مانکن

نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۱۴٫۹ مگابایت
نسخه 4.9.2
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

شناسه تلگرامی پشتیبانی برنامه: mankantel@

مانکن ها در ورای هیاهوی تبلیغاتی، سبک زندگی سالم، تغذیه و ورزش صحیحی دارند که کمتر به آن پرداخته می‌شود. مانکن شما، ایدآل ذهنی شما از خودتان است و اپلیکیشن مانکن تنها شما را برای رسیدن به ایدآل شخصی خودتون همراهی خواهد کرد. هر کدام از ما خصوصیات منحصر به فردی داریم و به دنبال مانکنی آرمانی و دست نیافتنی نیستیم.


سبک زندگی خودت رو تغییر بده و مانکن خودت باش!

اپلیکیشن مانکن برنامه ریز و محاسبه‌گر است. شاخص‌های مختلف زیبایی، تناسب‌اندام و سلامت را برای شما اندازه‌گیری می‌کند و با ابزارهایی مانند کالری شمار، گام شمار، آنالیز بشقاب غذا و ...  شما را برای رسیدن به اهداف یاری می رساند.

تذکر: «مقالات و اطلاعات ارائه شده در برنامه از معتبرترین منابع دریافت شده اند، اما توصیه درمانی نیستند، همواره با پزشک خود مشورت کنید»

قابلیت ها:

کالری شمار

 شمارش کالری مصرفی روزانه و مدیریت بر سوخت و ساز بدن روشی جدید برای دستیابی به وزن مناسب است. در مانکن با استفاده از بانک اطلاعاتی غنی و رابط کاربری روان سعی شده که به ساده ترین و دقیق ترین شکل ممکن از کالری های دریافتی خود اطلاع پیدا کنید و کالری روزانه خود را در راستای رسیدن به هدف مدیریت کنید.

هدف گذاری

 بخش هدف‌گذاری مانکن رو از دست ندین!

هدف خودتون رو از اهداف پیشنهادی مانکن یا انتخاب شخصی تعیین کنید و با فعال کردن بخش های مدیریت هدف و مدیریت کالری، زمانبندی شده به وزن ایدآل خود برسید. ارائه قابلیت کالری شماری نوسانی از مزیت های مانکن محسوب میشه. در بخش هدف با فعال سازی چربی سوز موتور چربی سوزی خودتون رو روشن کنید!

تمرینات ورزشی

ارائه تمرینات مبتدی تا حرفه ای در بخش تمرینات ورزشی به تفکیک نواحی بدن و نوع تمرین از دیگر قابلیت های مانکن است. با کمک بخش تمرینات ورزشی می توانید ورزش روزانه خود طبق تصاویر متحرک و راهنمای صوتی انجام دهید، همچنین مقدار کالری سوزانده شده در ورزش به صورت خودکار در کالری های سوزانده شده شما ثبت خواهد شد.

پخش کننده موسیقی ورزشی

از تمرینات ورزشی به پخش کننده موسیقی ورزشی مانکن دسترسی خواهد داشت، استفاده از موسیقی پر انرژی در هنگام ورزش عملکرد شما را بهبود می بخشد.

چالش

 گروهی به هدف برسید! وارد یکی از چالش‌های مانکن شوید و با دوستان خود در چالش رقابت یا همراهی کنید. دوستان رو به چالش دعوت کنید و میزان پیشرفت بقیه رو ببینید. در چالش امکان درج نظر و لایک رو نیز دارید.

گام شمار:

 با استفاده از گام شمار مانکن تعداد گام های روزانه خودتون رو شمارش کنید و مقداری رو که در طول روز رفتید رو در چالش های  6000، 10000 و 15000 گام با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

آنالیز بشقاب غذا

مانکن غذاهای روزانه ای که ثبت می کنید رو به تفکیک مواد درشت مغذی آنالیز می‌کنه و مقدارهای مناسب رو برای شما طبق نمودار نمایش میده.

مقدار آب مصرفی روزانه

می توانید از یادآور و بخش کنترل آب مصرفی روزانه مانکن استفاده کنید تا در روز مقدار آب مصرفی خود را کنترل کنید.

تعیین شکل بدن

انتخاب لباس بر حسب شکل بدن راهی آسان برای انتخاب لباس شیک و راحت در سریع‌ترین زمان ممکن است. قبل از انتخاب لباس برای شکل بدنتان باید شکل بدن خود را بدانید. در این بخش سوالاتی ساده را جواب دهید و ببینید بدنتان در چه دسته‌بندی قرار دارد.

محاسبه شاخص توده بدنی

 این شاخص می‌تواند وزن ایده آل شما را طبق استانداردهای جهانی و وزارت بهداشت محاسبه نماید؛ علاوه بر وزن ایدهآل، میزان افزایش و یا کمبود وزن شما را نیز نمایش می‌دهد.

