Cover Fire – تیراندازی آفلاین

Cover Fire – تیراندازی آفلاین

نسخهٔ ۱.۳۰.۰۱
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۳۹۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مرداد ۱۴۰۳
Cover Fire – تیراندازی آفلاین

Cover Fire – تیراندازی آفلاین

Viva Games Studios
نسخهٔ ۱.۳۰.۰۱
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۳۹۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مرداد ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Cover Fire و تیراندازی آفلاین برای پیروزی در نبرد

بازی Cover Fire جزو برترین بازی‌های تیراندازی آفلاین در اندروید است. این بازی برای افرادی طراحی شده که به سبک بازی‌های اسلحه‌ای و تیراندازی علاقه‌ی بسیاری دارند و در عین حال نمی‌خواهند برای تجربه‌ی بازی از حجم اینترنت استفاده کنند! این بازی گرافیک بسیار جذاب و چشمگیری دارد؛ به طوری که می‌توان گفت هر کس آن را نصب کند، از زیبایی گرافیک آن متعجب می‌شود. در ادامه بیشتر درباره‌ی این بازی مهیج خواهیم گفت.

در دنیای بازی Cover Fire چه می‌گذرد؟

بازی Cover Fire توسط استودیوی بازی‌سازی Genera Games ساخته شده است. در این بازی تو مسئول رهبری و هدایت یک گروه از قهرمانان خواهی بود و باید یک تیم را برای نابودی دشمنان هدایت کنی. در این نبرد باید علیه شرکت Tetracorp مبارزه‌ای را پیش ببری. استراتژی در این بازی حرف اول را می‌زند. بنابراین باید استراتژی مناسبی داشته باشی تا بتوانی دشمنان را نابود کنی. حمله‌ی همه‌ طرفه در این بازی بسیار مهم است، بنابراین باید حتما برای حمله برنامه و نقشه دقیقی را طراحی کنی!

در بازی Cover Fire پیش از هرچیز بهتر است سری به انبار مهمات خود بزنی تا اسلحه‌های بهتر و قدرتمندتری را برای جنگ انتخاب کنی. در ضمن هر کدام از سربازهای تو یک یا چند مهارت منحصر ‌به فرد دارند که در طول ماموریت‌های مختلف، مهارت‌های آن‌ها ارتقاء پیدا می‌کند. هرچه توانایی و مهارت‌های افراد تیم تو افزایش پیدا کند، تیمی قدرتمند، قوی و کشنده خواهی داشت.

به‌صورت کلی در این بازی باید 60 ماموریت مختلف را پشت سر بگذاری. تعداد مراحل این بازی به اندازه‌ی کافی زیاد است و بازیکن را ناامید نمی‌کند. در طول مراحل، شخصیت‌های جدید به بازی اضافه می‌شوند که می‌توانی برای داشتن یک تیم قدرتمند، آن‌ها را انتخاب کنی. هر کاراکتر ظاهری متفاوت دارد و طراحان بازی جزئیات گرافیکی قهرمانان را برای هریک از آن‌ها به ‌خوبی لحاظ کرده‌اند.

آشنایی بیشتر با مودهای مختلف بازی Cover Fire

در بازی Cover Fire می‌توانی مودهای مختلفی داشته باشی. مود اصلی بازی مود یک نفره ساده یا همان کمپین آن است. در این حالت باید 60 مرحله را پشت سر بگذاری تا بتوانی شرکت خطرناک Tetracorp را نابود کنی.

در حالت بعدی، می‌توانی تبدیل به یک تفنگدار با دوربین یا همان اسنایپر شوی و به‌صورت Survival یا همان رکوردی، با دشمنان مبارزه کنی. البته بخش زامبی و Black Ops نیز جزو مودهای بسیار پرطرفدار بازی Cover Fire هستند. به این ترتیب می‌توان گفت با وجود آنکه این بازی آفلاین است؛ مراحل و مودهای مختلفی را برای بازیکنان در نظر گرفته تا آن‌ها بتوانند رقابت‌های مختلفی را در شرایط گوناگون تجربه کنند.

