Polaris Office - Free Docs, Sheets, Slides + PDF

Polaris Office - Free Docs, Sheets, Slides + PDF

نسخه ۷.۷.۰
۱۰۰
هزار
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۶۰
مگابایت
حجم

یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین ابزارهای ویرایش و ایجاد فایل‌های آفیس برای اندروید به صورت کاملا رایگان!
به جمع بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر این برنامه بپیوندید و از امکانات بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید!
می توانید به راحتی فایل‌های متنی و یا اسلاید ایجاد کنید و حتی فایل‌های ایجاد شده قبلی خود را نیز ویرایش کنید! امکان همگام‌سازی تمامی فایل‌های شما با سیستم ابری نیز وجود دارد!

در رسانه‌ها

Polaris Office: ویرایش و ایجاد اسناد آفیس

چند سال قبل ایجاد و ویرایش فایل‌های آفیس تنها بر روی دستکتاپ‌ها قابل انجام بود و حتی تا مدت‌ها بعد از آمدن نسخه‌های موبایل و تبلت، باز هم استقبالی از آن نمی‌شد. اما حالا با بزرگ‌تر شدن نمایشگر گجت‌ها و همچنین عملکرد قدرتمند آن‌ها، دیگر خیلی از کاربران آفیس از ابزارهای همراه خود برای این کار استفاده می‌کنند. مایکروسافت و گوگل هم برای سرویس‌های خود برنامه‌هایی تهیه کرده و به سراغ موبایل‌ها فرستادند. اما در این بین چند نرم‌افزار دیگر هم روی کار آمدند که به شما امکانات جانبی بیشتری عرضه می‌کنند.

جعبه ابزار: بهترین اپلیکیشن های موبایل برای ویرایش فایل های آفیس

مجموعه آفیس پولاریس هم مثل دیگر اپلیکیشن های این فهرست، قادر به باز کردن و ویرایش فایل های سند، کاربرگ و پرزنتیشن هاست. به غیر از این فایل های پی دی اف را هم می توانید با آن باز کرده و روی آن ویرایش انجام دهید. مثلا زیر نکات مهم خط بکشید یا قسمت هایی از متن را علامت گذاری نمایید.

زوم‌اپ: Polaris Office؛ اپلیکیشنی قدرتمند برای ایجاد و ویرایش فایل‌های آفیس در گجت‌های هوشمند

با گسترش نفوذ ابزارهای هوشمند به زندگی مردم، بسیاری از افراد به جای استفاده از کامپیوترهای شخصی، بسیاری از زمان خود را با گوشی‌های هوشمند و تبلت سپری می‌کنند. همین موضوع باعث شده تا نیاز به یک اپلیکیشن قدرتمند برای ایجاد و ویرایش فایل‌های آفیس، بیش از پیش افزایش یابد. Polaris Office یکی از بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن‌هایی است که در این زمینه می‌توان یافت.

logo-enamad logo-samandehi