Backgrounds HD (Wallpapers)

Backgrounds HD (Wallpapers)

نسخه ۴.۹.۳۸۲
۵۰
هزار
نصب فعال
شخصی‌سازی
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

A place where you can find backgrounds that make your every day fun.
-OGQ Backgrounds achieved 120 million downloads globally!
-More than 2.4 million users gave ratings of 4.6 out of 5.0 and wrote reviews!
-New backgrounds including videos, pictures, illustrations and watches are uploaded every day!

Four types of uniqueness of OGQ Backgrounds!
[Live watch] Discover real moving watches in the background!
[Live background] Set your background with vivid videos!
[Image] Check out our images and illustrations that suit your taste!
[Gallery] Enjoy our gallery made by well-known creators from all over the world!

Five attractive points of OGQ Backgrounds!
[Self-creator] Upload your self-made images and videos and try selling!
[My taste] Discover backgrounds from interested tags and creators on the feed!
[My likes] Click 'like' on the pieces you are fond of and save in your own space!
[My profile] Let users from all over the world know about your profile created based on your taste!
[Let's enjoy] Check out the backgrounds from people with same taste and communicate with comments and messages!

OGQ Backgrounds' promise!
People check their smartphones and tablet PCs more than dozens of times a day. This is why the backgrounds of the lock and home screen have an important meaning to all of us. The backgrounds are about our beloved ones, our past travel with friends and our pets that are companions of life. Changing backgrounds just for refreshing or adding pictures of your favorite style are one of the longtime behaviors we have been consistently doing.

Our backgrounds may not be as good as the pictures you've taken with all your heart. But we will never forget what backgrounds mean to us. We will do all our best to provide you with valuable backgrounds every day!

✔[Required] Purpose of app usage authority seeking consent before installation
[WRITE_EXTERNAL_STORAGE] : This is an authority required to enable backgrounds to be saved in the storage of the user's device.
[READ_EXTERNAL_STORAGE] : This is an authority required to check the saved backgrounds and upload the pictures selected from the user's album.

✔We promise not to arbitrarily save or use the valuable information of users and We will always be listening to your valued opinions.
-support+and_backgrounds@ogqcorp.com

Copyright © 2011-2019 OGQ Corp., Inc. All rights reserved.

در رسانه‌ها

آلبومی از تصاویر با کیفیت - Backgrounds زیر ذره بین

نرم افزارهای زیادی برای ارائه تصاویر پس زمینه وجود دارد که هر کدام از آن ها ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارند. اپلیکیشن Backgrounds که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم نیز مجموعه ای از تصاویر و والپیپر های با کیفیت و زیبا را در خود جمع آوری کرده است و شما با نصب آن روی تلفن همراهتان می توانید به راحتی به این مجموعه عظیم دست پیدا کنید. در این برنامه بدون شک با کمی جستجو می توانید تصاویر دلخواه خود را پیدا کرده و از آن ها به عنوان تصویر پس زمینه تلفنتان و یا در هر قسمت دیگر استفاده نمایید. در ادامه برای بررسی برنامه Backgrounds با ذره بین همراه باشید.

Backgrounds: این برنامه تنها یک مجموعه والپیپر نیست!

همیشه برنامه‌هایِ مربوط به والپیپر را مجموعه‌ای از عکس‌ها تصور می‌کنیم که باید از بین‌ آن‌ها یکی را برای صفحه پس‌زمینه انتخاب کنیم. البته، در واقع اکثر اوقات هم به همین ترتیب بوده. اما Backgrounds با اضافه کردن چند امکان جذاب، تغییراتی در برنامه خود داده که آن را بیشتر به یک شبکه مجازی برای دوست داران عکس و تصویر پس‌زمینه بدل کرده است. با هم نگاهی به این برنامه بی‌اندازیم.

مدیریت حرفه ای و آسان پس زمینه تلفن همراه

انسان به شدت تحت تاثیر محیط اطراف خود قرار دارد. به عنوان مثال کافی است تنها برای مدتی دفتر کارتان را مرتب ننموده تا تاثیر منفی آن را بر روح و روان خود احساس کنید. از طرف دیگر قرار گیری در فضای مرتب یا نگاه کردن به تصاویر زیبا باعث کاهش هورمون های استرس زا و ایجاد حس آرامش در انسان می شود. از آنجا که امروزه استفاده از تلفن همراه زمان قابل توجه ای از وقت مان را به خود اختصاص داده است، انتخاب یک بک گراند مناست می تواند تاثیر محسوسی را در زندگی مان ایجاد نماید. از این رو امروز به معرفی اپلیکیشن زیبا و سازنده Backgrounds می پردازیم.

بررسی اپلیکیشن Background: زیباترین تصاویر پس‌زمینه دنیا در گوشی شما!

در بسیاری از موارد، نکات شخصیتی افراد و یا علایق‌شان از تصویر پس زمینه‌ای که برای صفحه گوشی خود انتخاب می‌کنند، معلوم می‌شود. حال هر چه این تصاویر خلاقانه‌تر و با کیفیت‌تر باشند، زیبایی گوشی شما چندین برابر می‌شود. همچنین برخی از کاربرانی که گوشی‌هایی با صفحه نمایش Full HD دارند، اکثرا به دنبال با کیفیت‌ترین عکس‌ها هستند تا از میان آن‌ها یکی را به عنوان تصویر پس‌زمینه برای موبایل‌شان انتخاب کنند. امروز در آی‌تی‌رسان نرم‌افزاری را بررسی خواهیم کرد که می‌تواند ابزار خوبی باشد تا به شما کمک کند تصویر پس‌زمینه مورد علاقه خود را پیدا کنید.

logo-enamad logo-samandehi