تنوع اسلحه‌های کشنده‌ی بازی

در بازی Cover Fire اسلحه‌های مختلفی برای بازیکن در نظر گرفته شده‌ است. از بهترین تجهیزات جنگی بازی می‌توان به اسلحه‌ی محبوب شات‌گان، اسنایپر و اسلحه‌های مختلف دیگر اشاره کرد. بعضی از اسلحه‌ها دوربین دارند تا برای یک هدف‌گیری دقیق به تو کمک کنند و گاهی به شکل مسلسل هستند تا فقط بزنی و فضا را تیره و تار کنی.

هر اسلحه قدرت منحصر‌ به ‌فرد خود را دارد. صداگذاری و طراحی گرافیکی اسلحه‌ها هم جالب توجه است. همچنین هر اسلحه نوع شلیک مخصوص به خود را دارد. بنابراین زمانی که اسلحه‌ی متفاوتی را انتخاب می‌کنی، قطعا تفاوت را احساس خواهی کرد و این حس جذابی در یک بازی‌ تفنگی اندروید به حساب می‌آید.

راحتی کنترل کاراکتر بازی Cover Fire

راحتی کنترل قهرمان بازی از مزایای اصلی بازی Cover Fire به حساب می‌آید. در این بازی می‌توانی گوشی را مانند دسته‌ی کنسول‌های بازی دستت بگیری و به‌ راحتی شخصیت بازی را کنترل کنی. دکمه‌ی شلیک بازی طراحی مناسبی دارد و در گوشه‌ی صفحه قرار گرفته تا دسترسی به آن راحت باشد. البته تا حدودی بازیکن هم می‌تواند نحوه‌ی کنترل کاراکتر بازی را تعیین کند.

اگر در دنیای بازی‌های تفنگی اندروید تازه وارد هستی، نیازی به نگرانی نیست؛ چراکه حتی بازیکنان تازه وارد هم از پس کنترل شخصیت‌های این بازی بر می‌آیند؛ چراکه هدف‌گیری به خوبی انجام می‌شود و زاویه‌ی دوربین نیز در حالت مناسبی قرار دارد. به‌ دلیل قرارگیری زاویه‌ی مناسب دوربین، هیجان بازی را در بالاترین اندازه تجربه خواهی کرد.

دوربین بازی روی شانه‌ی شخصیت اصلی قرار گرفته است. همین موضوع باعث می‌شود احساس کنی انگار خودت در حال انجام ماجراجویی‌های مختلف هستی و همه چیز را از دریچه چشم قهرمان بازی می‌بینی.

مسابقات آنلاین برای تجربه‌ی هیجان بیشتر

در چند آپدیت قبلی، بخشی با عنوان مسابقات آنلاین نیز به بازی کاور فایر اضافه‌ی شد. بازی Cover Fire یک بازی کاملا آفلاین است؛ اما این دلیل نمی‌شود که مسابقات آنلاین نداشته باشد. منظور از بازی تماما آفلاین این است که برای تمام کردن مسیر اصلی بازی، نیازی به اینترنت نخواهی داشت؛ اما می‌توانی برای تجربه‌ی هیجان بیشتر، سری به بخش آنلاین بزنی.

در اصل بازی Cover Fire، یک بازی بسیار پرطرفدار و دوست‌داشتنی است که خیلی‌ها را به خود معتاد می‌کند. به همین خاطر بعد از پایان مراحل اصلی بازی، غم دنیا در دل بازیکن می‌نشست! طراحان بازی بخش مسابقات آنلاین اسنایپر را به بازی اضافه‌ی کردند تا هم پایانی برای بازی نباشد و هم بازی از یکنواختی دربیاید.

در این مسابقات می‌توانی مانند بخش Survival اسنایپر رکورد بزنی و با سایر بازیکنان رقابت کنی.

