Reaper

Reaper

نسخه ۱.۷.۸
+۵۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

به دنیایی که با جادو و هیولا‌ها آماده شده وارد شوید! به مرد شمشیری سیاه تبدیل شوید!

در یک بازی ایفای نقش هزاران دشمن را نقش بر زمین کنید.

* بی‌نهایت مأموریت خواهید داشت تا راز‌های تاریکی را آشکار کنید
* شخصیت خود را با مهارت‌هایی که دوست دارید ارتقا دهید
* صد‌ها شمشیر، محافظ و تجهیزات
* در تمام جهات بازی کنید و نصمیم خود را بگیرید

در رسانه‌ها

یک راه پر خطر ... یک بازی RPG

در مجموعه بازی هایی که برای سیستم عامل اندروید وارد بازار می شوند معمولا بازی هایی از نوع نقش آفرینی یا Role Playing Game کم هستند. شاید بدلیل سبک و گروه خاص علاقه مندان این نوع بازی ها باشد که تعداد کمتری از این نوع بازی منتشر می شوند. با اینحال حتی اگه حال و حوصله بازی های نقش آفرینی را نداشته باشید هیچ وقت نمی تونید دست رد به سینه یک بازی نقش آفرینی اکشن بزنید. همونطور که من هم نتونستم و امروز قرار است بازی reaper یا درنده رو برای شما معرفی کنم …

معرفی بازی موبایل REAPER: ترکیب خارق‌العاده HACK & SLASH و نقش‌آفرینی

Reaper یکی از ناب‌ترین تجربه‌هایی است که می‌توانید در قالب یک بازی روی تلفن هوشمندتان داشته باشید. Reaper کامل است، بی نقص است و همانطور که ابتدای متن گفتم Reaper ماحصل درک بازی‌های موبایل و نحوه پیاده‌سازی بازی‌های نقش‌ُآفرینی روی تلفن‌های هوشمند است. اگر دوست دارید یک تجربه جدی و همچنین مفرح و جالب داشته باشید Reaper را از دست ندهید.

معرفی و بررسی بازی reaper | داستان شمشیرزن رنگ‌پریده

سلام به رفقای گیم فیلی! در این مطلب با بررسی بازی reaper که محصول استدیوی Hexage است با ما همراه باشید . می توان گفت reaper تنها یا شاید از معدود بازی های این سبک باشد که واقعا عالی کارکرده و شما را ساعات زیادی به خود سرگرم می کند.

logo-enamad logo-samandehi