+۱۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۵۶
مگابایت
حجم

بازی هیجان‌انگیز توپ قرمز!
یکی از بامزه‌ترین بازی‌های هیجان‌انگیز را از دست ندهید. در محیط شاد و بامزه حرکت کنید. از موانع بپرید و امتیاز کسب نمایید. کنترل بازی بسیار آسان است. تنها لازم است با کلیک بر روی آیکون‌های موجود بر روی صفحه‌ی نمایش، توپ قرمز را هدایت کنید. پس فرصت را از دست ندهید. این بازی را دانلود نموده و در بیش از ۶۰ مرحله‌ی آن ماجراجویی کنید.

در رسانه‌ها

معرفی کامل Red Ball 4 - توپ قرمز را بچرخانید و به مقصد برسانید!

در زندگی همه افراد، اوقات فراغت از کار و مشغله وجود داشته و هر کس سعی میکند این اوقات را به نوعی سپری نماید. برای رده های سنی جوان، انجام بازی های رایانه ای میتواند گزینه خوبی باشد به خصوص، وقتی که دستگاه تلفن همراه با وجود عناوین متعدد بازی در دسترس قرار دارد. البته این نوع سرگرمی برای سنین بالاتر هم دور از انتظار نبوده و به دلیل تنوع بازی های تولید شده، سلیقه این گروه سنی نیز تامین میگردد. در ادامه شما را با یک بازی هیجان انگیز به نام “Red Ball 4″ آشنا خواهیم کرد. در معرفی این بازی اندرویدی با ما همراه باشید.

معرفی بازی Red Ball 4 – یک نوستالژی دوست داشتنی

در بررسی ویجیاتو بخوانید که چطور گذر زمان Bounce را از صفحه کوچک موبایل‌های نوکیا به Red Ball 4 روی تلفن‌های هوشمند شش اینچی رسانده. مسئله‌ حائز اهمیت برایمان این است که لذت تجربه بازی مشابه سابق است و فارغ از ساده بودن بازی به نسبت پلتفرمرهای مشابه، همچنان می‌توانید ساعت‌ها از تجربه آن لذت ببرید.

logo-enamad logo-samandehi