استعلام قبض موبایل

استعلام قبض موبایل

نسخهٔ ۲.۱.۰
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۱ مرداد ۰۲
استعلام قبض موبایل

استعلام قبض موبایل

محسن حیدریان
نسخهٔ ۲.۱.۰
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی امور مالی
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۱ مرداد ۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

پرداخت قبوض یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های زندگی امروزی است. با توجه به اهمیت تلفن‌های همراه در زندگی بسیاری از ما و امکاناتی که با استفاده از آن‌ها در اختیار ما قرار می‌گیرند پرداخت قبوض موبایل یکی از مهم‌ترین وظایف ما در هر ماه است. مشترکین اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل به سادگی می‌توانند عملیات استعلام و پرداخت قبوض موبایل خود را با استفاده از این اپلیکیشن انجام دهند و راحتی و اطمینان را در پرداخت قبوض تجربه کنند.

 

استعلام آسان قبض موبایل

برای استعلام و پرداخت قبض موبایل، دیگر نیازی به شناسه پرداخت و شناسه قبض ندارید. شماره موبایل خود را در بخش مربوطه وارد کنید و با انتخاب اپراتور به سادگی عملیات استعلام و پرداخت قبوض همراه اول، رایتل و ایرانسل را انجام دهید.

 

نمایش قبض میان‌دوره و پایان‌دوره

برای قبوض همراه اول و رایتل، امکان نمایش قبوض میان‌دوره و پایان‌دوره به صورت مجزا در این اپلیکیشن وجود دارد. کاربران می‌توانند هر یک از قبوض میان‌دوره و یا پایان‌دوره خود را به صورت جداگانه پرداخت کنند. قبوض پایان‌دوره مبلغ قبض تا پایان دوره مربوطه است در حالی که قبوض میان‌دوره مبلغ به روز قبض را نمایش می‌دهد. همچنین قبوض پرداختی به صورت آنی تسویه می‌شوند و پیامک تائید پرداخت از سمت اپراتور برای شما ارسال می‌شود.

 

ذخیره سوابق استعلام

کلیه استعلام‌های شما در این اپلیکیشن ذخیره می‌شود. کافیست یک بار شماره موبایل خود را وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. با این امکان استعلام و پرداخت قبوض به تجربه‌ای راحت‌تر برای شما تبدیل شود و دیگر نیازی به وارد کردن هر باره شماره موبایل نیست.

 

نظرات کاربران - ۷۶ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mowsa
mowsa
۱۴۰۲/۰۶/۰۳
سلام ممنونم از شما بسیار عالی بود، تشکر و قدردانی می‌کنم
meysam
meysam
۱۴۰۲/۰۶/۰۲
نایس
mohsendilmaghani
mohsendilmaghani
۱۴۰۲/۰۶/۱۰
فعلا خوب است