بزن بهادر - جنگ همسایه ها

بزن بهادر - جنگ همسایه ها

نسخه .۹۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۸۲
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازاردر رسانه‌ها

نقد و بررسی بازی بزن بهادر؛ زد و خورد به سبک ساکر رویال

شما در بزن بهادر قهرمان‌هایی در اختیار دارید و باید با حریف خود مبارزه کنید. این مبارزه بر خلاف سایر عناوین و بازی‌های مشابه به سبک ساکر استارز انجام می‌شود. این ایده و استفاده از گیم پلی بازی ساکرز استارز در یک عنوان استراتژی انتخابی جدید بوده و بزن بهادر را تبدیل به عنوانی هیجان انگیز و جذاب کرده است. بازی به صورت آنلاین انجام می‌شود و شما با کاربران واقعی بازی می‌کنید که جذابیت بازی را دو چندان می‌کند. بزن بهادر یک بازی استراتژی ساده نیست و باید با دقت کافی بازی کنید.

بررسی بازی موبایلی بزن بهادر - نمونه‌ی محصول استاندارد

«بزن بهادر- میدان نبرد» بازی موبایلی تولید گروه «تتراپازل هزاردستان دلفین» و در دسته‌بندی استراتژی است. مکانیزم بازی، مبارزات نوبتی بر پایه‌ی کاراکتر + کارت است. قصه از دعوای دو نفر در محل شروع می‌شود و بالا می‌گیرد و دعواها تا آن سر شهر ادامه پیدا می‌کنند. هر دعوا (بخوانید مبارزه) بین دو بازیکن حقیقی اتفاق می‌افتد: شما و حریفتان. هر بازیکن می‌تواند سه بزن بهادر (بخوانید شخصیت) را انتخاب کند.

بررسی بزن بهادر: خوش‌ساخت اما تکراری

می‌شود از بزن بهادر به عنوان یکی از بازی‌های ایرانی یاد کرد که با الگوبرداری از بازی‌های دیگر، در جهت ارتقای ویژگی‌های آن گام مثبتی برداشته و حتی بزن بهادر گرافیک بهتری نسبت به نمونه خارجی خود دارد. ایراد اصلی بازی یکنواخت شدن گیم‌پلی و کند بودن روند پیشرفت بازی و عدم تزریق صحیح جاذبه‌های داستانی در زمان و جای مناسب است. گیم‌پلی آنچنان درگیرتان نمی‌کند که حس رقابت آن بتواند کششی در شما ایجاد کند تا در مدت زمانی طولانی این یکنواختی را تحمل کنید.


نظرات کاربران

Sana
۱۴۰۰/۰۴/۰۲
عالی❤🌹🎶
وهاب
۱۴۰۰/۰۳/۱۹
کارتها یه خورده دیر باز میشه
حسین عبدی
۱۴۰۰/۰۳/۲۸
عالی و خیلی خوب برای همه سنین
هب تیا
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عالی خیلی خوبه 😍😍😍😍😍😍😍 عالی عالی عالی عالی عالی عالی
......
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عالی.
Mohsen.Kiani1411
۱۴۰۰/۰۳/۲۶
عالی
امید قدیمی
۱۴۰۰/۰۳/۲۶
عالی
Ehsna313
۱۴۰۰/۰۳/۲۶
ایول باحال و عالی
BooRooSlee
۱۴۰۰/۰۳/۲۱
برای یه بازی ایرانی خیلی عالیه
alim
۱۴۰۰/۰۳/۲۰
بازی خوبیه ولی بعضی موقع هرس میده
omidkurdm
۱۴۰۰/۰۴/۱۶
عالیه
elii
۱۴۰۰/۰۴/۱۴
عالs
طاها
۱۴۰۰/۰۴/۱۴
بهترین بازی هست دم سازندش گرم