Dropbox

Dropbox

نسخه ۲۱۲.۲.۲
۲
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳۷
مگابایت
حجم

تمامی تصاویر، اسناد و فیلم‌های خود را همواره همراه داشته باشید.

دراپ‌باکس فضایی به رایگان در اختیار شما می‌گذارد که از طریق آن می‌توانید فایل‌های خود را بین کامپیوتر شخصی و دستگاه موبایل خود و همچنین بین خود و دوستانتان به اشتراک بگذارید.

این برنامه به طور خودکار از پوشه‌های شما پشتیبان‌گیری می‌کند و می‌توانید از طریق دستگاه‌های دیگر به آن دسترسی پیدا کنید.

در رسانه‌ها

آموزش کار با Dropbox - فایلها همیشه همراه شما !

. شاید اطلاعات مهمی در اختیار داشته و می خواهید با امنیت بالا از آن نگهداری کنید. کامپیوتر ها، وبلاگ ها و… مکانی امن برای اطلاعات نمی باشند زیرا امکان سرقت، هک، پاک شدن اطلاعات و بسیاری از اتفاقات دیگر وجود دارد. اما یک روش خوب برای بیمه کردن اطلاعات وجود دارد که یک فضایی ایمن و آسیب ناپذیر است و مانند گاو صندوقی بزرگ و مقاوم عمل می کند. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید اطلاعات خود را در آن نگهداری کرده و یا حتی می توانید بخشی یا همه ی اطلاعات خود را به دیگران نشان دهید.

​معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: DropBox

با ورود ابر (Cloud) به دنیای تکنولوژی مسیر این صنعت دستخوش تغییرات بسیاری شد. در این مطلب به بررسی یکی از سرویس‌های ابری می‌پردازیم که از طریق آن می‌توانید فایل‌های خود را روی ابر ذخیره کنید و همه‌جا به آنها دسترسی داشته باشید.

موبایل مگ: تجربه حرفه ای فضای ابری با اپلیکیشن دراپ باکس

یکی دیگر از محبوب ترین سرویس های ابری که در فضای وب فعالیت می کند، دراپ باکس - DropBox - نام دارد که افراد زیادی آن را مورد استفاده قرار می دهند. ویژگی های اپلیکیشن رسمی دراپ باکس هر کاربری را مجاب به استفاده از آن می کند و این سرویس با شعار "فایل هایتان را همیشه همراه داشته باشید" با قدرت به پیش می رود. در ادامه امکانات و ویژگی های این برنامه را زیر ذره بین موبایل مگ خواهیم برد...

با این 10 ترفند در استفاده از دراپ باکس حرفه‌ای شوید

دراپ باکس را که تقریبا همه می‌شناسیم. یک سرویس مبتنی بر اینترنت است که امکان همگام سازی پرونده‌ها روی چند رایانه مختلف یا بین چند کاربر از طریق اینترنت را فراهم می‌کند. با اینکه شاید خیلی از ما از این سرویس مفید استفاده کنیم، بسیاری هستند که از ویژگی‌ها و ترفندهایش مطلع نیستند. ترفندهایی که با دانستن از آن‌ها می‌توانیم بیشترین بهره از این سرویس را ببریم.

logo-enamad logo-samandehi