استعلام قبض برق

استعلام قبض برق

نسخهٔ ۳.۱.۰
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۱ مرداد ۰۲
استعلام قبض برق

استعلام قبض برق

محسن حیدریان
نسخهٔ ۳.۱.۰
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۱ مرداد ۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

برق یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین نعمت‌هایی است که می‌توان گفت در هر لحظه از زندگی امروز ما لازم است. از روشنایی خانه‌هایمان تا وسایل برقی و حتی برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده. برای تداوم استفاده از این نعمت، یک وظیفه همیشگی بر دوش ماست و آن هم پرداخت قبوض برق است.از این پس دیگر نگران پرداخت قبوض برق خود نباشید و با استفاده از اپلیکیشن استعلام قبض برق، به سادگی و با اطمینان خاطر در هر دوره قبوض خود را استعلام بگیرید و پرداخت کنید. در این اپلیکیشن، امکان مشاهده کامل جزئیات قبض برق در اختیار شما قرار گرفته است.

اپلیکیشن استعلام برق از دو طریق امکان مشاهده قبوض را برای شما فراهم کرده است:

  • مشاهده قبض برق با شناسه قبض  • مشاهده قبض برق با اطلاعات قبض کاغذیامکانات اپلیکیشن استعلام قبض برق

استعلام و پرداخت قبض برق

با وارد کردن شناسه قبض برق خود و بدون نیاز به قبض کاغذی می‌توانید به راحتی عملیات استعلام قبض برق را هر دوره انجام دهید و سپس به صورت آنلاین و با اتصال به درگاه بانک با اطمینان خاطر قبوض برق خود را پرداخت کنید.

مشاهده کامل جزئیات قبض برق

به دنبال حذف قبوض کاغذی، مشاهده جزئیات قبوض به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مشترکین تبدیل شد و با در نظر گرفتن این موضوع امکان مشاهده تمام جزئیات را در اپلیکیشن استعلام قبض برق فراهم کردیم. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به سادگی تمام جزئیاتی که قبلا با قبوض کاغذی در دسترس شما قرار می‌گرفت مشاهده کنید و دیگر نیازی به قبض کاغذی نداشته باشید. بخشی از این جزئیات عبارتند از:

  • مبلغ قابل پرداخت  • مهلت پرداخت  • تاریخ قرائت کنونی  • تاریخ قرائت قبلی  • نوع تعرفه  • نوع اشتراک  • و ...استعلام و پرداخت با اطلاعات قبض کاغذی

علاوه بر امکان استعلام با شناسه قبض، جهت راحتی بیشتر شما کاربران عزیز و دسترسی به خدمات بیشتر، امکان استعلام و پرداخت با استفاده از قبض کاغذی نیز فراهم شده است. کافیست شناسه قبض و شناسه پرداخت موجود روی قبض برق خود را در بخش مربوطه وارد کنید و به راحتی عملیات استعلام را انجام دهید.

نظرات کاربران - ۱،۰۵۹ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سید محمد
سید محمد
۱۴۰۲/۰۶/۲۷
خیلی عالی
حسن
حسن
۱۴۰۲/۰۶/۲۶
بدک نیست
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۶/۲۶
عالی