+۱ میلیون
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
رایتل من

رایتل من

اپلیکیشن رسمی شرکت رایتل
نسخهٔ ۱۴.۲.۱
+۱ میلیون
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با استفاده از اپلیکیشن "رایتـل من" می‌توان بسیاری از امور مربوط به سیم‌کارت مانند خرید بسته، شارژ عادی و شورانگیز، مشاهده و پرداخت صورت‌حساب، مدیریت سیم‌کارت‌های تحت مالکیت، مدیریت مصرف بسته‌ها، بهره‌مندی از فرصت‌های ارغوانی، جوایز جمعه‌های رایتلی و بسته‌های ویژه اپلیکیشن، درخواست دریافت ریز‌ارتباطات و غیره را در کمترین زمان ممکن انجام داد.

برخی از ویژگی‌های «رایتـل من» عبارتند از:

  • مشاهده گزارش مانده بسته: با انتخاب این گزینه، صفحه‌ای حاوی اطلاعات مربوط به بسته‌های فعال سیم‌کارت نمایش داده می‌شود.
  • خرید بسته: در این بخش پیشنهادهای متنوعی به مشترکین ارایه می‌شود تا بتوانند از میان آنها بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود داشته باشند.
  • شارژ عادی: مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری و دیتا می‌توانند با استفاده از شارژ عادی، سیم‌کارت خود را به‌صورت مستقیم شارژ کنند.
  • شارژ شورانگیز: مشترکین سیم‌کارت‌های دیتا و اعتباری می‌توانند با استفاده از شارژ شورانگیز رایتل، شارژ بیشتر دریافت کنند.
  • پرداخت صورت حساب (میان دوره / پایان دوره): مشترکین سیم‌کارت دائمی می‌توانند صورت‌حساب میان دوره/پایان دوره خود را مشاهده و پرداخت کنند.
  • سرویس‌های من: با انتخاب گزینه سرویس‌های من، می‌توانید سرویس مورد نظر خود مانند تماس‌های از دست رفته، راینواز، رومینگ بین‌الملل، کنفرانس تلفنی، انتظار تماس، حفظ تماس فعلی و غیره را فعال / غیرفعال کنید.
  • جمعه‌های رایتلی: شما می‌توانید هر جمعه از طریق اپلیکیشن و سامانه رایتل من، یک بسته اینترنت تا 30 گیگابایت یا یک بسته مکالمه جذاب هدیه بگیرید. 
  • فرصت‌های ارغوانی: رایتل در راستای قدردانی از مشتریان وفادار خود و ارج نهادن به ایشان، با همکاری شرکت‌های بزرگ و توانمند، هدایای جذاب و شگفت انگیز ارائه می‌دهد.
  • مدیریت سیم‌کارت: با ورود به قسمت مدیریت سیم‌کارت، انجام عملیاتی از قبیل ریز ارتباطات، مشاهده و ویرایش اطلاعات سیم‌کارت‌ها، تبدیل سیم‌کارت، مجوز ترابرد، درخواست مسدودی سیم‌کارت و غیره به آسانی امکان‌پذیر است.


نظرات کاربران - ۷،۲۳۶ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اهورا
اهورا
۱۴۰۰/۱۰/۰۳
اونی که باید باشه نیست
هانی
هانی
۱۴۰۰/۰۱/۰۳
برای هر بار ورود باید رمز عبور و شماره رو بزنی و امکان غیرفعال‌سازی مصرف آزاد وجود نداره
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۸/۱۸
برای هردفعه ورود واقعاً لازمه کد بیاد و همیشه خطا بگیره خیلی باگ داره