رئال مدرسه رانندگی 3D 2017

رئال مدرسه رانندگی 3D 2017

+۵۰۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۱۴۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

هاپ به ماشین های مورد علاقه خود را، چرخ فرمان و لذت بردن از بهترین درس رانندگی شما همیشه در سرگرم کننده ما بازی رانندگی را تجربه کنید! 3D واقعی رانندگی مدرسه 2017 یک بازی ماشین رایگان 3D که در آن شما رانندگی واقعی را تجربه عنوان اکتشاف به شما نقشه شهرستان است. یادگیری رانندگی با تجربه واقعی در سرگرم کننده، شبیه سازی رانندگی واقعی. باز کردن مدل های مختلف خودرو و یکی از شما خواهم بهترین را انتخاب و لذت بردن از بازی های ما!

آیا گواهینامه رانندگی خود را به شما کردم؟ آیا شما می خواهید به تجربه شبیه سازی رانندگی سرد؟ نشستن پشت فرمان و ماشین بالا خود را به خیابان. این آسان نیست به یک راننده شهرستان خوب بنابراین شما بهتر است در حال حاضر شروع!

مهم نیست که چند سال دارید و یا اینکه آیا شما یک درایور جدید و یا با تجربه هستید، به شما خواهد 3D واقعی رانندگی مدرسه 2017. عشق ما به شما بهترین و واقعی شبیه سازی رانندگی است. شما تجربه نشسته پشت فرمان و کنترل خودرو خود را در یک مسابقه شهرستان. بدانید زمانی که به ترمز، فشار فلاشر زمانی که می خواهید به نوبه خود. به نظر می رسد بسیاری از چیزهایی که می دانم اگر شما می خواهید به یک راننده شهرستان خوب وجود دارد. این درست به آن را آرام به عنوان زمانی که شما ماشین تصادف نیست! اما اگر شما خوب در حال حاضر، سعی کنید را به شهرستان در یک مسابقه شهرستان!

===========================================

بهترین ویژگی های 3D REAL رانندگی مدرسه 2017:

===========================================

★ FUN رایگان بازی رانندگی

شبیه سازی رانندگی ما رایگان به بازی است و آن را فوق العاده سرگرم کننده! ما تضمین می کنند که شما در هر درس رانندگی شما را در این بازی لذت ببرید،

★ بهترین بازی ماشین 3D

ما در ایجاد محیط 3D فوق العاده تیز و واقع گرایانه برای شما. ما امیدواریم که شما می توانید رانندگی واقعی را تجربه به عنوان اگر شما پشت چرخ نشسته در وسط یک خیابان شلوغ. این است که چرا ما فکر می کنم این یکی از بهترین بازی ماشین 3D ما که تا کنون برای بازیکنان ما ایجاد شده است!

★ اتومبیل های بالا

مدل های ماشین بسیاری از شما می توانید در بازی ماشین 3D ما درایو وجود دارد. نگاهی به بخش گاراژ برای دیدن تمام مدل های ماشین سرد است. آنها تمام اتومبیل های بالا که به شما تجربه رانندگی واقعی را دارند. باز کردن همه آنها و سعی کنید به آنها را به خیابان.

★ کاوش شهرهای

به یک راننده شهرستان خوب، شما باید قادر به هدایت کردن ماشین خود را در وسط ترافیک سنگین است. کاوش نقشه شهرستان و یادگیری رانندگی در خیابان های شلوغ. این است که واقعا چه رانندگی شهرستان همه چیز در مورد.

گذشته از داشتن سرگرم کننده، شما می توانید درس رانندگی واقعی با بازی با این شبیه سازی رانندگی را دریافت کنید. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه به هدایت کردن ماشین خود را به درستی، هنگامی که برای قرار دادن در چشم بندهای زمانی که می خواهید را به یک به نوبه خود، و یا بهترین روش ترمز. مهم ترین چیز این است که شما اتومبیل های دیگر تصادف نیست!

هنگامی که شما تسلط چگونه به رانندگی، شاید شما می توانید قوانین به شما در یادگیری از درس های رانندگی خم و ماشین های مورد علاقه خود را بر روی مسابقه شهرستان هیجان انگیز!

فراموش نکنید که، 3D واقعی رانندگی مدرسه بهترین راه برای یادگیری رانندگی و هدایت کردن ماشین خود است. دانلود برنامه های ما در حال حاضر و لذت ببرید!

منتظر چی هستی؟ دانلود REAL 3D رانندگی مدرسه حاضر به صورت رایگان و دریافت گواهینامه رانندگی خود!

لطفا ترک یک بررسی اگر دوست دارید برنامه ما. با تشکر از شما

ما را دنبال در:

توییتر: http://www.twitter.com/ImmanitasEnt

فیس بوک: http://www.facebook.com/immanitas

نظرات کاربران

......
۱۴۰۰/۰۴/۰۴
ممنون از سازنده اش 🤍🤍🤍🤍🤍🤍😍😍😍😍🥰🥰♥️👏👏👌👌
فرزاد
۱۳۹۶/۱۱/۲۰
بسیارعال است
امیر حسام
۱۳۹۶/۱۰/۲۰
تمرینات خوبی ادم یاد می دهد
Nima
۱۳۹۷/۰۱/۲۲
خیلی خیلی خوبه ✌👍👍👍👍👍👍👍
آری
۱۳۹۶/۰۵/۱۰
مزخرفترین بازی 5000هزار حرامتون اون ستاره که دادم دستم خورد وگرنه حیف بود
لادن
۱۳۹۶/۱۲/۰۲
واقا چرتتتتت
طاها راهی
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
بیست 5ستارهم کم بابد1000000000000اینقدر بایدبدی
رونالدو
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
خیلی ییییییییی بد بود
سوگند پنج ستاره هم کمه
۱۳۹۶/۱۱/۲۲
به نظر من عالی بود چون علاقه زیادی به ماشین بازی دارم من دختر هستم 😍😍😍😍😍
شادمهر عقیلی
۱۳۹۶/۰۵/۱۸
چرت
محمد
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
😎😎😎😎😎😍😍😋😋😋😋😋🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
امیرعلی
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
خوب
farhad
۱۳۹۶/۰۵/۰۹
بدترین بازی ایران