استعلام قبض موبایل

استعلام قبض موبایل

Version 2.0.2
Install +5 K
Category Finance
Size 8 MB
Last Update 2023 March 19
استعلام قبض موبایل

استعلام قبض موبایل

Mohsen Heydarian
Version 2.0.2
Install +5 K
Category Finance
Size 8 MB
Last Update 2023 March 19
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

پرداخت قبوض یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های زندگی امروزی است. با توجه به اهمیت تلفن‌های همراه در زندگی بسیاری از ما و امکاناتی که با استفاده از آن‌ها در اختیار ما قرار می‌گیرند پرداخت قبوض موبایل یکی از مهم‌ترین وظایف ما در هر ماه است. مشترکین اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل به سادگی می‌توانند عملیات استعلام و پرداخت قبوض موبایل خود را با استفاده از این اپلیکیشن انجام دهند و راحتی و اطمینان را در پرداخت قبوض تجربه کنند.

 

استعلام آسان قبض موبایل

برای استعلام و پرداخت قبض موبایل، دیگر نیازی به شناسه پرداخت و شناسه قبض ندارید. شماره موبایل خود را در بخش مربوطه وارد کنید و با انتخاب اپراتور به سادگی عملیات استعلام و پرداخت قبوض همراه اول، رایتل و ایرانسل را انجام دهید.

 

نمایش قبض میان‌دوره و پایان‌دوره

برای قبوض همراه اول و رایتل، امکان نمایش قبوض میان‌دوره و پایان‌دوره به صورت مجزا در این اپلیکیشن وجود دارد. کاربران می‌توانند هر یک از قبوض میان‌دوره و یا پایان‌دوره خود را به صورت جداگانه پرداخت کنند. قبوض پایان‌دوره مبلغ قبض تا پایان دوره مربوطه است در حالی که قبوض میان‌دوره مبلغ به روز قبض را نمایش می‌دهد. همچنین قبوض پرداختی به صورت آنی تسویه می‌شوند و پیامک تائید پرداخت از سمت اپراتور برای شما ارسال می‌شود.

 

ذخیره سوابق استعلام

کلیه استعلام‌های شما در این اپلیکیشن ذخیره می‌شود. کافیست یک بار شماره موبایل خود را وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. با این امکان استعلام و پرداخت قبوض به تجربه‌ای راحت‌تر برای شما تبدیل شود و دیگر نیازی به وارد کردن هر باره شماره موبایل نیست.

 

User Reviews - 34 Rates
4.7 from 5
5
4
3
2
1
جلیل زنگنه
جلیل زنگنه
2023/04/14
خیلی عالی هست
کاربر
کاربر
2023/04/19
عااالی
سیف د و ا تی
سیف د و ا تی
2023/03/30
عالی
Paxit