۲
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۶۱
مگابایت
حجم

کریستال‌های جذاب در سمفونی رنگ و اشکال و موسیقی.

با ضربه زدن به تمام ضلع‌ها، اشکال جدید بسازید.

به یک ضلع دوبار ضربه نزنید.

ویژگی‌ها:

- دارای جذابیت‌های بصری

- طراحی صدای آرامش‌بخش و موزون

- امکان رقابت در سطح جهانی

در رسانه‌ها

معرفی بازی Polyforge؛ آهنگری

لحظه لحظه Polyforge با سادگی گره خورده است. حتی همان ابتدا بازی هم خبری از راهنمایی های گیم پلی نیست، چون استودیو سازنده باور داشته یادگیری مکانیزم های گیم پلی نیازی به پیش زمینه ندارد. تصمیم درستی هم بود، همین سرگردانی ابتدایی، توانسته پل ارتباطی بهتری میان بازیکن و اثر ایجاد کند. در هر مرحله از Polyforge شاهد اجسامی چند وجهی هستیم که می چرخند.

معرفی بازی موبایلی Polyforge | وقت‌کشی به بهترین شکل

در گروه بازی‌های تفننی موبایل‌ها، بازی‌هایی وجود دارند که بیشتر از بقیه مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرند و موبایل به دست‌ها ترجیح می‌دهند که در اوقات فراغت برای کشتن وقت خود به آنها روی بیاورند. یکی از این بازی‌های تفننی و سرگرم‌کننده که اخیرا منتشر شده، Polyforge است. این بازی در مدت زمان کوتاه به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده و این روند رو به رشد هم‌چنان ادامه دارد. با نقد کوتاه و معرفی این بازی همراه دنیای بازی باشید.

معرفی بازی موبایل Polyforge

بازی موبایل Polyforge، ساخته استودیو ایمپکت‌بلو، یکی از بازی‌های ساده و در عین حال بسیار زیبای اندروید و iOS است. با زومجی و معرفی این بازی همراه باشید.

معرفی بازی Polyforge

غیر از کمپانی Ketchapp که به احتمال زیاد دیگر تا به حال نام آن به گوش‌تان خورده، به نظر می‌رسد کمپانی‌های دیگری مانند ImpactBlue نیز به درک درستی از ترکیب سادگی و زیبایی رسیده‌اند. همان‌طور که می‌دانید، در تمامی عناوین محصول کمپانی Ketchapp، همیشه شاهد ارائه گیم‌پلی‌ای بی‌نهایت ساده و طراحی‌ و محیطی بی‌نهایت زیبا بوده‌ایم. حالا در این عنوان نیز باری دیگر با وضعیتی مشابه رو به رو هستیم، یعنی عنوانی که در عین سادگی، با ظرافت طراحی شده و جذابیت گیم‌پلی آن، بازهم در عین سادگی، هر بازیکنی را به وجد می‌آورد. با ما در ادامه همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi