Motor Hero!

Motor Hero!

نسخهٔ ۲.۰
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۲۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ تیر ۱۳۹۵
Motor Hero!

Motor Hero!

Orangenose Studio
نسخهٔ ۲.۰
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۲۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ تیر ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

Motor Hero! یک موتورسواری بی‌دغدغه

بازی اندرویدی موتور هیرو مانند بسیاری از بازی‌های باحال ورزشی، در سبک موتورسواری تولید شده‌ است. آنقدر بازی‌های جذاب و پرکششی با موضوع موتورسواری و رقابت بر سر سرعت طراحی و ساخته شده که است که طرفداران آن گروه بزرگی از مخاطبان بازی‌ها را تشکیل می‌دهند.

البته بازی Motor Hero! تفاوت عمده‌ای با سایر بازی‌های موتورسواری دارد که در ادامه‌ بیشتر درباره‌ی آن توضیح می‌دهیم.

تجربه‌ی عبور از موانع کوهستانی با موتورسیکلت

قرار نیست همه‌ی بازی‌های موتورسواری درباره‌ی مسابقات خیابانی، لایی کشیدن یا فرار از دست پلیس باشند! گاهی هم باید مثل یک ورزشکار حرفه‌ای در مسابقات موتورهای کوهنوردی شرکت و از موانع عبور کنی. البته موانع بازی Motor Hero! از سخت‌ترین کوهستان نیز بدتر هستند و به نظر می‌رسد تا تو را شکست ندهند، تمان نشوند.

در بازی Motor Hero! باید با موتور از روی موانع مختلف بپری و در هوا هم حرکات آکروباتیک انجام دهی. پس از پشت سر گذاشتن هر مانع، سراغ مانع بعدی بروی! کلیات مراحل بازی Motor Hero! دقیقا در عبور از همین موانع خلاصه می‌شود. البته تنوع موانع آنقدر زیاد است که اصلا خسته‌ی نمی‌شوی و هر بار ‌دنبال تجربه‌ی چالش‌های جدید خواهی بود.

باید بدانی که مراحل ابتدایی این بازی بسیار ساده هستند؛ اما قرار نیست جریان بازی همینطور بماند! در اصل هرچه جلوتر می‌روی، موانع سخت‌تری انتظارت را می‌کشند. انگار از یک جایی به بعد، سازنده‌ی بازی عزمش را جزم کرده که اجازه ندهد تو جلوتر بروی.

بعضی کاربران می‌گویند طراح بازی قوانین فیزیک را در این بازی به خوبی در نظر گرفته است. به همین دلیل این کاربران معتقد هستند، برای آنکه بتوانی در این بازی موفق باشی، باید قوانین فیزیک را هم در نظر بگیری. به عبارت دیگر برای برنده‌ شدن در آن، باید بتوانی تعادل خوبی بین فاکتورهای مختلف مثل جاذبه، شتاب و سرعت در نظر داشته باشی!

گرافیک ساده‌ و در عین حال دوست‌داشتنی

بازی موتور هیرو یا همان قهرمان موتور، گرافیک بسیار ساده‌ و در عین حال قابل قبولی دارد. برخلاف بسیاری از بازی‌های موتورسواری که با جزئیات بسیار دقیق و گرافیک عالی طراحی می‌شوند، طراحان این بازی حساسیتی برای نمایش جزییات و ظرافت‌های بازی نداشته‌اند.

حتی موتورسیکلت که جزء اصلی این بازی به حساب می‌آید، طراحی بسیار ساده‌ای دارد. بنابراین نباید از آن توقع شکل ظاهری خیلی حرفه‌ای و جذابی را داشته باشی. در حقیقت این بازی موتورهای مختلف را فقط به رنگ سیاه و با شمایل حدودی موتور نشان می‌دهد. هرچند خیلی از کاربران چنین محیطی را دوست ندارند، اما همین سادگی برای گروهی از کاربران خیلی جالبتوجه است. آن‌ها از گرافیک ساده‌ و محیط بازی لذت می‌برند و ترجیح می‌دهند برای وقت گذرانی‌های گاه و بی‌گاه بازی‌های خیلی حرفه‌ای با گرافیک و جزییات عجیب را تجربه نکنند.

این بازی از نظر گرافیکی یک در محیط ساده 2بعدی پیش می‌رود. همین محیط دو بعدی بازی را به یک بازی ساده‌ تبدیل می‌کند که پیچیدگی خاصی ندارد. جریان ساده و فضای معمولی بازی باعث شده هر کس در هر گروه‌ سنی بتواند این بازی را نصب کند و با آن سرگرم شود.

جای تعجبی ندارد که با گرافیک ساده‌ و طراحی 2بعدی، بازی قهرمان موتور حجم کمی داشته‌ باشد. این بازی فقط 27 مگابایت حجم دارد. این حجم کم بازی باعث شده برای دریافت و نصب آن از بازار با چالش مواجه نباشی.

