تاپ (پرداخت عوارضی،کارت به کارت)

تاپ (پرداخت عوارضی،کارت به کارت)

میلیون
نصب فعال
امور مالی
دسته
۲۲
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

تجارت الکترونیک پارسیان - اپلیکیشن تاپ زیر ذره بین

تجارت الکترونیک، عنوان شغلی است که در چند سال اخیر مورد نظر بسیاری از مردم قرار گرفته است. فعالیت های کاری و رد و بدل کردن پول در بستر اینترنت، موضوع اصلی این شغل است. یکی از شرکت های معتبر در این زمینه، تجارت الکترونیک پارسیان، وابسته به بانک پارسیان است که امروز قصد معرفی، نقد و بررسی نرم افزاری اندرویدی آن را داریم. اپلیکیشن تاپ، تحت یک بستر امن، تراکنش های مالی کاربران مانند خرید شارژ، پرداخت قبض،خرید طرح ترافیک و ... را انجام می دهد. برای آشنایی بیشتر با برنامه تاپ با ذره بین همراه باشید.

بررسی برنامه تاپ با قرعه کشی پورشه تاپ، ابزار پرداخت موبایلی

این روزها استفاده از موبایل و تبلت به منظور انجام پرداخت های مختلف به شدت رواج یافته است. به عنوان مثال ما می‌توانیم با استفاده از گوشی خود نسبت به خرید مستقیم شارژ، بسته‌های اینترنتی، پرداخت قبوض و غیره اقدام کنیم. برای انجام هر یک از این موارد ممکن است روش‌های خاص و اپلیکیشن‌های متفاوتی ارائه شده باشند که متاسفانه این امر استفاده از موبایل به منظور پرداخت آنلاین را کمی گیج‌کننده خواهد کرد! حال اپلیکیشن تاپ یا پورشه تاپ آمده تا این معضل را برطرف سازد. اپلیکیشن مذکور یک برنامه کاربردی است که به تنهایی می‌تواند نقش یک ابزار پرداخت موبایلی جامع برای انجام اموراتی همچون پرداخت قبض، جریمه خودرو، خرید شارژ تلفن همراه و غیره را ایفاء کند. از همه مهم‌تر اینکه با استفاده از برنامه تاپ می‌توانید در قرعه کشی اتومبیل پورشه شرکت کنید!

بررسی اپلیکیشن تاپ: سبکی نو در خدمات الکترونیک!

باید گفت این روزها آن‌قدر نرم‌افزارهای پرداخت الکترونیک زیاد شده‌اند که کمتر می‌توان کسی را پیدا کرد که حداقل یکی از این اپلیکیشن‌ها را روی اسمارت‌فون خود نداشته باشد. رشد قارچ‌گونه این اپلیکیشن‌ها باعث شده تا این بازار کم‌کم به سمت اشباع پیش‌رفته و البته سامانه‌های قدیمی‌تر مانند: آپ و… با تبلیغ‌های گسترده، نقش اصلی را در این مارکت بازی کنند. همچنین باید افزود که بعید است فعلا نرم‌افزاری بتواند چنین رقیبان قدرتمندی را به راحتی کنار گذاشته و در جایگاه نخست قرار بگیرد.


نظرات کاربران

dadaali
۱۴۰۰/۰۳/۲۸
خدمات پذیرندگان کار نمیکنه
aliabadi
۱۴۰۰/۰۴/۱۳
مزخرف.یک ماهه قسمت پذیرنده گان خرابه.کارت خوانو باید عوض کنم
امیر علی
۱۴۰۰/۰۴/۰۸
اصلا دیگه وارد برنامه نمیشه.. چند روزه خرابه.. چند بار هم پاک کردم. دوباره نصب کردم.. پشتیبانی هم تماس گرفتم میگن ایراد از گوشیته.. پس چرا بقیه اپلیکیشن ها اجرا میشه..
علی
۱۴۰۰/۰۳/۲۵
شما که طی پست های قبل فرمودین که امتیازات به کیف پول تبدیل میشه چرا بحث تغییر میدین نکنه یادتون رفته😔😔😔
عاطفه پروز
۱۴۰۰/۰۳/۲۶
عالیه ولی قرعه کشی الکیه منم سه ساله این برنامه رو دارم اما هیچی نبردم
jamali
۱۴۰۰/۰۴/۰۵
خیلی عالیه
عرفان
۱۴۰۰/۰۴/۱۱
عالیه
امپراتورنینج
۱۴۰۰/۰۵/۰۵
من از اپلیکیشن تاپ خیلی استفاده میکنم خیلی راضی هستم
سینا
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
به جای دادن ورژن جدید خدمات پذیرندگان و درست کنید واقعا قسمت ضروری هست.
رضایی
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
عالی
tiyam
۱۴۰۰/۰۵/۰۳
قفل ورود به برنامه ندارد این امکان باید بذارن
محمد حسین
۱۴۰۰/۰۵/۰۳
عالیه
۱۴۰۰/۰۵/۰۲
عالی