هف هشتاد (#780*)

هف هشتاد (#780*)

نسخه ۲.۳.۱۸
۲
میلیون
نصب فعال
امور مالی
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

اپلیکیشن کاربردی هف هشتاد کلیه خدماتی که در بستر USSD با کد #780* ارائه می کند را  به همراه ایجاد محیط کاربری بسیار دلپذیر ، جذاب و راحت و سریع تر، در دسترسی عموم قرار داده است. یکی از مزایای بیشمار استفاده از این نرم افزار، توانایی مدیریت هزینه و مدیریت زمان از طریق مشاهده تراکنش های بانکی انجام شده در بازه های زمانی مختلف می باشد.

کلیه خدمات ارائه شده در این نرم افزار موبایلی رایگان می باشد.

از خدمات این نرم افزار:

- موجودی کارت (تمامی کارت های بانکی عضو شتاب)

- خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری (ایرانسل، همراه اول، رایتل، شاتل)

- خرید بسته های افزایشی اینترنت 3G,4G و td-lte

- پرداخت کلیه قبوض از طریق (بارکد خوان، شناسه قبض و شناسه پرداخت و همچنین استعلام قبض میان دوره و پایان دوره خطوط دائمی همراه اول)

- خرید بلیط قطار و اتوبوس

- انتقال وجه کارت به کارت

- کمک به موسسات خیریه

- پیش بینی مسابقات ورزشی  و...

- برگزاری نظرسنجی

- مشاهده جزئیات تراکنش های مالی

- مدیریت کارت ها

- مدیریت اعتبار حساب سیم کارت

- کسب امتیاز و شرکت در قرعه کشی ها ی متنوع با انجام هر تراکنش

- صندوق پیام

- دریافت امتیاز با هر تراکنش و امکان خرید شارژ از طریق امتیازها

- یکی از امکانات متمایز اپلیکیشن هف هشتاد، امکان خرید شارژ در مواقعی که اتصال به اینترنت وجود ندارد، می باشد.

- امکان تکرار خریدهای قبلی

- امکان پرداخت جرائم راهنمایی رانندگی

- امکان خروج از حساب کاربری

- سرویس موجودی، موقتاً به دستور بانک مرکزی غیرفعال می باشد.

در رسانه‌ها

بررسی و دانلود اپلیکیشن ۷۸۰ هف هشتاد؛ نصب گردونه شانس میلیاردی‌ها!

اپلیکیشن ۷۸۰ (هف هشتاد) یکی از اپ‌های مالی پرکاربر این روزهای کاربران ایرانی است که به شدت در برنامه‌های صدا و سیما تبلیغ می‌شود. اپلیکیشن ۷۸۰ (هف هشتاد) که متعلق به شرکت ایرانیان امتیاز بوده و با سرمایه کلان و میلیاردی وارد کار شده، با توجه به ظواهر امر پشتیبان اصلی آن بانک اقتصاد نوین است.

معرفی برنامه 780 (هف هشتاد): انجام تراکنش های مالی با موبایل

امروزه اکثر افراد از اپلیکیشن های موبایلی به منظور انجام تراکنش های مختلف استفاده می‌کنند. از این رو برنامه های متعددی در این زمینه ارائه شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به اپلیکیشن 780 (هف هشتاد) اشاره کرد. اپلیکیشن مذکور این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند از طریق موبایل خود به خدماتی نظیر خرید شارژ و بسته های اینترنتی، پرداخت قبوض و انتقال وجه دسترسی داشته باشند.

تراکنش های روزانه با هف هشتاد - هف هشتاد زیر ذره بین

اپلیکیشن هف هشتاد در راستای خدماتی که سامانه 780 ارائه می دهد روانه بازار شده است تا شما بتوانید با استفاده از آن مدیریت بهتری روی تراکنش ها و کارت های بانکی خود داشته باشید. با اپلیکیشن هف هشتاد می توانید برای خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی، پرداخت قبوض و سایر وجوه اقدام نمایید. لطفا در ادامه برای نقد و بررسی این برنامه با ذره بین همراه باشید.

دریافت همه خدمات USSD با «هف هشتاد»

حساب کتاب کردن و مدیریت کردن هزینه‌ها و پرداخت‌های ریز ریز مربوط به قبض و شارژ اینترنت و امثالهم، جزو آن کار‌های مالی است که تقریبا همه افراد مدام با آن سرو کار دارند. داشتن یک اپلیکیشن مالی که تمرکزش بر مدیریت خدماتی که از اپراتور‌های تلفن و اینترنت دریافت می‌کنیم باشد، حسابی کار ما را راحت می‌کند تا انرژی کمتری بابت این پروسه‌ها بگذاریم؛ همچنین در وقتمان صرفه جویی می‌شود و از همه مهم‌تر می‌توانیم هزینه‌ها را مدیریت کنیم.

logo-enamad logo-samandehi