N.O.V.A. Legacy – میراث نوا

N.O.V.A. Legacy – میراث نوا

نسخهٔ ۵.۸.۴a
+۱۰ هزار
نصب فعال
اکشن
دسته‌بندی
۴۶ مگابایت
حجم
N.O.V.A. Legacy – میراث نوا

N.O.V.A. Legacy – میراث نوا

Gameloft SE
نسخهٔ ۵.۸.۴a
+۱۰ هزار
نصب فعال
اکشن
دسته‌بندی
۴۶ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی N.O.V.A. Legacy؛ نبرد با فرازمینی‌ها!

دنبال یک بازی اکشن متفاوت هستی که چالش‌های جدیدی برایت داشته‌ی باشد؟ می‌خواهی بازی جدیدی را تجربه‌ی کنی؟ خوب بازی را انتخاب کرده‌ای. بازی N.O.V.A. Legacy یکی از بازی‌های اکشنی است که محبوبیت زیادی بین کاربران دارد. اگر می‌خواهی بازی سبک، کم حجم و در عین حال فضایی با گرافیک حرفه‌ای و جذاب را امتحان کنی، صبر نکن و این بازی را از بازار دریافت کن.

در بازی باید چه‌ چیزهایی پشت‌ سر بگذاری؟

شخصیت اصلی داستان بازی، یعنی کال واردین، یک N.O.V.A با تجربه است. نیروی هوایی نامه‌ای به او می‌زند و از واردین کمک می‌خواهد. او هم لباس زره متحرکش را بر تن می‌کند و آماده‌ی جنگ می‌شود. از همان ابتدای بازی، دشمنان شروع به پیشروی و جلوآمدن می‌کنند و چاره‌ای جز جنگیدن با آن‌ها برایت نمی‌ماند. سلاح‌های مختلفی در طول بازی در اختیار داری که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند.

تشخیص این‌که‌ در چه زمانی از کدام اسلحه استفاده کنی، برعهده‌ی تو است. ظاهرا دشمنان همان فرازمینی‌ها هستند که کسی نمی‌داند چه قصدی دارند، شاید می‌خواهند زمین را نابود کنند یا شاید هم قصد تصاحب این کره‌ی خاکی را دارند. پس حواست باشد که بقا یا مرگ چندین میلیون انسان روی دوش تو است و باید از جانت بگذری که مبادا دست دشمنان به کره‌ی زمین برسد.

بازی N.O.V.A. Legacy شباهت زیادی به کال آف دیوتی موبایل دارد. شما می‌توانید این موضوع را در همان نگاه اول به بازی متوجه شوید. البته این شباهت‌ها آنقدر نیست که حس کنی بازی کاملا کپی است. شخصیت اصلی بازی در محیطی شبیه ایستگاه فضایی یا سفینه چشم‌هایش را باز می‌کند و در حالی با دشمنان می‌جنگد که در بعضی از راهروها جنازه‌ی دوستانش را می‌بیند. در بعضی از میدان‌های نبرد هم ربات‌هایی هستند که کمک می‌کنند دشمنان را بکشی، البته این ربات‌ها همان‌جا می‌مانند و همراهت نمی‌آیند.

صندوقچه‌هایی در بعضی راهروها وجود دارد که با نزدیک شدن به آن‌ها، تیرهایی برای سلاحت پیدا می‌کنی. در هر مرحله‌ی بازی دشمنان جدیدی را می‌بینی که به کمک قبلی‌ها آمده‌اند تا تو را بکشند. حالا تو باید به آن‌ها ثابت کنی که کور خوانده‌اند، چراکه تو از آن‌ها قوی‌تر هستی.

در بازی میراث نوا غول‌هایی وجود دارند که از دلشان تورهای سمی به سمتت پرتاب می‌کنند تا جانت را بگیرند و تو باید با هوش و ذکاوتی که داری، پشت جعبه و ستون‌ها قایم شده و به آن‌ها تیراندازی کنی.

در بعضی مراحل، پهپادهایی را می‌بینی که به سمت تو تیراندازی می‌کنند و نمی‌توانی از دستشان فرار کنی، فقط باید با دقت تمام به آن‌ها تیر بزنی تا همه را نابود کنی. یکی ‌دیگر از دشمنان غول‌های زرد رنگ بزرگی هستند که تیراندازی نمی‌کنند. آن‌ها فقط به سمت تو می‌آیند و با یک مشت بخش زیادی از جانت را کم می‌کنند.

قابلیت‌های جدید بازی N.O.V.A. Legacy

هرچه در مراحل بازی پیش بروی، قفل کلیدها و سلاح‌های جدیدی برایت باز می‌شود تا بتوانی با آن‌ها دشمنان سرسخت را از بین ببری. اول بازی وقتی کال واردین چشم‌هایش را باز می‌کند، فقط می‌توانی او را کنترل کنی که در مسیر درست حرکت کند.

اما با گذشت زمان که مراحل بیشتری را جلو می‌روی، قفل امکانات بیشتری برایت باز می‌شود، مثلا بعد از پشت سر گذاشتن مرحله‌ی اول، یک جعبه برایت نمایش داده می‌شود که در آن چند سلاح وجود دارد. همچنین یک کلید هم روی صفحه‌ی گوشی، قرار گرفته که با آن می‌توانی نارجک پرتاب کنی.

اواخر مرحله‌ی سوم، ناگهان یک دشمن در چند قدمی ظاهر می‌شود و حتی فرصت تیراندازی به تو نمی‌دهد. این غول آنقدر نزدیکت است که فقط باید با کلید مشت او را بکشی. این کلید تنها زمانی فعال می‌شود که دشمنان، در فاصله کمی نزدیکت باشند.

