استعلام وضعیت واریز یارانه نقدی

استعلام وضعیت واریز یارانه نقدی

Version 3.0.1
+50 K
Install
Finance
Category
4 MB
Size
استعلام وضعیت واریز یارانه نقدی

استعلام وضعیت واریز یارانه نقدی

Mohsen Heydarian
Version 3.0.1
+50 K
Install
Finance
Category
4 MB
Size

Images

Introduction

More Info

نزدیک به ده سال است که یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و استعلام وضعیت واریز یکی از دغدغه‌های همیشگی بسیاری از ما بوده است. اطلاع از مبلغ واریزی، نوبت پرداخت، وضعیت واریز و ... از جمله جزئیاتی هستند که هر ماه و پس از واریز مبلغ یارانه نیاز داریم که از آن‌ها باخبر باشیم. با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی به راحتی آخرین اطلاعات مربوط به واریز یارانه نقدی خود را استعلام و مشاهده نمایید.

برای استفاده از امکانات اپلیکیشن یارانه نقدی کافیست پس از نصب برنامه روی گوشی خود، کد ملی و سال تولد سرپرست خانوار را در بخش مربوطه وارد کنید و گزینه استعلام را انتخاب کنید. کد ملی خود را بدون خط فاصله و به طور کامل وارد کنید. سال تولد سرپرست خانوار نیز باید به صورت چهار رقمی در کادر مربوطه وارد شود.

 

خدمات اپلیکیشن یارانه نقدی

استعلام وضعیت واریز یارانه نقدی

با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی می‌توانید با اطمینان مبلغ یارانه واریزی خانواده خود را مشاهده کنید. این مبلغ به تفکیک هر ماه برای شما نمایش داده می‌شود و جمع کل یارانه دریافتی نیز در اپلیکیشن قابل مشاهده است.

 

استعلام جزئیات واریز یارانه

مشاهده نوع و نوبت واریز یارانه و مبلغ واریزی نیز از جمله جزئیاتی است که اپلیکیشن واریز یارانه در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهد. جزئیات تمامی دوره‌های واریز یارانه نیز به تفکیک و با شماره نوبت در اپلیکیشن قابل مشاهده است.

 

استعلام تعداد افراد تحت تکلف

مشاهده تعداد اعضای مشمول دریافت یارانه نقدی نیز یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن یارانه نقدی است که دسترسی به جزئیات بیشتر را برای شما فراهم کرده است.

 

مشاهده کل مبلغ دریافتی

با استفاده از اپلیکیشن یارانه نقدی می‌توانید کل مبلغ یارانه دریافتی در طول سال‌هایی که مشمول دریافت یارانه نقدی بوده‌اید مشاهده نمایید.

 

استعلام اطلاعات بانکی یارانه

با مراجعه به بخش شماره حساب واریز در اپلیکیشن می‌توانید اطلاعات حساب بانکی واریز یارانه، نام بانک رابط و تاریخ ثبت شماره حساب خود را نیز به سادگی مشاهده کنید.منبع:
http://www.refahi.ir


User Reviews - 277 Rates
3.9 from 5
5
4
3
2
1
محمد
محمد
2022/08/01
تمام اطلاعات از قبیل کدملی و سال تولد و شماره حساب رو بدرستی وارد میگنم ولی خطا میده و میگه اطلاعات وارد شده مطابقت نداره
امیرعباس ازاد
امیرعباس ازاد
2022/08/08
سلام واقعا عالی بود.ازشما واقعا سپاسگذارم.ودرمورد کسانیکه میگویند میزنه اطلاعات اشتباه میباشد مطمئن باشید که یکی ازارقامو اشتباه واردکردید چون برای من هم چندین دفعه پیش آمد.ویانت شما ضعیف میباشد.باتشکر
Unnamed User
Unnamed User
2022/09/27
بسیار عالی