فرار بزرگ - رانندگی ماشین سرعتی

فرار بزرگ - رانندگی ماشین سرعتی

نسخه ۲.۶
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
رانندگی
دسته
۴۶
مگابایت
حجم

اگر بدنبال بازی های هیجان انگیز با گرافیک بالا و جذاب هستید ، بازی جذاب فرار بزرگ را نصب کنید.در جاده ی بی انتها بتازید و برای کسب امتیازات بیشتر در مسیر خود سکه های موجود را جمع آوری کنید.

شما میتوانید با قابلیت هایی که در مسیر وجود دارد با هر وسیله ای حتی تانک و هواپیما نیز به راه خود ادامه دهید. محدودیت زمان و تعقیب و گریز توسط پلیس نیز به هیجان این بازی می افزاید.

اتومبیل خود را بردارید و راه خود را پیدا کنید!

قبل از اتمام وقت به نقطه‌ی پایان برسید. مهارت‌های رانندگی خود را به نمایش همگان بگذارید.

افکتهای زیبای صوتی و تصویری این برنامه همچنین روان بودن بازی و سرعت خوب عملکرد باعث میشود هر کاربری به این بازی جذب شود. با کسب امتیازات بیشتر میتوانید هر انچه از بدنه و قدرت ماشین خود میخواهید، ارتقا دهید.

 

ویژگی هاِی بازی فرار بزرگ:

– گرافیک بالا و جذاب

– افکتهای صوتی و تصویری

– امکان ارتقا وسیله

– استفاده از جلوه های گوناگون برای هیجان انگیزتر کردن بازی

کلمات کلیدی:

بازی ، ماشین ، رانندگی ، سرعت ، هیجان ، مسابقه ، پژو ، پراید ، نیسان

در رسانه‌ها

جنون و هیجان با فرار بزرگ

اگر طرفدار بازی‌های رانندگی و مهیج هستید، اگر به دنبال هیجان‌های نفس‌گیر هستید، اگر مسابقه و سرعت شما را به وجد می‌آورد این مقاله را از دست ندهید. چرا که قصد داریم یک بازی ماشینی فوق‌العاده هیجان‌انگیز را به شما معرفی کنیم. سرعت، لذت و هیجان را در بازی فرار بزرگ تجربه خواهید کرد. رانندگی با انواع ماشین‌های خفن در یک تعقیب و گریز چالشی می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. پس با ذره بین همراه باشید تا به نقد و بررسی بازی فرار بزرگ بپردازیم.

لایی بکشید تا رستگار شوید! | بررسی بازی موبایلی فرار بزرگ

سرعت و لایی کشیدن و سبقت گرفتن، از مقولات شیرین رانندگی هستند. با اینکه این موارد، همگی در محدودیت قانونی قرار دارند، اما کمتر کسی را پیدا می‌کنید که حداقل یکبار این کارها را تجربه نکرده باشد. بازی‌ای که امروز می‌خواهیم درباره آن صحبت کنیم، «فرار بزرگ»، فقط درباره سرعت و لایی کشیدن و سبقت گرفتن‌های میلی‌متری است.

logo-enamad logo-samandehi