محاسبه نسبت کمر به باسن

این شاخص نسبت دور کمر به باسن را محاسبه کرده و توصیه‌ای در جهت تغیر یا تثبیت این نسبت ارائه می‌نماید. همچنین نوع چاقی (گلابی‌شکل یا سیب شکل) را مشخص می‌کند.

تشخیص نوع استخوان‌بندی

نوع استخوان‌بندی تأثیر زیادی در اثرات فشار اضافه‌وزن بر بدن دارد، شما می‌توانید با استفاده از این شاخص در کنار شاخص توده بدنی برای افزایش و یا کاهش وزن برنامه‌ریزی صحیح‌تری داشته باشید.

محاسبه کالری مصرفی

این شاخص نشان می‌دهد که شما با وضعیت فعلی هرروز به چه میزان کالری نیاز دارید، همچنین میزان کالری مصرفی جهت افزایش و یا کاهش یک کیلوگرم وزن در هفته را نمایش می‌دهد که می‌تواند راهنمای بسیار خوبی در کنار رژیم‌های غذایی باشد.

محاسبه درصد چربی بدن

این شاخص درصد چربی بدن شما نسبت به وزنتان را نمایش می‌دهد و به شما توصیه‌هایی در جهت کاهش و یا افزایش چربی بدن با توجه به سن و جنسیت شما می‌کند. این ابزار بیشتر مناسب افرادی است که ورزشکار هستند یا فعالیت ورزشی دارند.

کتابخانه

در این بخش اطلاعات به صورت دسته بندی شده با قابلیت جستجوی پیشرفته و فیلتر موضوعی قرار دارد.

تغییرات آخرین نسخه

تغییرات نسخه 4.9.2:

- رفع برخی اشکالات جزئی

تغییرات نسخه 4.9.1:

- رفع برخی اشکالات جزئی

تغییرات نسخه 4.9.0:

- ایجاد تغییرات عمده در بخش اضافه کردن کالری و فعالیت ها

- ایجاد بخش کالرسی ابری با امکان اشتراک گذاری غذاهای شخصی

- پشتیبان گیری از غذاها و فعالیت های شخصی

- تغییرات در بخش آنالیز بشقاب، امکان تفکیک فیبر و کربوهیدرات خالص و مشاهده نمودار دایره ای درشت مغذی ها به تفکیک وعده ها غذایی

- امکان اضافه کردن دستی کالری و درشت مغذی ها

- رفع مشکل اعلان در برخی دستگاه ها

- رفع مشکل بخش موزیک ورزشی

- رفع مشکل کالرسی دربرخی دستگاه ها

- امکان اضافه کردن بارکد به غذاهای شخصی

- رفع برخی اشکالات جزئی

دسترسی‌ها

 • پرداخت از طریق بازار
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • دوربین
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • خواندن کارت حافظه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
 • غیرفعال کردن قفل صفحه شما
 • کنترل لرزش
 • موقعیت مکانی دقیق (مبتنی بر GPS و شبکه)

در رسانه‌ها

زندگی به سبک مانکن - مانکن در ذره بین

مانکن، واژه ی آشنایی که به نظر خیلی دور می آید، نام اپلیکیشن جدیدی است که امروز ذره بین نوید آن را به مخاطبان خود می دهد. برنامه ای که با نصب آن و همراهی با آن می توان به راحتی و بدون پرداخت یک ریال پول و فقط با صرف کمی حوصله و زمان به هدف خود که همان کاهش وزن یا تناسب اندام است برسید. در ادامه با ما همراه باشید.

بررسی اپلیکیشن مانکن : زیبا و حرفه ای برای تناسب اندام

مانکن، یکی از اپهای برتر بازار در دسته سلامتی و تناسب اندام می باشد که تاکنون ۵۰۰۰۰+ بار دانلود شده است.این اپلیکیشن را می توان نوعی پرزنت از مجله تناسب اندام و زیبایی آی مانکن دانست که علاوه بر جلب نظر کاربران، به نظر من هم دارای نکات ارزشمندی بوده که در این مطلب آنها را بیان می کنم.

موبایل مگ: مانکن ؛ فرمول تناسب اندام در تلفن همراه

فرمول ایده آل تناسب اندام را از مانکن بخواهید. ورودی برنامه شامل مواردی نظیر وزن، سن، قد و ... می باشد؛ در نهایت با پیشنهاد های مفید و کاربردی مواجه خواهید شد. مانکن یکی از برنامه های محبوب در بخش سبک زندگی کافه بازار است. بررسی کامل برنامه مانکن را در ادامه بخوانید...