نشان - نقشه و مسیریاب

نشان - نقشه و مسیریاب

نسخه ۹.۶.۳
میلیون
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۲۰
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

به کمک نقشه و مسیریاب نشان، راهتان را در هر کجای کشور پیدا کنید

پیدا کردن مسیر همیشه راحت نیست و بعضی مواقع به یک دستیار خوب نیاز داریم تا در میان راه های پر پیچ و خم، سردرگم نشویم. در ادامه قصد داریم اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن، مسیر خود را در هر کجای کشور به راحتی بیابید. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

نقد و بررسی برنامه نقشه و مسیریاب نشان

ممکن است برای شما هم پیش بیاید که به دلایل مختلف از جمله مسافرت و عدم آشنایی با شهر قادر به یافتن مقصد مورد نظر خود نباشید. در چنین شرایطی اپلیکیشن های مسیریابی می‌توانند شما را در رسیدن به مقصد راهنمایی کنند. از بهترین برنامه هایی که در این راستا ارائه شده است، می‌توان به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان اشاره کرد.

بررسی اپلیکیشن نشان؛ یک مسیریاب بومی

بعد از تجربه نه چندان مطلوب دال، نوبت به مسیریاب بومی دیگری به نام «نشان» رسیده که بر خلاف رقیبش این بار با سرمایه‌گذار خصوصی و بدون شعارهای اغراق‌آمیز تلاش کرده که شانس خود را برای مقبول مردم واقع شدن امتحان کند. اما چقدر در این کار موفق بوده؟ این سؤالی است که تلاش داریم تا پایان این بررسی به پاسخ آن برسیم.

رسانه چیکاو - برنامه نشان ؛ نقشه هوشمند راهنمای شما در طول سفر

رسانه چیکاو – خیلی از افراد بسیاری از نقاط شهر را نمی شناسند و زمانی که قصد سفر به خیابان مورد نظر دارند نمی دانند که از کدام مسیر باید بروند. اکثر اوقات نیز افراد با مسیر سفر خود آشنایی دارند اما به علت عجله در رسیدن به مقصدشان نمی دانند که کدام مسیر مناسب ترین مسیر برای سریع رسیدن است. در اینجاست که تنها با نصب یک اپلیکیشن مانند نشان می توان از این سردرگمی خارج شد و به راحتی بهترین مسیر سفر را انتخاب کرد. در این مطلب ما قصد داریم به معرفی و بررسی برنامه نشان بپردازیم پس همراه رسانه چیکاو باشد.

logo-enamad logo-samandehi