استعلام یارانه

استعلام یارانه

نسخهٔ ۳.۰.۱
+۵۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
استعلام یارانه

استعلام یارانه

محسن حیدریان
نسخهٔ ۳.۰.۱
+۵۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نزدیک به ده سال است که یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و استعلام وضعیت واریز یکی از دغدغه‌های همیشگی بسیاری از ما بوده است. اطلاع از مبلغ واریزی، نوبت پرداخت، وضعیت واریز و ... از جمله جزئیاتی هستند که هر ماه و پس از واریز مبلغ یارانه نیاز داریم که از آن‌ها باخبر باشیم. با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی به راحتی آخرین اطلاعات مربوط به واریز یارانه نقدی خود را استعلام و مشاهده نمایید.

برای استفاده از امکانات اپلیکیشن یارانه نقدی کافیست پس از نصب برنامه روی گوشی خود، کد ملی و سال تولد سرپرست خانوار را در بخش مربوطه وارد کنید و گزینه استعلام را انتخاب کنید. کد ملی خود را بدون خط فاصله و به طور کامل وارد کنید. سال تولد سرپرست خانوار نیز باید به صورت چهار رقمی در کادر مربوطه وارد شود.

 

خدمات اپلیکیشن یارانه نقدی

استعلام وضعیت واریز یارانه نقدی

با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی می‌توانید با اطمینان مبلغ یارانه واریزی خانواده خود را مشاهده کنید. این مبلغ به تفکیک هر ماه برای شما نمایش داده می‌شود و جمع کل یارانه دریافتی نیز در اپلیکیشن قابل مشاهده است.

 

استعلام جزئیات واریز یارانه

مشاهده نوع و نوبت واریز یارانه و مبلغ واریزی نیز از جمله جزئیاتی است که اپلیکیشن واریز یارانه در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهد. جزئیات تمامی دوره‌های واریز یارانه نیز به تفکیک و با شماره نوبت در اپلیکیشن قابل مشاهده است.

 

استعلام تعداد افراد تحت تکلف

مشاهده تعداد اعضای مشمول دریافت یارانه نقدی نیز یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن یارانه نقدی است که دسترسی به جزئیات بیشتر را برای شما فراهم کرده است.

 

مشاهده کل مبلغ دریافتی

با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی می‌توانید کل مبلغ یارانه دریافتی در طول سال‌هایی که مشمول دریافت یارانه نقدی بوده‌اید مشاهده نمایید.

 

استعلام اطلاعات بانکی یارانه

با مراجعه به بخش شماره حساب واریز در اپلیکیشن می‌توانید اطلاعات حساب بانکی واریز یارانه، نام بانک رابط و تاریخ ثبت شماره حساب خود را نیز به سادگی مشاهده کنید.منبع:
http://www.refahi.ir

نظرات کاربران - ۲۷۱ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۴۰۱/۰۵/۱۰
تمام اطلاعات از قبیل کدملی و سال تولد و شماره حساب رو بدرستی وارد میگنم ولی خطا میده و میگه اطلاعات وارد شده مطابقت نداره
ناشناس
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۸
سلام لطفا درستش بکنید کار نمی کنه
امیرعباس ازاد
امیرعباس ازاد
۱۴۰۱/۰۵/۱۷
سلام واقعا عالی بود.ازشما واقعا سپاسگذارم.ودرمورد کسانیکه میگویند میزنه اطلاعات اشتباه میباشد مطمئن باشید که یکی ازارقامو اشتباه واردکردید چون برای من هم چندین دفعه پیش آمد.ویانت شما ضعیف میباشد.باتشکر