چک یار اوراش (یادآوری و مدیریت چک)

چک یار اوراش (یادآوری و مدیریت چک)

نسخه ۱.۴۳
+۱۰
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۵
مگابایت
حجم

ابزاری کاربردی جهت ثبت چک های دریافتی و پرداختی نمایش یادآوری سررسید چک ها
اگر شما هم زمان سررسید چک و اطلاعات مربوط به چکهایتان را فراموش می کنید، می توانید از این برنامه استفاده نمایید.
امکانات برنامه :

- کاملا رایگان و بدون تبلیغات
- امکان ثبت چک های دریافتی و پرداختی
- نمایش هشدار سررسید زمانی چک ها
- امکان دریافت اطلاعات چک های ثبت شده از نرم افزارهای تحت ویندوز اوراش
- امکان جستجو بین چک های ثبت شده
- امکان ثبت پاس شدن، برگشت و خرج چک
- امکان اشتراک گذاری اطلاعات چک ها
- امکان بایگانی چک ها
- امکان ایجاد خروجی اکسل
- امکان تنظیم زمان یادآوری 
- امکان تعیین رمز ورود برای ورود به برنامه
- گزارشات نموداری
- راس گیری چک
- امکان تهیه فایل پشتیبان بر روی فضای ابری DropBox و SDCard
- ویجت نمایش چک های موعد سررسید

لطفا قبل از بروزرسانی از اطلاعات فعلی فایل پشتیبان تهیه فرمایید.

اگر نکته مبهم و یا سوالی در مورد امکانات برنامه داشتید فقط کافیست از طریق ایمیل و وب سایت زیر،سوالات خود را برای ما ارسال نمایید تا سریعا تیم پشتیبانی اوراش شما را در این مورد راهنمایی نماید.
ای دی تلگرام پشتیبان : @OrashSupport
support@orash.ir
www.orash.ir

در رسانه‌ها

نقد و بررسی چک یار اوراش

مبادله و تجارت بین انسان ها، از بدو ظهور بشر بر روی کره زمین وجود داشته و در طی گذشت سال های دراز مدت، پیشرفته تر شده است. با پیدایش اولین پول های رسمی در دنیا، نحوه انجام مبادلات هم دگرگون گردید تا به شکل امروزی رسید. امروزه علاوه بر اسکناس و سکه، اوراق بهاداری همچون چک ها نیز بسیار مورد استفاده افراد قرار میگیرند. وقتی بحث استفاده از چک به میان می آید، مدیریت این اوراق و آگاهی دقیق از موعد سررسید آنها، اهمیت پیدا میکند. برنامه ای که در ادامه با آن آشنا خواهید شد، “چک یار اوراش” نام دارد و به شما در این زمینه یاری میرساند. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

بررسی اپلیکیشن کاربردی چک یار

چک، یکی از اسناد اعتباری و مالی مهم و با ارزش در تجارت امروز به شمار می رود، بخش عظیمی از مبادلات مالی براساس صدور چک ها انجام می پذیرد. سهولت انتقال پول با حجم زیاد امنیت نسبی و شرایط خاص چک باعث شده است

معرفی چک یار اوراش

به لطف این اپلیکیشن ایرانی که اختصاصا برای مدیریت چک ها طراحی شده می توانید بدون نیاز به کاغذ و قلم حساب و کتاب تمام کارهایتان را داشته باشید.

مدیریت چک با چک یار اوراش

رد و بدل کردن چک یکی از پایه های تجارت امروزی و فرآیندهای مالی است. اگر با دریافت و پرداخت چک زیاد سروکار دارید و می خواهید به طور دقیق و منظم آن را کنترل کنید، اگر به خاطر حواس پرتی و مشغله زیاد تاریخ چک های خود را فراموش کردید و در نهایت به برگشت خوردن آن منتهی شده، اگر می خواهید اطلاعات چک های دریافتی و پرداختیتان را یادداشت بردای کنید و دغدغه کاغذ و قلم نداشته و همیشه و همه جا همراه خود داشته باشید، با نصب نرم افزار "چک یار اوراش" تمام این کارها به راحتی انجام می شود و به خوبی می توانید بخش مالی فعالیت و تجارت خود را کنترل کنید. با یک نقد و بررسی دیگر در زمینه فرآیند های مالی و چک با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi