Spiral

Spiral

نسخه ۱.۱
۵
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۳۵
مگابایت
حجم

بازی هیجان‌انگیز Spiral، از سری بازی‌های معمایی و چالش‌برانگیز تیم سرشناس Ketchapp.

در این بازی شما وظیفه کنترل توپی را دارید که در مسیری حلقوی به دور یک استوانه حرکت می‌کند. مراقب موانع باشید و از آن‌ها بپرید تا امتیاز کسب کرده و رکورد بزنید.

ویژگی‌ها:

- گیم‌پلی بسیار روان و در عین حال چالش برانگیز

- موسیقی جذاب

- امکان خرید توپ‌ها با کسب امتیازات بیشتر

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل Spiral

بازی ZigZag، بازی Twist یا همین اخیرا بازی Ballz به خوبی توانستند استعداد استودیوی کچ اپ را در توسعه دادن بازی‌هایی با قالب بی‌نهایت و البته چالش‌برانگیز ثابت کنند. این استودیو تاکنون بازی‌های بسیاری را منتشر کرده که عمدتا استعداد خوبی در خرد کردن اعصاب بازیکنان دارند. با این حال، محصولاتی که کچ‌اپ منتشر می‌کند همواره در کنار اعتیاد‌آور بودن دارای کیفیت ساخت مناسبی هستند که بازیکنان بسیاری را علاقمند خود می‌کنند. این‌بار اما کچ‌اپ به سراغ ساخت بازی موبایل بسیار مشکلی رفته است. در بازی Spiral‌ باید در مسیری مارپیچ از استوانه‌ای زیبا به پایین یا بالا حرکت کنید و با پرش از روی موانع، در نهایت بالاترین امتیاز ممکن را به دست بیاورید.

غیر ممکن به زبان ساده | معرفی بازی Spiral

اگر خودتان را یکی از طرفداران ژانر بازی‌های تفننی می‌دانید، حتما با بازی‌های غیرممکن تیم Ketchapp آشنایی دارید. اگر یکی از مخاطبان این بازی‌ها روی تلفن‌های همراه باشید، احتمال این که در این مطلب به بازی جدیدی اعتیاد پیدا کنید خیلی زیاد است. بازی Spiral از جدیدترین عناوین کچاپ و یکی از همان محصولاتی است که غیرممکن را برای کاربران باحوصله معنی می‌‌کند.

logo-enamad logo-samandehi