گرافیک و جزییات بی‌نظیر بازی Cover Fire

بازی Cover Fire جزو بازی‌های باحالی است که وقتی در حال اجرای آن هستی، احساس نمی‌کنی که این بازی مخصوص گوشی طراحی شده است. چراکه بازی را آنقدر با گرافیک زیبا و دقیقی طراحی کرده‌اند که می‌توانی با آن احساس بازی روی کنسول‌های حرفه‌ای را می‌توانی تجربه‌ی کنی.

البته شاید این کمی اغراق باشد؛ اما کاور فایر واقعا با گرافیک سایر بازی‌های تیراندازی آفلاین اندروید تفاوت واضحی دارد. با وجود اینکه بازی Cover Fire گرافیک بسیار زیبا و طراحی جالب توجهی دارد؛ اما برای اجرای روان و بدون‌مشکل بازی به سخت‌افزار خیلی قوی و گوشی‌های پرچمدار و گران‌قیمت نیاز نیست. بنابراین اگر یک گوشی میان‌رده‌ی معمولی هم داشته باشی، دستگاهت از پس اجرای این بازی بر می‌آید.

حتی صداپردازی بازی هم به خوبی انجام‌ شده است. اگر می‌خواهی تجربه‌ی بسیار خوبی از این بازی داشته باشی، بهتر است موقع اجرای بازی حتما از هدفون استفاده کنی تا تفکیک صدا را به خوبی متوجه شوی. ترکیب افکت صدا و کیفیت تصویر با هیجان کافی، بازی Cover Fire را به یکی از برترین بازی‌های اندروید تبدیل کرده است.

نصب دیتای بزرگ کاور فایر با دردسر

بازی Cover Fire جزو انواع بازی حجیم به حساب می‌آید. البته فایل اصلی بازی فقط 47 مگابایت حجم دارد؛ اما نیاز به دانلود دیتای اصلی خواهد داشت. در اصل اگر بخواهی بازی را از گوگل دانلود کنی، باید هزار دردسر را به جان بخری.

بنابراین بهترین روش دریافت بازی Cover Fire نصب از طریق برنامه بازار است؛ چراکه برنامه بازار خودش خودکار دیتای بازی را روی گوشی هوشمند شما نصب می‌کند. همچنین وقتی که بازی آپدیت می‌دهد، می‌توانی آپدیت را هم از خود بازار دریافت کنی و سراغ برنامه‌های دیگر نروی.

اگر تا به حال بازی کاور فایر را امتحان کرده‌ای، نظرت را درباره گرافیک و محیط بازی، داستان و ماجراجویی آن با سایر طرفداران آن در میان بگذار.

سوالات متداول

بازی Cover Fire برای چه گروه سنی مناسب است؟

این بازی برای گروه سنی نوجوانان و بزرگسالان مناسب است.

ژانر اصلی بازی Cover Fire چیست؟

ژانر اصلی این بازی تیراندازی آفلاین است که هیجان، صحنه‌های اکشن و ماجراجویی زیادی دارد.

بازی Cover Fire به چه نسخه‌ی اندرویدی نیاز دارد؟

این بازی روی اندروید 6.0 به بالا بدون مشکل نصب می‌شود.

حجم اصلی بازی چقدر است؟

حجم اصلی بازی 47 مگابایت است؛ اما به دیتا نیاز دارد که دیتای آن را هم می‌توانید هنگام نصب بازی از بازار دریافت کنید.
نظرات کاربران - ۵،۸۸۲ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
panda.x
panda.x
2024/07/20
بازیه خوبیه کیفیت عالی نصبش کنید خوشتون میاد پشیمون نمیشید
مجیدکروژ
مجیدکروژ
2024/07/10
امیدوارم بازی‌های آفلاین بیشتری ازتون ببینیم
عالییییی
عالییییی
2024/07/18
عالیییییییییی