Backgrounds HD (Wallpapers)

Backgrounds HD (Wallpapers)

نسخه ۴.۹.۴۰۴
+۵۰
هزار
نصب فعال
شخصی‌سازی
دسته
۲۴
مگابایت
حجم

گزیده‌ای از بهترین عکس‌های با کیفیت برای تصویر پس‌زمینه موبایل شما!

عکس‌های با کیفیت با دسته‌بندی‌های متنوع و با قابلیت اشتراک‌گذاری و مناسب برای تصویر پس‌زمینه!

در رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن Background: زیباترین تصاویر پس‌زمینه دنیا در گوشی شما!

در بسیاری از موارد، نکات شخصیتی افراد و یا علایق‌شان از تصویر پس زمینه‌ای که برای صفحه گوشی خود انتخاب می‌کنند، معلوم می‌شود. حال هر چه این تصاویر خلاقانه‌تر و با کیفیت‌تر باشند، زیبایی گوشی شما چندین برابر می‌شود. همچنین برخی از کاربرانی که گوشی‌هایی با صفحه نمایش Full HD دارند، اکثرا به دنبال با کیفیت‌ترین عکس‌ها هستند تا از میان آن‌ها یکی را به عنوان تصویر پس‌زمینه برای موبایل‌شان انتخاب کنند. امروز در آی‌تی‌رسان نرم‌افزاری را بررسی خواهیم کرد که می‌تواند ابزار خوبی باشد تا به شما کمک کند تصویر پس‌زمینه مورد علاقه خود را پیدا کنید.

مدیریت حرفه ای و آسان پس زمینه تلفن همراه

انسان به شدت تحت تاثیر محیط اطراف خود قرار دارد. به عنوان مثال کافی است تنها برای مدتی دفتر کارتان را مرتب ننموده تا تاثیر منفی آن را بر روح و روان خود احساس کنید. از طرف دیگر قرار گیری در فضای مرتب یا نگاه کردن به تصاویر زیبا باعث کاهش هورمون های استرس زا و ایجاد حس آرامش در انسان می شود. از آنجا که امروزه استفاده از تلفن همراه زمان قابل توجه ای از وقت مان را به خود اختصاص داده است، انتخاب یک بک گراند مناست می تواند تاثیر محسوسی را در زندگی مان ایجاد نماید. از این رو امروز به معرفی اپلیکیشن زیبا و سازنده Backgrounds می پردازیم.

آلبومی از تصاویر با کیفیت - Backgrounds زیر ذره بین

نرم افزارهای زیادی برای ارائه تصاویر پس زمینه وجود دارد که هر کدام از آن ها ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارند. اپلیکیشن Backgrounds که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم نیز مجموعه ای از تصاویر و والپیپر های با کیفیت و زیبا را در خود جمع آوری کرده است و شما با نصب آن روی تلفن همراهتان می توانید به راحتی به این مجموعه عظیم دست پیدا کنید. در این برنامه بدون شک با کمی جستجو می توانید تصاویر دلخواه خود را پیدا کرده و از آن ها به عنوان تصویر پس زمینه تلفنتان و یا در هر قسمت دیگر استفاده نمایید. در ادامه برای بررسی برنامه Backgrounds با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi