وزن ایده آل با حذف شکم

وزن ایده آل با حذف شکم

نسخهٔ ۱.۱.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ آبان ۱۳۹۴
وزن ایده آل با حذف شکم

وزن ایده آل با حذف شکم

اندیشه نوآور
نسخهٔ ۱.۱.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۳ آبان ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به نام خدا

اپلیکشن + نوتیفیکشن یادآوری وعده های غذایی + ویجت + سنجش سلامت

 

----------------------------------------------------------------------

 --> جزو برنامه های برگزیده بازار

--> عرضه شده فقط در کافه بازار

--> ارائه شده در صفحه اول بازار

--> ارائه شده فقط در کافه بازار

----------------------------------------------------------------------

برنامه ای که در پیش روی شماست حاصل تلاش های زیادی است که در  آن سعی کرده ایم با در نظر گرفتن قسمت های مختلفی یک برنامه کاربردی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 
این اپلیکشن شامل سه قسمته کلی می باشد که عبارتند از : 
1- قسمت اول اپلیکشن شامل بخش های توضیحی برنامه می باشد که در این قسمت ها سعی شده است مطالب مناسبی در خصوص چاقی و عوامل آن، درمان چاقی ، رژیم های غذایی، کالری مواد غذایی و کالری سوزی فعالیت های مختلف ارائه شود. این بخش توسط خانم الهه شمس با استفاده از منابع متعددی تنظیم شده است.

2- قسمت دوم اپلیکشن در خصوص سنجش سلامتی می باشد که در آن براساس معیارهای همچون BMI، BAI اطلاعاتی در خصوص چاقی یا لاغری، چربی دور کمر، میزان کالری روزانه مصرفی و مقدار وزن ایده آل در اختیار شما بزرگواران قرار داده می شود.

3- قسمت سوم برنامه که مهمترین بخش برنامه نیز می باشد، بخش شرکت در برنامه غذایی می باشد. در این قسمت با انتخاب یکی از رژیم های بیان شده، در برنامه غذایی آن رژیم شرکت می کنید. برای این منظور برنامه در ساعات تعیین شده در برنامه غذایی (که در تنظیمات برنامه قابل تغییر می باشد) به صورت آلارم نوتیفیکشنی را به صورت خودکار برای شما ارسال می کند. همچنین برای سهولت استفاده ویجتی نیز در برنامه قرار داده شده است که در هر لحظه، اطلاعات مربوط به وعده غذایی بعدی را نمایش می دهد.

در پایان از شما بزرگواران تقاضامندیم که با توجه به تلاشهای زیادی که در راستای تهیه برنامه صورت گرفته است، با تامل بیشتر در برنامه نظرات خود را به ثبت برسانید و در صورت وجود مشکل آن را با ما در میان بگذارید. از پیشنهادات و نظرات شما عزیزان پیشاپیش سپاسگزاریم.

لازم به ذکر است در این برنامه به منظور اطمینان بیشتر شما بزرگواران از اجرای برنامه، بخش های از قسمت اول و قسمت دوم به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است و بخش های دیگر با صرف هزینه ی مختصری به صورت کامل در اختیار شما قرار داده می شود. 
لطفا با توجه به این که امکان عودت مبلغ واریز شده برای ما مقدور نیست، در صورت رضایت نسخه کامل برنامه را خریداری نمایید تا خدای نکرده مدیون شما بزرگواران نشویم.

 

** لطفا برای اینکه به صورت کامل در هر یک از رژیم های غذایی قرار بگیرید، قبل از وعده صبحانه اقدام به فعال سازی قسمت شرکت در برنامه رژیم غذایی نمایید.
 

نظرات کاربران - ۲،۳۵۱ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Cinel
Cinel
2016/01/02
رابط کاربری واقعا عالی و مطالب از اون عالی تر دمتون گرم که وقت میذارید موفق باشید
Baback
Baback
2016/03/18
مفید بود . ممنون
حمی
حمی
2015/11/12
عالیه واقعا مرسی