شبا - تبدیل کارت و حساب به شبا

شبا - تبدیل کارت و حساب به شبا

نسخه ۳.۰.۰
+۱۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۴
مگابایت
حجم

شبا مخفف شبکه بانکی ایران است. شبا یک استاندارد ملی است که در چارچوب استاندارد جهانی IBAN و با هدف یکپارچه سازی حساب‌ های بانکی تعریف شده‌ است. شبا؛ تبدیل شده شماره حساب شما به یک عدد 24 رقمی است که با IR شروع می‌شود و حساب بانکی شما را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می‌نماید.

از آنجایی که بانک‌ها از شیوه‌های متفاوتی برای شماره‌گذاری حساب‌های مشتریانشان استفاده می‌کنند، شماره‌حساب‌های بانک‌های مختلف شبیه به هم نیستند و به همین دلیل انتقال پول بین بانک‌های گوناگون، ممکن بود دردسرساز شود. شماره شبا موجب یکپارچه سازی شماره حساب‌های بانکی برای جابجایی پول بین بانکی شده و انجام بسیاری از عملیات بانکی را ساده‌تر می‌کند.

اگر شما نیز به دنبال شماره شبای بانکی خود هستید کافیست اپلیکیشن شماره شبا را دانلود و نصب کنید تا در هر زمان و هر مکان بتوانید استعلام شماره شبای بانکی خود را انجام دهید. با اپلیکیشن شماره شبا به راحتی می‌توانید با وارد کردن شماره حساب بانکی یا شماره کارت خود، شماره شبا را دریافت کنید و یا از روی شماره شبا، شماره حساب و نام بانکی را که در آن حساب دارید استعلام بگیرید.

استعلام شماره شبا با شماره کارت

برای استعلام شماره شبا با این اپلیکیشن کافیست شماره کارت 16 رقمی خود را در بخش مربوطه وارد کنید و سپس نوع حساب بانکی را از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز انتخاب کنید. با انتخاب گزینه استعلام، شماره شبای خود و نام بانکی را که در آن حساب دارید، دریافت کنید.

استعلام شماره شبا با شماره حساب

برای استعلام شماره شبا با این نرم‌افزار کافیست شماره حساب خود را وارد کنید و سپس نوع حساب بانکی را از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز انتخاب کنید. با انتخاب گزینه استعلام، شماره شبای خود و نام بانکی را که در آن حساب دارید، دریافت کنید.

استعلام شماره حساب با شماره شبا

با استفاده از اپلیکیشن شماره شبا می‌توانید به راحتی و با وارد کردن شماره شبای خود و انتخاب نوع حساب از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز شماره حساب بانکی خود را استعلام بگیرید.نظرات کاربران

سید محمد سعید علاقبند حسینی
۱۴۰۰/۰۷/۱۷
در قسمت شماره‌ی کارت، بقیه‌ی بانک‌ها، خیلی‌هاشون فعال نیست، مثل بانک‌های ملی، ملت، صادرات، آینده و... بقیه‌ی بانک‌ها.
رامین
۱۴۰۰/۰۷/۱۵
بعد بروزرسانی اصلا بدرد نمیخوره همون نسخه قبلیشو بدین هیچ استعلامی نمیده همش خطا میزنه چه اشتباهز کردم بروزرسانیش کردم
N 9005
۱۴۰۰/۰۷/۲۸
خیلی خوب
hsasan
۱۴۰۰/۰۷/۲۳
خیلی محدودیت داره ! کارت اکثر بانک‌ها را پشتیبانی نمی کند!! بانک مهراقتصاد سابق را در فهرست بانک ها لحاظ نکردند !!!
zahra
۱۴۰۰/۰۷/۲۰
خیلی کاربردی بود کار کردن باهاش آسون مرسی ازین اپلیکیشن خووودب👏🏻
سعید
۱۴۰۰/۰۷/۰۵
شماره کارت ملی چرا فعال نیست معلوم نیست دیگه کدوم بانک فعال نیست 🤦‍♂️ 🤦‍♂️
افشین
۱۴۰۰/۰۶/۱۸
خیلی راحته
مجید
۱۴۰۰/۰۶/۱۷
بسیار عالی و کاربردی 100 تا اپلیکیشن نصب کردم تا بلاخره اینو پیدا کردم.
saeedk201897
۱۴۰۰/۰۶/۲۰
استعلام شبا واسه هیچ کارتی فعال نیست اگه بخوام با شماره حساب شبا بگیرم ک خود سایت و اپلیکیشن بانکها اینکارو میکنن‌‌... ب هر حال ممنون از زحماتتون برا من که کاربردی نبود
AMiN.AM
۱۴۰۰/۰۶/۲۰
خوبه👌👌
امید قاسمی
۱۴۰۰/۰۶/۱۶
خب بنویسین تبدیل شماره حساب به شبا . وقتی هیچ شماره کارتی رو قبول نمیکنه مگه مریضین که میزنین تبدیل کارت و حساب به شبا ؟؟؟
SirwanSonkurd
۱۴۰۰/۰۶/۱۱
والا هر بانکی زدم میگه تبدیل کارت به شباش فعال نیست ... نه ملت ، نه صادرات ، نه تجارت
fazi
۱۴۰۰/۰۶/۱۰
عالی