پیگیری گواهینامه با کد ملی

پیگیری گواهینامه با کد ملی

Version 1.1.0
+5 K
Install
Tools
Category
7 MB
Size
پیگیری گواهینامه با کد ملی

پیگیری گواهینامه با کد ملی

Mohsen Heydarian
Version 1.1.0
+5 K
Install
Tools
Category
7 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

💳 از وضعیت صدور یا اعتبار گواهینامه رانندگی‌ت خبر داری؟


✅ اگر به تازگی در آزمون رانندگی شرکت کرده‌اید و یا برای تمدید اعتبار گواهینامه خود اقدام کرده‌اید، این اپلیکیشن برای شماست.


اپلیکیشن استعلام وضعیت صدور گواهینامه این امکان را به شما می‌دهد که با استفاده از شماره موبایل و کد ملی به سادگی از وضعیت گواهینامه خود و جزئیات آن مطلع شوید.


گواهینامه یکی از مهم‌ترین مدارکی است که باید برای رانندگی داشته باشید و عدم صدور یا اتمام اعتبار آن ممکن است دردسرهای مختلفی را برای شما به همراه داشته باشد از جریمه نقدی گرفته تا عدم پرداخت خسارت توسط شرکت بیمه در زمان تصادف.


بنابراین اطلاع از اعتبار گواهینامه حتی بدون دسترسی به آن مزیت مهمی به شمار می‌رود.


همچنین بسیاری از افرادی که به تازگی در آزمون شهری شرکت کرده‌اند می‌خواهند از وضعیت صدور و ارسال گواهینامه خود مطلع شوند.


این اپلیکیشن بهترین راهکار برای شماست. کافیست شماره موبایل و کد ملی خود را وارد کنید و به راحتی جزئیات زیر را مشاهده کنید:


🔹 نام و نام خانوادگی

🔸 وضعیت و مرحله گواهینامه

🔹 بارکد گواهینامه

🔸 تاریخ صدور

🔹 شماره گواهینامه

🔸 میزان اعتبار


کلیه سوابق مربوط به استعلام‌های شما در اپلیکیشن استعلام وضعیت گواهینامه ذخیره می‌شود و در هر زمان می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.


همچنین محدودیتی برای تعداد استعلام‌های شما در این اپلیکیشن وجود ندارد و می‌توانید برای چندین گواهینامه و برای هر یک چندین بار استعلام بگیرید.


⛔️ به این نکته نیز توجه داشته باشید که به هیچ وجه بدون شرکت در آزمون و قبولی در آن اقدام به رانندگی نکنید؛ چرا که جرم محسوب شده و عواقب زیادی را به همراه دارد.


User Reviews - 34 Rates
3.8 from 5
5
4
3
2
1
Unnamed User
Unnamed User
2023/03/26
عالی
جوادی
جوادی
2023/03/29
عالیه
حامد
حامد
2023/03/16
خیلی خوب
Paxit