ZigZag

ZigZag

نسخه ۱.۳۳
۲۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۴۰
مگابایت
حجم

بازی هیجان‌انگیز زیگ‌زاگ

اگر به بازی از نوع هیجان‌انگیز علاقه‌مندید، برنامه‌ی ZigZag را از دست ندهید. تا آنجا که می توانید با حرکات زیگ‌‌زاگی کاری کنید تا توپ سیاه به زمین نیوفتد. فقط با لمس صفحه‌‌‌‌ی نمایش حرکت توپ را کنترل کنید.

در رسانه‌ها

ZigZag؛ زیگزاگی حرکت کن! ZigZag؛ زیگزاگی حرکت کن!

ZigZag، عنوان جدید و زیبای دیگری از Ketchapp، همان سازنده بازی Circle که آن را معرفی کردیم. این بازی نیز به خودی خود مانند بازی Circle سخت است و شاید برای بعضی ها از Circle هم سخت تر باشد! در این بازی شما به صورت زیگزاگی حرکت می کنید. ZigZag را می توان همان Circle با تغییراتی در ساختار عنوان کرد.

معرفی بازی موبایل ZigZag: زیگ‌زاگ روی سایه‌روشنِ آبی

شما در نقش یک تیله هستید که باید روی یک مسیر صعب‌العبور حرکت کنید و هر لغزش کوچکی باعث می‌شود تا به پایین پرتاب شوید و بازی را ببازید. اگرچه ممکن است پیش‌داوری باعث شود تا احساس کنید که بازی خسته کننده و البته ساده باشد، اما به محض این‌که چندین و چند بار این مسیر را تکرار کرده و به پایین پرتاب شدید متوجه این موضوع می‌شوید که زیگ‌زاگ در عین ساده بودن بیش‌از حد، بسیار سرگرم‌کننده، سخت و البته اعتیادآور است.

گذشتن از مسیرهای صعب العبور - ZigZag زیر ذره بین

Ketchap، یک استدیوی بازی سازی بسیار حرفه ای است که نام خود را در صدر جدول بازی سازان به ثبت رسانده است. سیاست این تیم، رو به سادگی است. بازی هایی با گیم پلی ساده و گرافیک سبک که به شدت هم اعتیادآور هستند. یکی از شاهکارهای Ketchap بازی ZigZag است. با پیمودن یک مسیر صعب العبور و بسیار حساس این بازی را به پیش می برید. بازی ZigZag یک بازی مهیج و اعتیادآور است که در سبک رکوردی بسیار حرفه ای عمل نموده است. در ادامه برای نقد و بررسی این بازی با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi