Todoist: To-Do List, Tasks & Reminders

Todoist: To-Do List, Tasks & Reminders

نسخه ۱۴.۳.۱
۱۰
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

Todoist پیشروی برنامه‌های مدیریت وظایف ابری است.

هر وقت که نیاز داشتید در دسترس شما است. روی گوشی اندروید، تبلیت اندروید، کامپیوتر رومیزی، مرورگر، جی‌میل و دیگر جا‌ها.

به بیش از ۷۰۰ هزار کاربر وفادار برنامه که کار‌های خود را با این برنامه انجام می‌دهند بپیوندید. مدیریت وظایف شخصی برای اندروید.

در رسانه‌ها

اپلیکیشن ToDoist، ابزاری پیشرفته برای مدیریت زمان

اگر به دنبال یک برنامه برای مدیریت کارهای خود هستید، بد نیست سری به اپلیکیشن ToDoist بزنید! می‌گوییم "بد نیست"، چون کار با این برنامه اندکی سخت است؛ اما اگر به دنبال یک اپلیکیشن حرفه‌ای هستید، به امتحانش می‌ارزد، البته برای استفاده‌ی تمام و کمال از برنامه باید اندکی نیز پول خرج کنید.

زوم‌اَپ: Todoist، یادآوری لیست کاری براساس موقعیت مکانی

Todoist را می‌توان در تلفن‌هوشمند، دسکتاپ، تبلت و در قالب سرویس‌هایی چون جیمیل مورد استفاده قرار داد. با توجه به قابلیت دسترسی بالا، اطلاعات کاربران از در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط سرویس‌های ابری همگام‌سازی می‌شود، یعنی در صورت اضافه، حذف یا ویرایش یک وظیفه در لیست کاری، این مورد سریعا همگام خواهد شد. از جمله‌ی قابلیت‌های کاربردی در اضافه کردن یک وظیفه می‌توان به قابلیت تعیین الویت و همچنین سطح وظیفه‌ی مورد نظر اشاره کرد. ضمنا وظایف اضافه شدن را می‌توان در قالب طبقه‌بندی‌های مختلفی قرار داد. این طبقه‌بندی‌ها بصورت پیش‌فرض شامل مواردی چون کار، سلامتی، شخصی، خرید و موارد دیگری است که می‌توان در صورت نیاز سایر موضوعات را به آن اضافه کرد. برای استفاده از این سرویس نیاز به آنلاین بودن نبوده و به محض اتصال به اینترنت تغییرات صورت گرفته همگام خواهد شد. Todoist قابلیت اتصال به سرویس‌های ابری چون دراپ‌باکس و گوگل‌درایو را برای اضافه کردن اسناد و تصاویر دارد. Todoist اضافه کردن وظایف گروهی را نیز میسر کرده است، بطوریکه می‌توان با اضافه کردن یک وظیفه، آن را با سایر کاربران به اشتراک گذاشت.

logo-enamad logo-samandehi