Into the Dead - دنیای زامبی‌ها

Into the Dead - دنیای زامبی‌ها

نسخهٔ ۲.۷.۱
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۳۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
Into the Dead - دنیای زامبی‌ها

Into the Dead - دنیای زامبی‌ها

PIKPOK
نسخهٔ ۲.۷.۱
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۳۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی Into the Dead؛ ماموریتی برای نابودی زامبی‌ها!

از میان همه‌ی هیولاها و موجودات ترسناکی که در افسانه‌های ملل وجود دارند؛ شاید بتوان زامبی‌ها را جذاب‌ترین آن‌ها دانست. این موجودات عجیب‌وغریب سوژه‌ی بسیاری از فیلم‌ها، داستان‌ها و بازی‌ها شده‌اند. بازیInto the Dead  هم یکی از گیم‌ها با سوژه‌ی زامبی است که آن‌ها را در دنیای اکشن نشان می‌دهد.

اگر اکشن، ژانر موردعلاقه‌ات در بازی‌های موبایلی است، بازی Into the Dead را تجربه کن؛ بازی پرهیجانی که در دنیای زامبی‌ها می‌گذرد. بازی اکشن Into the Dead تو را به مبارزه با زامبی‌ها و نجات بشریت فرامی‌خواند.

معرفی بازی Into the Dead

چند سالی از انتشار بازی Into the Dead از سوی شرکت PIKPOK می‌گذرد. شاید این گروه سازنده‌ی بازی را با گیم‌هایی مانند Rival stars horse racing، Turbo fast، Shadow wars، Rival stars basketball و Breakneck بشناسی. شرکت PIKPOK بیشتر روی تولید بازی‌های هیجانی سرمایه‌گذاری می‌کند.

هرچند بازی Into the Dead به‌طورمرتب به‌روزرسانی نمی‌شود؛ اما روزبه‌روز افراد بیشتری اجرای آن را تجربه می‌کنند. این بازی جذابیت‌های چشم‌گیری نسبت به دیگر گیم‌های موبایلی در زمینه‌ی حمله‌ی زامبی‌ها دارد؛ یکی از آن‌ها شروع بازی و اجرای مراحلش است.

برای اجرای بازی Into the Dead هم می‌توانی روی سیستم شتاب‌سنج گوشی حساب کنی و هم از کلیدهای فرمان بازی روی صفحه‌ی نمایش کمک بگیری.

داستان بازی Into the Dead چیست

اگر طرفدار فیلم‌های آخرالزمانی باشی، احتمالا صحنه‌هایی را از حمله‌ی زامبی‌ها و تصرف دنیا دیده‌ای. این بازی هم، چنین داستانی را روایت می‌کند. مدتی از هجوم زامبی‌ها به جهان می‌گذرد و آن‌ها در بیشتر مناطق دنیا حضور دارند. عده‌ای از انسان‌ها در گروه‌های مختلف و پراکنده هنوز زنده مانده‌اند و سعی می‌کنند با زامبی‌ها بجنگند.

تو نقش یکی از این افراد را درطول بازی ایفا خواهی کرد. در قدم اول باید برای زنده‌ماندن بجنگی و تسلیم زامبی‌ها نشوی. پس از آنکه به موقعیتی امن رسیدی، ماموریت جدیدی برای ادامه بازی به تو محول می‌شود. در این شرایط باید برای نابودی همیشگی زامبی‌ها و نجات بشریت تلاش کنی.

نگاهی به حالت‌های مختلف بازی

همان‌طور که گفتیم، یکی از جاذبه‌های Into the Dead نسبت به دیگر گیم‌های زامبی، شروع متفاوت آن است. تو در شروع بازی وارد فضایی باز و پهناور می‌شوی که در آن باید از دست زامبی‌ها فرار کنی. آنچه کار را سخت‌تر می‌کند، تاریکی محیط و وقوع داستان در ساعات شب است. بازی Into the Dead در چهار حالت اصلی اجرا می‌شود. این موضوع باعث شده گیمرها با سلیقه‌های مختلف، از انجام بازی لذت ببرند.

حالت Classic

برای ورود به هر بخش باید به امتیاز مشخصی در بازی برسی و از مراحلی معین بگذری. اولین قسمت Into the Dead، حالت Classic است. در این قسمت باید از زامبی‌ها فرار کنی و تا حدامکان با آن‌ها رودررو نشوی. زامبی‌ها در حالت Classic فقط درصورتی به تو حمله می‌کنند که دقیقا روبه‌رویشان قرار بگیری.

اگر جایی میان چند زامبی گیر افتادی، از سلاح‌هایت استفاده کن؛ اما این مساله را بدان که در این بخش ابزارهای جنگی زیادی نداری.

حالت Massacre

در یک بازی اکشن، کشتن حرف اول را می‌زند! قسمت Massacre هم فقط به نابودی زامبی‌ها اختصاص دارد. هرچه تعداد بیشتری از آن‌ها را بکشی، امتیاز بیشتری به‌دست می‌آوری. هیجان این قسمت نسبت به حالات دیگر بازی Into the Dead بیشتر است؛ به‌همین دلیل طرفداران زیادی دارد.

حالت Hardcore

اگر فکر می‌کنی حریف همه‌ی زامبی‌های Into the Dead می‌شوی، حتما سراغ Hardcore برو! در این بخش قوی‌ترین و ترسناک‌ترین زامبی‌ها جمع شده‌اند تا باختت را در Into the Dead قطعی کنند.

