Advanced Download Manager

Advanced Download Manager

نسخه ۸.۲
۲
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

بهترین دانلودر برای اندروید:

- دانلود حداکثر سه فایل به طور همزمان

- دانلود پرسرعت

- دانلود فایل‌ها در پس‌زمینه

- امکان تعریف صف برای دانلود‌ها

- امکان تغییر تم و رابط کاربری

- ذخیرهٔ فایل‌های با فرمت مختلف در فولدرهای جداگانه

- توقف دانلود هنگام کم بودن شارژ گوشی

- لیست پشتیبان

- و ...

در رسانه‌ها

معرفی برنامه ADM – مدیریت حرفه ای دانلود در اندروید

اپلیکیشن Advanced Download Manager یا همان ADM جزو دانلود منیجرهای قدرتمند و پرطرفدار اندرویدی به شمار می‌رود که امکان مدیریت دانلود ها را برای کاربران خود به ارمغان آورده است. اپلیکیشن ADM قابلیت هایی نظیر افزایش سرعت دانلود، امکان دانلود فایل ها به صورت همزمان و زمان بندی دانلودها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

ADM برای دانلود سنگ تمام می‌گذارد!

می‌‌شود به همه ذوقی که برای دانلود چیزهای جدید دارید یکی یکی رسیدگی کرد. اگر سرعت اینترنت درست و درمان بود و شما هم یک وقتی به رگه طلا زدید برای دانلود، هول نشوید، یک دانلود منیجر خوب لازم دارید.

۸ قابلیت که اپلیکیشن ADM را به بهترین دانلود منیجر اندروید تبدیل می‌کند

یکی از اساسی‌ترین نیازهای کاربران اینترنت برای دانلود و ذخیره اطلاعات، دانلود منیجر است. حتما بر روی PC از برنامه Internet Download Mnanger استفاده کرده‌اید و رضایت بسیار زیادی از آن داشته‌اید؛ چرا که امکانات فوق‌العاده زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اما بهترین برنامه اندرویدی برای مدیریت و دانلود فایل‌‌ها از اینترنت چیست؟!

موبایل مگ: ADM ، دانلود منیجر حرفه ای در اندروید

به دنبال یک اپلیکیشن مدیریت دانلود تمام عیار برای تلفن اندرویدی خود هستید؟ ADM یکی از بهترین انتخاب های شماست. این برنامه امکانات فوق العاده ای را در زمینه دانلود فایل در تلفن همراه به کاربران می دهد. در ادامه با بررسی و آموزش کامل ADM همراه ما باشید...

با برترین دانلود منیجرهای اندروید آشنا شوید

مام افرادی که تجربه کار با ADM را داشته اند، اعتراف می کنند که این اپ بهترین دانلود منیجری بوده که تاکنون با آن به دانلود فایل پرداخته اند.

logo-enamad logo-samandehi