Angry Birds Space – انگری بردز در فضا

Angry Birds Space – انگری بردز در فضا

نسخهٔ ۲.۲.۱۴
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۴۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ شهریور ۱۳۹۷
Angry Birds Space – انگری بردز در فضا

Angry Birds Space – انگری بردز در فضا

Rovio Entertainment Corporation
نسخهٔ ۲.۲.۱۴
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی امتیازی
حجم ۴۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ شهریور ۱۳۹۷
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی انگری بردز فضایی Angry Birds Space

شرکت Angry یکی از استدیوهای بازی‌سازی محبوبی است که به لطف ساخت بازی‌های جالب و رنگارنگ توانسته‌ی موفقیت‌های نسبتا چشمگیری به دست بیاورد. بیشتر بازی‌های این شرکت برای کودکان طراحی شده‌ و محیطی انیمیشنی دارد، ولی جذابیت بسیار بالای این بازی‌ها باعث شده خیلی از بزرگسالان هم مخاطبان این بازی‌ها هستند. یکی از بازی‌های معروف این شرکت، Angry Birds Space است که طرفداران زیادی دارد. مدیر شرکت Angry گفته است که این بازی یکی از بهترین بازی‌هایی است که تیمش ساخته و پیش‌بینی می‌کند بازی مخاطبان زیادی پیدا کند.

در بازی انگری بردز فضایی چه چیزهایی می‌بینی؟

این بازی در دنیای آسمان‌ها انجام می‌شود. تو باید با پرنده‌های عصبانی که داری، ساختمان‌ها را خراب کرده‌ و با انجام دقیق و درست این کار 3 ستاره‌ بگیری. بازی Angry Birds Space چندین مرحله‌ی مختلف دارد که هرکدام از آن‌ها در یکی از سیاره‌ها انجام می‌شوند. باید با محاسبه‌ و اندازه‌گیری شدت جاذبه، پرنده‌های عصبانی را به سازه‌ها بزنی و مرحله را با موفقیت تمام کنی.

البته برای پیروزی در بازی، موانع مختلفی پیش رویت است؛ یعنی کارت فقط با ساختمان‌های چوبی یا بتنی نیست، بعضی وقت‌ها خانه‌های آتشین، سازه‌های یخی و... مختلفی در برابرت قرار می‌گیرد که عبور از آن‌ها کار آسانی نیست. یکی از عواملی که باعث بیشتر شدن جذابیت بازی Angry Birds Space شده، این است که در آن قدرت پرنده‌ها بیشتر نمی‌شود و فقط هوش تو است که در هر مرحله‌ باید بیشتر و بیشتر سنجیده شود. همین مساله چالش بزرگی است.

میزان جاذبه‌ی هرکدام از سیاره‌ها به‌ دقت طراحی شده است. همین ویژگی باعث شده‌ که بازی انگری بردز فضایی جالب داشته باشد که  هر مرحله چالش جدیدی باشد. پرنده‌های طراحی شده در این بازی، با بقیه‌ی پرنده‌های نسخه‌های دیگر بازی پرندگان خشمگین فرق دارند. البته می‌توان این تفاوت را طبیعی دانست، چراکه بالاخره محیط این بازی با سایر بازی‌ها هم متفاوت است. بقیه‌ی بازی‌ها روی زمین انجام می‌شدند، اما در بازی Angry Birds Space باید به اعماق فضا بروی.

پرنده‌های بازی پرندگان خشمگین در فضا

به طور کلی باید حواست باشد پرندگان در این بازی حکم سلاح را دارند و باید با استفاده‌ از آن‌ها ساختمان‌ها را تخریب کنی. طراحان بازی چندین پرنده برای آن طراحی کرده‌اند که هرکدام ویژگی خاص خودشان را دارند و در شرایط خاصی به کار می‌آیند.

مثلا پرنده‌ای آبی رنگ و کوچک وجود دارد که بعد از رها کردن آن، باید روی صفحه‌ی نمایش ضربه بزنی تا پرنده به 3 پرنده‌ی دیگر تقسیم شود و بعد هر 3 پرنده به سازه‌ها برخورد کنند. این پرنده‌ معمولا جز آخرین انتخاب‌هاست، البته‌ در بعضی مراحل کلا باید با این پرنده‌ی کوچک بازی را پیش ببری.

اصلی‌ترین پرنده‌ی بازی، پرنده‌ای معروف و قرمز رنگ است. مطمئنا هروقت اسم بازی انگری بردز فضایی را بشنوی، یاد این پرنده‌ی بامزه میفتی. این پرنده توانایی عجیبی ندارد و کار خاصی نمی‌کند؛ فقط با سرعت به سمت هدف می‌رود. البته پرنده‌ی قرمز بازی قدرت زیادی دارد و در صورت برخورد با سازه‌ها، خرابی زیادی به بار می‌آورد.

