Best Wallpapers 4K - WallPick

Best Wallpapers 4K - WallPick

نسخه ۲.۹۳
۲۰
هزار
نصب فعال
شخصی‌سازی
دسته
۹
مگابایت
حجم

والپیپرهای زیبا در موضوعات دمختلف

تذکر: این برنامه نیاز به اتصال اینترنت دارد.

اگر از والپیپرهای تکراری گوشی خود خسته شده‌اید، برنامه‌ی Wallpapers QHD را از دست ندهید. این برنامه شامل والپیپرها در موضوعات متنوع طبیعت، آسمان، گل، درخت، رنگ، غذا و... است. از ویژگی‌های خوب این برنامه، امکان اضافه کردن پس‌زمینه‌ی مورد نظر به بخش موردعلاقه‌ها و امکان تنظیم تصاویر بر روی شماره‌های ذخیره شده در گوشی است.

در رسانه‌ها

زیباترین والپیپرها را دانلود کنید

برای دانلود تصاویر پس زمینه این اپ نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست،‌ اکثر والپیپرها کیفیت مطلوبی دارند و به خوبی در دسته های جداگانه تفکیک شده اند.

هزاران عکس در یک برنامه - Wallpapers QHD زیر ذره بین

تصویر پس زمینه تلفن همراه یکی از موضوعاتی است که برای اکثر ما اهمیت ویژه ای دارد. در بیشتر مواقع تصویری مناسب با سلایق و حال و هوای خود، برای بک گراند صفحه موبایلمان انتخاب می کنیم که ممکن است پس از مدتی از آن خسته شده و به دنبال عکس جدیدی بگردیم. اما پیدا کردن عکسی که هم با سلیقه ما تطابق داشته و هم از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد کمی سخت به نظر می رسد. اپلیکیشن Wallpapers QHD در این مورد می تواند همراه خوبی برای شما باشد. با استفاده از این برنامه تعداد بسیار زیادی والپیپر در دسته بندی های مختلف و با کیفیت مناسب در اختیار شما خواهد بود. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن اندرویدی پردازیم.

logo-enamad logo-samandehi