بعد از نصب بازی میراث نوا چه اتفاقی می‌افتد؟

وقتی که بازی را برای اولین‌ بار اجرا کردی، باید چند دقیقه‌ صبر کنی که دیتا آن دریافت شود. این کار زیاد طول نمی‌کشد و حجم زیادی هم نیاز ندارد. بعد از این‌که‌ وارد بازی شدی، باید سن و جنسیتت را مشخص کنی، سپس آموزش‌هایی داده‌ می‌شود که بتوانی راحت‌تر بازی را پیش ببری.

حالت‌های بازی N.O.V.A. Legacy

این بازی حالت‌های مختلفی دارد که در ادامه‌ هرکدام از آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

یکی از حالت‌های بازی Multi Player است که در آن می‌توانی با دوستانت بازی کنی. برای این‌ که‌ بتوانی بازی را با دوستت انجام بدهی، باید با هم به یک شبکه‌ یا مودم وصل باشید تا بازی هر دو نفرتان را در محیط بازی بگذارد. متاسفانه‌ بازی N.O.V.A. Legacy قابلیت اجرای آنلاین را ندارد و فقط می‌توانی با دوستانی که کنارت هستند، آن را تجربه کنی.

در بخش Campaing می‌توانی بازی N.O.V.A. Legacy را به‌صورت مرحله‌ای انجام بدهی. در این بخش امتیازهای ویژه‌ای را دریافت می‌کنی که بتوانی با آن کارهای خارق‌العاده‌ای را جلو ببری.

بخش دیگر بازی، Events است که در هرفصل شروع می‌شود. اگر بتوانی رویداد و چالش‌های فصلی را با موفقتیت پشت سر بگذاری، جوایز زیادی برنده خواهی شد.

ویژگی‌های بازی N.O.V.A. Legacy

یکی از ویژگی‌هایی که امروزه‌ در بسیاری از بازی‌ها دیده می‌شود، قابلیت شخصی‌سازی تفنگ و شخصیت‌های آن‌ها است. برای این‌ که‌ کاربران بتوانند با بازی ارتباط بهتری برقرار کنند، این قابلیت به بازی N.O.V.A. Legacy اضافه‌ شده است. بعضی از اسکین‌ها رایگان هستند و می‌توانی قفل آن‌ها را با عبور از مراحل و کشتن غول‌ها باز کنی. برای این‌ که‌ بتوانی در نبردهای گروهی بهتر بجنگی، باید قدرت تفنگت را بیشتر کنی. این کار با سکه‌های دریافت شده‌ امکان‌پذیر است.

اگر خواستی اسکینی را بخری که سکه‌های زیادی می‌خواهد، باید در بازی برای خودت سکه تهیه کنی که بتوانی هرچه‌ دلت می‌خواهد را بخری. بعضی از ویژگی‌های دیگر بازی N.O.V.A. Legacy عبارت هستند از:

  • چندین سلاح متنوع و پیشرفته
  • پیوستن به گروه‌های 6 نفره‌ برای مبارزه‌ با دشمنان
  • گرافیک عالی و جذاب
  • محیط بازی ساده‌ و روان
  • شخصی‌سازی اسلحه‌ و شخصیت‌ها

جلوه‌های گرافیکی و صوتی میراث نوا

بازی N.O.V.A. Legacy از گرافیک بالایی برخوردار است و سعی شده‌ اجزا در آن به خوبی ترسیم شود. نحوه‌ی تیراندازی، تعویض سلاح، راه‌ رفتن، ظاهر دشمنان، هم تیمی‌ها و... به بهترین شکل طراحی شده‌اند که بتوانی حس خوبی نسبت به بازی داشته‌ باشی. البته‌ حواست به این مورد باشد که بازی میراث نوا یک بازی تخیلی است و موجودات آن هم به‌ صورت تخیلی طراحی شده‌اند.

جلوه‌های صوتی بازی هم بسیار عالی هستند. از صدای راه‌ رفتن و تیراندازی گرفته‌ تا کشته‌ شدن دشمنان و زیر صدای بازی، همه‌ و همه‌ با کیفیتی عالی ساخته‌ شده‌اند.

بازی N.O.V.A. Legacy یکی از بهترین و البته‌ سبک‌ترین بازی‌های اکشن محسوب می‌شود و توانسته‌ طرفداران زیادی پیدا کند. همان‌طور که گفتیم، این بازی گرافیک بالایی دارد و همه‌ی نیازهایت را از یک بازی اکشن برآورده‌ می‌کند. اگر فکر می‌کنی  چیزی از قلم افتاده، آن را با ما و بقیه‌ی کاربرها به اشتراک بگذار.

سوالات متداول

چه گروه سنی می‌توانند این بازی را تجربه کنند؟

افراد بالای 10 سال می‌توانند این بازی را انجام دهند.

آیا این بازی رایگان است؟

بله، برای نصب و انجام بازی نیازی به پرداخت هزینه‌ نیست، اما در صورتی که بخواهید اسکین بگیرید، باید سکه‌های بازی را بخرید.

بازی N.O.V.A. Legacy در چه سبکی ساخته‌ شده است؟

این بازی در سبک اکشن ساخته‌ شده‌ و شما باید در آن با موجودات فرازمینی بجنگید.
نظرات کاربران - ۶۴۴ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدامین
محمدامین
۱۴۰۱/۰۲/۱۹
بازی خیلی خوبی ولی یک مرحله است که اسلن نمیتانی رد کنی بخاطر همین یک ستاره کم کردم
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۲/۲۵
عالی
محمد حسین
محمد حسین
۱۳۹۹/۰۹/۱۱
بچه ها نصب کنید با حاله