یکی‌ دیگر از پرنده‌های بازی پرندگان خشمگین فضایی، شبیه مثلث است و قدرت جالبی دارد. این پرنده سرعتی بوده و وقتی که روی صفحه‌ی نمایش بزنی، با سرعت زیاد به موانع برخورد می‌کند. پرنده‌ی مثلثی، دقیقا برای درهم شکستن جاذبه در سیاره‌های مختلف طراحی شده است!

پرنده‌ی بعدی یک بمب چاق است. این پرنده‌ سرعت کمی دارد و باید آن را به پایین‌ترین ساختمان برسانی تا منفجر شود و کل پایه‌های ساختمان را خراب کند.

پرنده‌های دیگری هم مانند یخی، آتشی و... در بازی Angry Birds Space وجود دارد که آن‌ها هم ویژگی‌های منحصر به ‌فردی خودشان را دارند تا بتوانند در مسیر پیروزی به تو کمک کنند.

در نظر داشته باش هر کدام از این پرنده‌ها قدرت خاص خود را دارند و برای ایجاد یک نوع خاصی از ویرانی به کار می‌آیند. بنابراین باید هم قدرت تک‌تک پرنده‌ها را بشناسی و هم وضعیت هر مرحله‌ی بازی را بسنجی. تنها در صورت شناخت کامل مراحل و توانایی‌هاست که می‌توانی از قدرت هر پرنده، نهایت استفاده را ببری.

جلوه‌های گرافیکی و صوتی بازی Angry Birds Space

درست است که بازی Angry Birds Space حجم زیادی ندارد، اما سازندگان سعی کرده‌اند تا بهترین گرافیک را برای آن فراهم کنند. برای ساخت بازی انگری بردز فضایی دقت بالای کهکشان، سیاره‌ها، جاذبه‌ و... به‌ کار گرفته‌ شده‌ تا حس خوبی به بازیکنان منتقل شود.

رها شدن پرنده‌ها، برخوردشان با موانع و... با حوصله‌ طراحی شده‌اند. البته‌ بازی در کل انیمیشنی بوده‌ و همین موضوع باعث شده‌ که بخش‌های مختلف آن کمی با واقعیت فاصله‌ داشته باشند، اما از لحاظ انیمیشنی هم از کیفیت بالایی برخوردار است.

جلوه‌های صوتی بازی هم جالب هستند و هماهنگی خوبی با حرکات بازی دارند که باعث شده بازی برای بازیکنان پرکشش‌تر به نظر برسد. مثلا زمانی که پرنده را از کمان رها می‌کنی یا وقتی پرنده‌ها به دیوارها می‌خورند، صداهایی شبیه پرنده‌ها پخش می‌شود تا حس بهتری به بازیکن منتقل شود.

همین جلوه‌های صوتی و گرافیکی باعث شده که کودکان عاشق این بازی شوند، البته بعضی از نوجوانان و جوان‌ها هم با این بازی سرگرم‌کننده اوقات خوشی را سپری می‌کنند.

ویژگی‌های بازی انگری بردز فضایی

به‌ غیر از ویژگی‌های مهمی که گفته شد، قابلیت‌های دیگری هم برای بازی Angry Birds Space طراحی شده تا هیچ منتقدی نتواند از آن انتقاد کند. دیگر قابلیت‌های این بازی عبارت هستند از:

  • پرنده‌های متنوع
  • قدرت‌های جدید برای پرنده‌ها
  • جاذبه بیشتر برای چالشی شدن مراحل
  • فضاهای متنوع برای مراحل
  • بیش از 300 مرحله
  • رویدادهای روزانه
  • مراحل مخفی اضافه
  • گرافیک جذاب و محیط رنگارنگ
  • اجرای رایگان

پرندگان خشمگین فضایی؛ بله یا خیر؟

بیشتر والدین دنبال انواع بازی‌های سرگرم‌کننده برای کودکشان هستند که در عین جذابیت، ذهنشان را به چالش بکشند. نوجوان‌ها هم می‌خواهند برای سرگرمی بازی را نصب کنند. انگری بردز فضایی یکی از بهترین پیشنهادها برای همه‌ی سنین محسوب می‌شود و با آن می‌توانی ساعت‌ها سرگرم شوی.

سوالات متداول

بازی انگری بردز فضایی رایگان است؟

بله، شرکت سازنده‌ی این بازی، آن را به رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

این بازی برای چه رده‌ی سنی مناسب است؟

افراد بالای 3 سال می‌توانند بازی Angry Birds Space را انجام دهند.

بازی انگری بردز فضایی برای چه سیستم‌ عامل‌هایی منتشر شده است؟

این بازی برای اندروید، ویندوز و IOS قابل نصب و اجرا است.
نظرات کاربران - ۴،۶۲۵ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی
علی
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
خیلی خوبه ۵ تا ستاره هم کمشه باید۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۰۰۰۰۰۰۰۰باشه
نارینا
نارینا
۱۳۹۸/۱۱/۰۳
very good
ارتش سرخ آسیا
ارتش سرخ آسیا
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
سینا مرادی از صحنه کرمانشاه هستم بازی عالی است ممنون