کلش آف زامبی - 2021

کلش آف زامبی - 2021

نسخه ۳.۳.۶
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۹۱
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

معرفی بازی Clash of Zombies؛ کلونی برای علاقه مندان به کلش آف کلنز

پس از موفقیت های عجیب کلش آف کلنز، انتشار کلون های مختلف از این اثر در بازار بازی های موبایل بسیار طبیعی بود. در نتیجه شاهد عناوینی بودیم که متاسفانه در بهترین حالت می توانستیم آنان را یک دستگاه زیراکس دسته دوم خطاب کنیم.البته در این بین نیز آثاری بودند که موفق شدند با ارائه یک تجربه جذاب بازیکنان را درگیر خود نمایند. امروز قصد معرفی یکی از همین بازی ها را با نام Clash of Zombies داریم؛ اثری که امتیازات بالایی را در گوگل پلی و اپ استور از سوی کاربران دریافت نموده. پس تا پایان همراه ما باشید تا ببینیم چه چیزی موجب موفقیت های این بازی شده.

بررسی بازی کلش آف زامبی؛ یک تلاش نافرجام!

محبوبیت بازی کلش آو کلنز به قدری زیاد بود که انتظار معرفی صدها بازی مشابه را داشته باشیم. خوشبختانه یا متاسفانه این انتظار بی‌نتیجه نبود و شمار زیادی بازی با حال و هوای کلش آو کلنز روانه مارکت‌های نرم‌افزاری شد. کلش آو زامبی یکی از کلون‌های کلش‌او کلنز است که به نسبت دیگر بازی‌های کپی شده از ساختار منظم‌تری برخوردار است، اما بازهم یک کپی نافرجام محسوب می‌شود. در ادامه نگاهی بر این بازی نه چندان خلاقانه از گروه نارین گیم خواهیم داشت.

معرفی بازی کلش آف زامبی؛ یک کپی با کیفیت

بازی کلش آف کلنز توانست میلیون‎ها بازیکن مختلف در سطح جهان را مشتاق کند و محبوبیت این بازی باعث شد عناوین زیادی از آن تقلید کنند. آثاری که در بهترین حالت تنها یک کپی ناشیانه و بد بودند. اما در این بین برخی از بازی‎ها توانستند با طراحی متفاوت تجربه جذابی در اختیار بازیکنان قرار دهند. یکی از آن‎ها بازی کلش آف زامبی (Clash of Zombies) است که در گوگل‎پلی و اپ استور توانسته است امتیازهای بالایی از سوی کاربران به دست آورد. با توجه به ایرانیزه شدن این بازی جای شخصیت‎های مهم بازی را بانوان ایرانی گرفته‎اند. از طرف دیگر رابط کاربری این بازی بسیار شبیه به کلش آف کلنز است. استودیو نارین گیمز این بازی را فارسی کرده است در نتیجه تمامی منوها و راهنماهای بازی به زبان فارسی هستند و استفاده از شخصیت‎های وطنی هیجان بازی را برای علاقه‎مندان ایرانی افزایش داده است.

بررسی و مقایسه اپلیکیشن بازی کلش آف زامبی در زینسی

کلش آف زامبی بازی استراتژیکی است که در آن دکتر تی با تولید یک ویروس توانسته‌است انسان‌های زیادی را آلوده و تبدیل به زامبی کند. بازماندگان این بازی در پایگاه‌هایی مستقر شده‌اند ولی با پیشروی این ویروس مهلک آن‌ها دیگر در امان نیستند. شما می‌توانید به عنوان پادشاه این پایگاه از بازماندگان حفاظت کنید.


نظرات کاربران

محمدرضا
۱۴۰۰/۰۱/۱۰
عالی است نصب نکنید از دست دادید
مهدی
۱۴۰۰/۰۳/۳۱
عالی است ممنون از سازندش
محمد
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
خوب عالی
hossein saadat
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
بازی خیلی خوبیه فوق العادست ولی جدیدن یه جوری شده که وقتی میری توش میگه به شبکه متصل نیستی با اینکه اینترنت قوی دارم
fardin mohamadi
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
خیلی عالیه
علی احمدی
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
بازیه خوبیه
Arshia
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
عالی کلاسیک خوبه😉
علی
۱۴۰۰/۰۱/۲۴
خیلی عالي
امیر
۱۴۰۰/۰۱/۲۴
عالی
فاطیما
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
سلام بازی مشکل پیدا کرد میگ نمیتونه به سرور متصل بشه لطفا رسیدگی کنین ممنون
یونس یوسفی
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
عالی نصب کنید بهتری بازی هست
محمد
۱۴۰۰/۰۱/۱۸
عالی بازی خیلی خوبی است از سازننده بازی بسیار ممنونم
مادارا
۱۴۰۰/۰۱/۱۰
کد هدیه میخوام جدید :