کشتن آن‌ها و عبور از مرحله، اصلا کار آسانی نیست. قبل از اینکه بازی شروع شود، باید سه سلاح برای نابودی زامبی‌ها انتخاب کنی. این ابزارها در طول بازی و در بخش‌های مختلف آن خودشان را نشانت می‌دهند.

حالت Flash light

از نظر برخی منتقدان بازی، بخش Flash light بازی Into the Dead طراحی شده که هیچ گیمری از پسش برنیاید! درحالی وارد این قسمت از بازی می‌شوی که در بی‌دفاع‌ترین حالتت قرار گرفته‌ای. اجازه‌ی شلیک با هیچ اسلحه‌ای را نداری تا زمانی که به جعبه مهمات برسی؛ اما این تنها ویژگی Flash light نیست!

چراغ‌قوه در این قسمت کار نمی‌کند و باید در تاریکی، حمله‌ی زامبی‌ها را پیش‌بینی و آن‌ها را نابود کنی. البته چراغ‌قوه در بخش‌هایی از Flash light نور ضعیفی نشان می‌دهد.

به‌طورکلی در هیچ‌یک از حالات Into the Dead، اجازه‌ی استفاده از سلاح را در شروع بازی نداری. باید جعبه‌هایی را در محیط گیم پیدا کنی که با نور سبز مشخص شده‌اند و سلاح‌ها را برداری. پیش از شروع بازی با پرداخت سکه، سلاح‌هایت را ارتقا بده و بهترینشان را انتخاب کن. کیفیت این سلاح‌ها و مدت زمان استفاده از آن‌ها شانس اصلی تو برای موفقیت در Into the Dead هستند.

نقاط قوت بازی Into the Dead

گرافیک بالا و حرفه‌ای Into the Dead، احساس بازی با پیشرفته‌ترین کنسول‌های بازی را در تو ایجاد می‌کند. طراحی محیط چشم‌نواز بازی، باعث افزایش حجم آن نشده است؛ بنابراین با هر مدل گوشی هوشمند، می‌توانی تجربه‌ی بازی با Into the Dead را داشته باشی.

در این گیم اکشن، انواع اسلحه‌های گرم و سرد وجود دارد. مدت استفاده از این اسلحه محدود است. برای مثال تا زمانی که فشنگ داری، می‌توانی از کلت برای کشتن زامبی‌ها کمک بگیری. این نکته حتی درباره‌ی سلاح‌های سرد هم صدق می‌کند. اره‌برقی یکی از سلاح‌های سردی است که فقط تا زمان تمام‌شدن بنزینش، کار می‌کند.

علاوه‌بر تنوع اسلحه‌ها، طیف وسیعی از زامبی‌ها و مردگان متحرک در Into the Dead ساخته شده‌اند. اگر دوست داشتی، حیوانات زامبی را برای بازی انتخاب کن. موجودات بیگانه زامبی یکی از انواع این هیولاها در بازی هستند. سربازان جنگ‌های جهانی از قوی‌ترین زامبی‌هایی به‌شمار می‌روند که در این گیم طراحی شده‌اند. برای تجربه‌ی نبردی متفاوت، حتما بازیکنان زامبی فوتبال را انتخاب کن.

دریافت و نصب بازی Into the Dead

هرچند بازی‌های آنلاین، امکان رقابت با دیگر بازیکنان را برایت فراهم می‌کنند، اما بیشترشان حجم بالایی دارند و بخش زیادی از حافظه گوشی را اشغال می‌کنند. خوشبختانه بازی Into the Dead با قابلیت اجرای آفلاین ساخته شده تا دغدغه‌ی دسترسی به نت یا ظرفیت حافظه نداشته باشید. این بازی در آخرین به‌روزرسانی با حجم 86 مگابایت ارائه شده است.

برای دریافت و نصب بازی Into the Dead نیازی به پرداخت هزینه نداری. البته اگر بخواهی شانس پیروزی در مراحل Into the Dead را بیشتر کنی، می‌توانی از پرداخت درون‌برنامه‌ای کمک بگیری. اگر دوست داشته باشی، می‌توانی علاوه‌بر سکه‌هایی که در جریان بازی به‌دست می‌آوری، بسته‌های متنوعی از سکه بخری.

این بسته‌ها در فروشگاه بازی با قیمت‌های مختلف به‌فروش می‌رسند. هرچند تنوع سلاح‌ها و زامبی‌ها در Into the Dead زیاد است؛ اما حتما در به‌روزرسانی‌های بعدی بازی، آیتم‌های بیشتری به آن اضافه می‌شود. زمان را از دست نده و با دریافت بازی Into the Dead لحظاتی هیجان‌انگیز را تجربه کن.

سوالات متداول

آیا بازی Into the dead آنلاین است؟

خیر برای اجرای این بازی نیازی نیست حتما به اینترنت دسترسی داشته باشی.

این بازی در چند محیط اجرا می‌شود؟

بازی Into the dead در چهار محیط Massacre، Classic، Hardcore و Flash light اجرا می‌شود.

چه نوع زامبی‌هایی در Into the dead طراحی شده‌اند؟

در این بازی بعضی از زامبی‌ها به‌شکل حیوانات طراحی شده‌اند. برخی دیگر هم در قالب سربازان، بازیکنان فوتبال و موجودات فضایی به‌چشم می‌خورند.
نظرات کاربران - ۵،۸۸۵ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
kingkong
kingkong
۱۴۰۲/۰۳/۱۳
عالی
Arash
Arash
۱۴۰۲/۰۲/۰۸
خوبه باحاله ولی خیلی سخت میشه بعدش😁😁
امیر علی
امیر علی
۱۴۰۲/۰۴/۱۵
عالی