Sniper X

Sniper X

نسخه ۱.۷.۱
۵۰
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۵۱
مگابایت
حجم

در Sniper X شما به عنوان یک تک‌تیر‌انداز مبارزه می‌کنید تا دنیا را از دست تروریست‌ها آزاد کنید! مبارزه‌ای که به مناطقی کشیده می‌شود که فقط یک تک‌تیرانداز می‌تواند به آن‌ها دسترسی پیدا کند.

تک‌تیراندازی خارق‌العاده شوید:

- آموزش ببینید تا به بهترین تک‌تیرانداز تبدیل شوید!

- انجام صدها ماموریت در مناطق سه‌بعدی جذاب و منحصربفرد!

- قابلیت شخصی‌سازی اسلحه‌تان برای تبدیل شدن به ماشین کشتاری مخوف!

- درگیری نفس‌گیر با دشمنان به صورت اول‌شخص

- تمرکز کردن در هنگام شلیک‌های مهم

در رسانه‌ها

بررسی بازی Sniper X: پرورش تک‌ تیراندازها!

بازی‌ها برای سرگرم‌کردن ما عالی هستند و با آن‌ها می‌توانیم حسابی وقت‌مان را تلف کنیم! اما با بازی Sniper X غیر از هدردادن وقت چیز دیگری هم نصیب‌مان می‌شود. اگر این گیم را نصب و سپس اجرا کنید٬ وارد یک آکادمی خواهید شد که در آن به شما مهارت تک‌تیراندازی یاد داده خواهد شد تا با استفاده از آن‌ها قادر باشید که تروریست‌ها را در اقصی‌ نقاط جهان پیدا کنید و سپس از روی زمین محوشان کنید!

همراه با جیسون استاتهام؛ معرفی بازی Sniper X

گلو موبایل بازیساز کارکشته ای است و اگر از سلبریتی ها در محصولاتش استفاده می کند، برای افزایش کیفیت آنهاست نه برای پوشاندن نقاط ضعف و ناتوانی ها. Sniper X هم یکی دیگر از عناوین باکیفیت این استودیوست که همه کاربران می توانند از آن لذت ببرند.

معرفی Sniper X: تیراندازی به سبک جیسون استاتهام

تجربه های قبلی ثابت کرده که الهام گرفتن بازی ها از فیلم های سینمایی، باعث محبوبیت این عناوین نزد مخاطبان شده است به خصوص اگر در سبک شوتر عرضه شده باشند. این بار نیز استودیوی خلاق Glu، دست به تولید یک بازی به سبک تک تیرانداز زده و در طراحی کاراکتر اصلی آن از چهره هنرپیشه سرشناس هالیوودی، یعنی “جیسون استاتهام” بهره گرفته است. این بازی اندرویدی “Sniper X” نام دارد که در ادامه آن را معرفی کرده ایم. برای یک تیراندازی هیجان انگیز آماده اید؟ پس با ما همراه باشید.

تک تیر انداز حرفه ای - Sniper X در ذره بین

جیسون استاتهام بازیگر مشهور هالیوودی این بار در نقش یک تک تیرانداز در بازی Sniper X ظاهر شده است. شما با نصب این بازی میتوانید در کالبد یک تک تیر انداز با نفوذ به قرارگاه دشمن سعی بر نابودی آنها کنید و پس از سپری کردن مراحل متعدد و جذاب، بر دشمن خود چیره شوید. این بازی در قالب آفلاین طراحی شده و شما میتوانید در میدان نبرد به جنگ بپردازید و یا در قسمت آموزشی آن که در مراحل مختلف است با دقت در تیر اندازی به اهداف، کسب امتیاز کنید و در بازی از امتیازات خود استفاده کنید. با "ذره بین" همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi