جعبه ابزار | مجموعه‌ ابزار کاربردی

جعبه ابزار | مجموعه‌ ابزار کاربردی

نسخه ۵.۶.۳
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۴
مگابایت
حجم


برنامه‌های مرتبط

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مشابه


در رسانه‌ها

نقد و بررسی جعبه ابزار

امروزه با وجود تلفن های همراه هوشمند و انواع برنامه های کاربردی آنها، بسیاری از امور را میتوان به راحتی انجام داد. هرچند در خیلی از مواقع نیازی به اینگونه اپلیکیشن ها نداریم اما به هر حال، ممکن است در بعضی اوقات و در صورت ضرورت به آنها احتیاج پیدا کنیم. بنابراین وجود این ابزارها در گوشی مفید میباشد و چه خوب اگر همه را یکجا و در یک برنامه داشته باشیم. اپلیکیشنی که در ادامه و تحت عنوان”جعبه ابزار” معرفی میکنیم، چنین امکانی را در اختیار شما قرار میدهد. با نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه ما باشید.

از محاسبه شیر مرغ تا جان آدمیزاد

جعبه ابزار نرم افزاری است که می توانید به کمک آن از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را محاسبه کنید. جعبه ابزار با جا دادن ۴۰ نرم افزار در خود توانسته کاربران خودرا بی نیاز به هیچ ابزار فنی دیگری کند

بررسی کامل برنامه ایرانی جعبه ابزار

احتمالا بارها برای‌تان پیش آمده که به یک وسیله نیاز داشتید که در دسترس نبوده! برنامه جعبه ابزار کامل‌ترین نمونه ایرانی است که شامل تمام ابزارهایی است که در اسمارتفون خود به آن‌ها نیاز دارید. این ابزارها شاید در نگاه اول کاربردی نباشند ولی در طول زمان به ارزش آن‌ها پی خواهید برد. در این مقاله به بررسی کامل این اپ و ابزارهای موجود در آن می‌پردازیم.

جعبه ابزار؛ اپلیکیشنی همه فن حریف برای تلفن های هوشمند شما

این روزها برای انجام هر کاری با تلفن های هوشمند، اپلیکیشن اختصاصی آن تهیه شده. مثلا برای تبدیل واحد می توانیم به اپلیکیشن های مبدل مراجعه کنیم یا برای یادداشت اطلاعات مهم، اپلیکیشن های نت برداری به کمکمان خواهند آمد. در واقع هدف توسعه دهندگان در سال های اخیر، حرکت اپلیکیشن ها به سوی اختصاصی شدن بوده است. با وجود این روند، به یقین شما هم نمی توانید لزوم وجود یک اپلیکیشن جامع و همه فن حریف را به جای استفاده از اپلیکیشن های متعدد انکار کنید. به همین خاطر توسعه دهنده “جعبه ابزار” کوشیده تا با جمع آوری قابلیت های ریز و درشت از اپلیکیشن های مختلف، یک اپلیکیشن جامع و به قول معروف آچار فرانسه ای همه کاره را برای موبایل های شما طراحی کند.

رسانه چیکاو - برنامه جعبه ابزار ؛ آچر فرانسه ای در دستان شما

رسانه چیکاو - این روز ها بازار اپلیکیشن ها و برنامه های اندرویدی بسیار داغ است. برای هر کاری که شما قصد داشته باشید از طریق گوشی تان انجام دهید بایستی یک اپلیکیشن مجزا نصب کنید. به عنوان مثال اگر قصد داشتید تا یادداشت ها را نت برداری کنید و یا کیلومتر به مایل و… تبدیل کنید، بایستی مبدلی مجزا را برای هر کاری بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. در ادامه همراه رسانه چیکاو باشید تا برنامه جعبه ابزار همه کاره اندروید را به شما معرفی کنیم.


نظرات کاربران

ایلیا قنبری
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
عالی بود
Ali
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
عالی
ماهان
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
عالی بود
منتقم کرار
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
عالی
امین
۱۳۹۹/۱۲/۲۸
بدک نیست
Ehsan
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
عالی
محسن
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
عالی 👏
رویا
۱۴۰۰/۱/۱
بهترین نرم افزار دنیا
حمید رجایی
۱۴۰۰/۱/۴
عالی است
kxamt
۱۴۰۰/۱/۳
خیلی برنامهی عالیه
عليرضا
۱۴۰۰/۱/۱
بسیار خوب با بروز رسانی الان که بی نظیره
محسن احمدی
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
عالی
alishah
۱۴۰۰/۱/۱۱
سلام برنامه خوبیه ولی آپدیتهای جدیدش دیگه نمیشه میانبر درست کنی ازهمه مهمتر در برنامه ذره بین قبلا میشد عکسی که گرفتی ذخیره کنی الان نمیشه