PinOut

PinOut

نسخه ۱.۰.۵
۱۰
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۸۹
مگابایت
حجم

تجربه‌ای هیجان‌انگیز از بازی نوستالژیک Pinball به صورت بی‌پایان!

در بازی PinOut، شما باید در برابر زمان مبارزه کنید در مسیری دنباله‌دار از نور‌های تپنده حرکت کنید تا امتیاز گرفته و رکورد بزنید.

در این بازی سعی شده است تا حالت قدیمی و کلاسیک بازی پین‌بال به صورت هیجان‌انگیز و جذابی بازسازی شود تا شما را سرگرم کند.

مراقب باشید تا توپ خود را از دست ندهید زیرا به ابتدای بازی بازخواهید گشت و هرچقدر که پیشرفت کرده باشید از بین خواهد رفت.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

چالش قدرت، سرعت و نشانه گیری

بازی PinOut با گرفیک فوق العاده جالب و گیم پلی متفاوت و مهیج یکی دیگر از خوش ساخت ترین بازی های استدیو Mediocre می باشد. وظیفه ی شما در این بازی هدایت یک توپ نورانی در مسیری است که از قبل مشخص شده. می توان گفت بازی PinOut در سبک آرکید، شباهت های زیادی با پین بال دارد؛ اما پیشرفته تر و با ظاهری جذاب تر. از همین جهت این بازی برای علاقه مندان به پین بال نیز می تواند قابل توجه باشد. اگر می خواهید با این بازی جذاب امتیازی بیشتر آشنا شوید، در ادامه ذره بین را در بررسی PinOut همراهی کنید.

معرفی بازی موبایل PinOut

بازی اندروید و آیفون PinOut، ساخته‌ی استودیو میدیوکر (Mediocre، سازنده بازی Smash Hits) یک شبیه‌ساز فوق‌العاده از بازی پین‌بال (PinBall) برای موبایل است. در این اثر، بازیکن باید تا بی‌نهایت، توپ را به وسیله‌ی اهرم‌های مشخص به بالا پرتاب کند، از سد موانع نئونی بگذرد و همراه با گوش دادن به صداگذاری و موزیک‌هایی که مطمئنا برای بچه‌های دهه‌ی ۸۰ و ۹۰ میلادی فوق‌العاده خاطره‌انگیز است، امتیاز به‌دست آورد.

logo-enamad logo-samandehi