جالبی است که تجربه بسیار متفاوتی از بازی های سبک رانینگ برای شما فراهم کرده است. این بازی در محیطی فضایی رخ می دهد که اجسام شیشه ای با اشکال مختلف در همه جای آن به چشم میخورد. اگر دوست دارید طعم هدف گیری در حال حرکت را بچشید این بازی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. در Smash Hit ابزار کار شما گوی های فلزی هستند که باید با استفاده از آنها شیشه ها را بشکنید و موانع پیش رویتان را از بین ببرید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

معرفی بازی Smash Hit؛ با لذت، شیشه‌ها را خرد کنید

اگر فکر می‎کنید از شیشه شکستن و هدف‎گیری لذت می‎برید، شاید بهتر است بازی Smash Hit را فقط یک مرتبه امتحان کنید تا معتاد آن شوید! این بازی جذاب این پتانسیل را دارد ساعت‎ها شما را درگیر کند. در این قضیه تنها گیم پلی بازی نقش ندارد بلکه استفاده از ایده‎های جذاب، جلوه‎های بصری و همچنین گرافیک عالی و موسیقی متن متفاوت تجربه بالایی برای بازیکن به همراه می‎آورد.

Smash hit game preview

one of the best game in arcade

logo-enamad logo-samandehi