رایتل من

رایتل من

نسخهٔ ۱۴.۳.۱۱
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ مرداد ۰۲
رایتل من

رایتل من

اپلیکیشن رسمی شرکت رایتل
نسخهٔ ۱۴.۳.۱۱
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۲۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ مرداد ۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با استفاده از اپلیکیشن "رایتـل من" می‌توان بسیاری از امور مربوط به سیم‌کارت مانند خرید بسته، شارژ عادی و شورانگیز، مشاهده و پرداخت صورت‌حساب، مدیریت سیم‌کارت‌های تحت مالکیت، مدیریت مصرف بسته‌ها، بهره‌مندی از فرصت‌های ارغوانی، جوایز روز‌های رایتلی و بسته‌های ویژه اپلیکیشن، درخواست دریافت ریز‌ارتباطات و غیره را در کمترین زمان ممکن انجام داد.

برخی از ویژگی‌های «رایتـل من» عبارتند از:

  • مشاهده گزارش مانده بسته: با انتخاب این گزینه، صفحه‌ای حاوی اطلاعات مربوط به بسته‌های فعال سیم‌کارت نمایش داده می‌شود.
  • خرید بسته: در این بخش پیشنهادهای متنوعی به مشترکین ارایه می‌شود تا بتوانند از میان آنها بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود داشته باشند.
  • شارژ عادی: مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری و دیتا می‌توانند با استفاده از شارژ عادی، سیم‌کارت خود را به‌صورت مستقیم شارژ کنند.
  • شارژ شورانگیز: مشترکین سیم‌کارت‌های دیتا و اعتباری می‌توانند با استفاده از شارژ شورانگیز رایتل، شارژ بیشتر دریافت کنند.
  • پرداخت صورت حساب (میان دوره / پایان دوره): مشترکین سیم‌کارت دائمی می‌توانند صورت‌حساب میان دوره/پایان دوره خود را مشاهده و پرداخت کنند.
  • سرویس‌های من: با انتخاب گزینه سرویس‌های من، می‌توانید سرویس مورد نظر خود مانند تماس‌های از دست رفته، راینواز، رومینگ بین‌الملل، کنفرانس تلفنی، انتظار تماس، حفظ تماس فعلی و غیره را فعال / غیرفعال کنید.
  • روز‌های رایتلی : شما می توانید یک روز در هفته از طریق اپلیکیشن رایتل من، یک بسته اینترنت تا 30 گیگابایت یا یک بسته مکالمه جذاب هدیه بگیرید. این هدایا به صورت تصادفی اختصاص داده می‌شود و مهلت استفاده از تمامی بسته‌ها 24 ساعت است.
  • فرصت‌های ارغوانی: رایتل در راستای قدردانی از مشتریان وفادار خود و ارج نهادن به ایشان، با همکاری شرکت‌های بزرگ و توانمند، هدایای جذاب و شگفت انگیز ارائه می‌دهد.
  • مدیریت سیم‌کارت: با ورود به قسمت مدیریت سیم‌کارت، انجام عملیاتی از قبیل ریز ارتباطات، مشاهده و ویرایش اطلاعات سیم‌کارت‌ها، تبدیل سیم‌کارت، مجوز ترابرد، درخواست مسدودی سیم‌کارت و غیره به آسانی امکان‌پذیر است.


نظرات کاربران - ۱۲،۸۲۱ رأی
۳.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسینی
حسینی
۱۴۰۲/۰۵/۲۲
سلام برنامه هیج باز نمیشه چرا کسی میدونه مشکلش چیه ?...
sima sahranavard
sima sahranavard
۱۴۰۲/۰۵/۲۲
اپلیکیشن بازنمیشه لطفا درستش کنید
کاربر
کاربر
۱۴۰۲/۰۵/۲۲
برنامه مشکل داره و باز نمیشه