بدل‌کاری با وسپا تا موتور تریل

با آنکه‌ این بازی طراحی بسیار معمولی و ساده‌ای دارد؛ اما دستت را برای انتخاب مدل موتور باز گذاشته است. بنابراین می‌توانی بین چند مدل مختلف موتور یکی را انتخاب کنی. البته‌ باید بدانی که از همان اول بازی به همه مدل‌ها دسترسی نداری؛ بلکه موتورها در مراحل مختلف آزاد می‌شوند و در طول بازی باید آن‌ها را باز کنی.

با وجود آنکه‌ موتورها طراحی خاصی ندارند و بیشتر شبیه‌ به یک سایه‌ هستند تا موتوری با جزییات منحصر به فرد؛ اما واقعا چالش جالبی است که برای تنوع، موتورهای مختلف را انتخاب کنی و به دل موانع کوهستانی بزنی.

جالب است بدانی با وجود طراحی سبک بازی، عملکرد موتورهای مختلف تا حدودی با هم تفاوت دارند. احتمالا اینکه‌ با موتوری مثل وسپا بخواهی از روی موانع بپری، کمی دور از ذهن است! اما این بازی به تو اجازه‌ می‌دهد با وسپا هم تجربه‌ی بدل‌کاری داشته‌ باشی!

زاویه‌ی دوربین عالی بدون نیاز به چرخش گوشی

هرچند اغلب بازی‌های سرعتی، هیجانی و مسابقه‌ای برای موتورسواری و اتومبیل‌رانی طوری طراحی شده‌اند که برای اجرای نیاز داری گوشی را به شکل افقی در دستت نگه داری، اما بازی Motor Hero! از این نظر راحتی بیشتری برای بازیکن در نظر گرفت است.

تو می‌توانی تجربه این بازی را بدون چرخاندن گوشی و در همان حالت عمودی، داشته باشی. طراحی ساده بازی باعث شده حتی برای کنترل بازی هم محدودیتی نداشته باشی و بتوانی آن را با یک ‌دست هم به خوبی کنترل کنی. به لطف همین ویژگی در هر شرایط و محیطی بازی قهرمان موتور را به راحتی قابل اجرا است.

بازی آفلاین مناسب هر شرایطی

به سادگی طراحی و حجم کم بازی نگاه نکن! طراحان بازی مراحل توسعه مختلفی برای آن در نظر گرفته‌اند. بنابراین بازی هم آپدیت‌های مختلفی گرفته و هم خرید درون برنامه‌ای دارد؛ خبر خوب این بازی برای بازیکنان این است، در شرایطی که اینترنت در دسترس نباشد، باز هم می‌توان آن را اجرا کرد.

بنابراین برای اجرای قهرمان موتور نگران حجم اینترنت یا کیفیت اجرای بازی نباش. طراحان این بازی ساده و کم حجم فکر همه جا را کرده‌اند.

شخصی‌سازی فضای بازی

طبیعتا بازی در یک محیط یکنواخت، بعد مدتی فضای موتور هیرو برایت خسته‌کننده و کسالت‌آور خواهد شد. به همین دلیل در بازی Motor Hero! امکان شخصی‌سازی پس ‌زمینه‌ی بازی هم وجود دارد. تو می‌توانی پس ‌زمینه‌ی مراحل بازی را به تصویر شهر یا کوهستان تغییر دهی تا چالش‌های پرش از موانع را در محیط دلخواهت پشت سر بگذاری.

این بازی، بازی ساده، کم‌حجم و آفلاین هیجان‌انگیزی است که در هر شرایطی می‌توانی آن را اجرا کنی. دریافت و نصب بازی موتور هیرو بسیار ساده‌ است. کافی است وارد برنامه بازار شوی و نام بازی را در بازار جستجو کنی. همچنین آپدیت‌های دوره‌ای هم از طریق بازار اعلام می‌شود تا همیشه بازی را به‌روز نگه داری و چالش‌ها را از دست ندهی.

سوالات متداول

بازی Motor Hero! چقدر حجم دارد؟

این بازی 27 مگابایت حجم دارد.

بازی Motor Hero! مناسب چه‌ گروهی سنی است؟

این بازی خشونت، چالش‌های سخت یا نصب پیچیده‌ای ندارد. به همین دلیل برای همه گروه‌‌های سنی مناسب است.

آیا اجرای بازی Motor Hero! به اینترنت نیاز دارد؟

خیر، این بازی بدون اینترنت هم به خوبی اجرا می‌شود.

Motor Hero! روی چه‌ نسخه‌ای از اندروید نصب می‌شود؟

این بازی روی اندروید 4.1 به بالا نصب و اجرا می‌شود.

نظرات کاربران - ۷۳۳ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
H(D....)
H(D....)
۱۳۹۵/۰۵/۱۰
عالییه
Turbo
Turbo
۱۳۹۵/۰۵/۱۰
خیلی قشنگه برای یه سرگرمی سریع
مانی
مانی
۱۳۹۵/۰۵/۱۰
خیلی خوبه