حسابداری شخصی هلو

حسابداری شخصی هلو

نسخهٔ ۵.۴
+۲۰۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم
حسابداری شخصی هلو

حسابداری شخصی هلو

شرکت طرفه نگار
نسخهٔ ۵.۴
+۲۰۰ هزار
نصب
امور مالی
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار حسابداری شخصی هلو اندروید ورژن 5.2 منتشر شد

امروزه با گسترش فعالیت های روزمره و افزایش هزینه های جاری لزوم استفاده از نرم افزاری جهت محاسبه هزینه های و در آمد های جاری ضروری می باشد. وجود نرم افزار جامعی که بتواند علاوه بر تحقق این نیاز اصلی امکاناتی نظیر مدیریت چک های پرداختنی، امکان ثبت درآمد ها و هزینه ها، امکان گزارش گیری از هزینه ها و درآمدها، امکان یادآوری سررسید چک ها را دارا باشد از بدیهیات اولیه این قبیل ابزار ها می باشد.

نرم افزار حسابداری شخصی هلو ارائه شده توسط گروه شرکتهای طرفه نگار، بزرگترین تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری درایران به همراه امکانات متنوع اين دغدغه شما را بر طرف مي نمايد.

نرم افزار حسابداری شخصی هلو اندروید در جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران مورد تقدیر قرار گرفته و همچنین در گروه ابزارها به عنوان برترین اپلیکیشن از نگاه مردم انتخاب گردیده است.

این محصول امکان کنترل تمامی هزینه ها، درآمد ها و مشاهده گزارشات متنوع را برای کاربران آن فراهم نموده و تلفن همراه هوشمند شما را تبدیل به یک کیف پول الکترونیک می نماید. علاوه بر موارد فوق نرم افزار هلو در ورژن 5.1 امکانات ذیل را نیز عرضه می کند:

  • - امکان درج وام به عنوان دریافت کننده و پرداخت کننده

  • - تعریف کلیه اقساط وام به صورت سیستمی

  • - امکان مقرر نمودن یادآوری برای اقساط به صورت دوره ای

  • - امکان گرفتن خروجی اکسل برای وام و اقساط

  • امکان گرفتن گزارش اقساط

  • امکان حسابداری پیامکی

این نرم افزار کاربردی به صورت رایگان و با هدف توسعه بکارگیری ابزار مدرن در زندگی روزمره در اختیار کلیه کاربران قرار گرفته است و امیداواریم بتوانیم در جهت بهبود کیفیت اقتصاد زندگی استفاده کنندگان از این نرم افزار گامی موثر برداشته باشیم.

نظرات کاربران - ۸،۰۴۹ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابراهیم
ابراهیم
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
بعد از اینکه بروز رسانی کردم کردم تمام اطلاعاتم پرید هنوز هم درست نشد و هنگ هستش و می پره.
علی
علی
۱۳۹۸/۰۷/۱۲
سلام. من حدود 3 سال هست از این نرم افزار استفاده میکنم. ولی هنوز با این چند بروزرسانی مشکل خواندن پیامک بانک صادرات حل نشده است.
مهدی
مهدی
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
لطفا در قسمت گزارش گیری برای هر آپشن محدودیت یه سال رو بردارید.مثلا میزان درآمد از فروردین ۹۶ تا اسفند ۹۸ رو به صورت کلی نشان بده.ممنون

در رسانه‌ها