حسابداری شخصی هلو

حسابداری شخصی هلو

نسخه ۵.۴
+۵۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۷
مگابایت
حجم

نرم افزار حسابداری شخصی هلو اندروید ورژن 5.2 منتشر شد

امروزه با گسترش فعالیت های روزمره و افزایش هزینه های جاری لزوم استفاده از نرم افزاری جهت محاسبه هزینه های و در آمد های جاری ضروری می باشد. وجود نرم افزار جامعی که بتواند علاوه بر تحقق این نیاز اصلی امکاناتی نظیر مدیریت چک های پرداختنی، امکان ثبت درآمد ها و هزینه ها، امکان گزارش گیری از هزینه ها و درآمدها، امکان یادآوری سررسید چک ها را دارا باشد از بدیهیات اولیه این قبیل ابزار ها می باشد.

نرم افزار حسابداری شخصی هلو ارائه شده توسط گروه شرکتهای طرفه نگار، بزرگترین تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری درایران به همراه امکانات متنوع اين دغدغه شما را بر طرف مي نمايد.

نرم افزار حسابداری شخصی هلو اندروید در جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران مورد تقدیر قرار گرفته و همچنین در گروه ابزارها به عنوان برترین اپلیکیشن از نگاه مردم انتخاب گردیده است.

این محصول امکان کنترل تمامی هزینه ها، درآمد ها و مشاهده گزارشات متنوع را برای کاربران آن فراهم نموده و تلفن همراه هوشمند شما را تبدیل به یک کیف پول الکترونیک می نماید. علاوه بر موارد فوق نرم افزار هلو در ورژن 5.1 امکانات ذیل را نیز عرضه می کند:

  • - امکان درج وام به عنوان دریافت کننده و پرداخت کننده

  • - تعریف کلیه اقساط وام به صورت سیستمی

  • - امکان مقرر نمودن یادآوری برای اقساط به صورت دوره ای

  • - امکان گرفتن خروجی اکسل برای وام و اقساط

  • امکان گرفتن گزارش اقساط

  • امکان حسابداری پیامکی

این نرم افزار کاربردی به صورت رایگان و با هدف توسعه بکارگیری ابزار مدرن در زندگی روزمره در اختیار کلیه کاربران قرار گرفته است و امیداواریم بتوانیم در جهت بهبود کیفیت اقتصاد زندگی استفاده کنندگان از این نرم افزار گامی موثر برداشته باشیم.

در رسانه‌ها

نقد و بررسی حسابداری شخصی هلو

محاسبه دقیق هزینه و درآمد در زندگی روزمره، برای هر انسانی حائز اهمیت میباشد. برای اثبات این موضوع همین بس که، نمیتوان هیچ شرکت و سازمانی را پیدا کرد که سیستم حسابداری نداشته باشد اما آیا مدیریت اموال فقط محدود به ارگان ها میشود؟ پاسخ قطعا منفی است و افراد عادی نیز به حساب کردن دخل و خرج شخصی خود نیاز دارند. در ادامه اپلیکیشن “حسابداری شخصی هلو” را نقد و بررسی خواهیم کرد که به شما در محاسبه مخارج و درآمدهای روزانه یاری میرساند. با ما همراه باشید تا این برنامه اندرویدی را بیشتر معرفی کنیم.

بررسی اپلیکیشن حسابداری شخصی هلو: پول‌هایت را به من بسپار!

بسیاری از افراد یادداشت کردن حساب کتاب‌های خود را کار سخت و خسته کننده‌ای می‌دانند و به همین دلیل اغلب از میزان دقیق دخل و خرج خود مطلع نیستند. اما حتما می‌دانید که بسیاری از افراد موفق در زمینه اقتصادی توصیه می‌کنند که میزان هزینه‌ها و درآمد‌های خود را در مکانی یادداشت کنید تا در مواقع بعدی نیز بتوانید به آن‌ها مراجعه نمایید. از آنجایی که تکنولوژی آماده است تا مسیر زندگی را ساده‌تر کند و افراد بتوانند هرچه سریع‌تر نیاز‌های خود را برطرف سازند به همین دلیل شرکت طرفه نگار نیز در صدد این برآمده است تا در کنار برنامه‌های حسابداری کامپیوتری، یک حسابدار نسبتا حرفه‌ای را نیز برای اسمارت فون‌ها ارایه دهد که این برنامه کاربردی، حسابداری شخصی هلو نام دارد.

logo-enamad logo-samandehi