Google Fit: Health and Activity Tracking

Google Fit: Health and Activity Tracking

نسخه ۲.۲۹.۱۳-۱۳۰
۲۰
هزار
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

با برنامه‌ی محبوب Google Fit دیگر بدون هیچ زحمتی، از میزان فعالیت بدنی خود آگاه باشید! فقط کافی است گوشی تلفن را در حال پیاده‌روی، دویدن یا دوچرخه‌سواری با خود حمل کنید!
با کمک Fit برای انجام فعالیت‌های ورزشی انگیزه پیدا کرده و در زندگی خود تغییرات مثبت ایجاد کنید!
شما می‌توانید اهدافتان در رابطه با تناسب اندام شخصی را بر اساس معیارهای متنوعی از قبیلِ دوره‌های زمانی یا تعداد گام‌های برداشته‌شده تعیین کنید؛ سپس این برنامه بر اساس اهداف و میزان فعالیت بدنی روزانه‌‌ی شما، مدلی مفهومی از میزان پیشرفت و پیشنهاداتی برای رسیدن به اهدافتان ارائه می‌کند.

ویژگی‌های این برنامه:
سازگار با گجت‌های پوشیدنی مبتنی بر Android Wear
ارائه‌ی مدلی مفهومی و گویا برای نمایش میزان پیشرفت کاربر
امکان دسترسی به اطلاعات از طریق وب و سایر دستگاه‌های اندرویدی کاربر

در رسانه‌ها

Google Fit؛ اپلیکیشن جدید گوگل برای ثبت فعالیت های ورزشی

با معرفی HealthKit برای آیفون و آیپد، گوگل هم بیکار ننشست و اپلیکیشن جدید ثبت حرکات ورزشی خود با نام Google Fit را برای سیستم عامل اندروید عرضه کرد. درگوگل فیت، شما قادرید کلیه فعالیت های ورزشی روزانه خود مثل راه رفتن، دویدن و دوچرخه سواری را وارد کرده و برای ورزش و تندرستی خود برنامه ریزی کنید.

زوم‌اَپ: Google Fit، پاسخ گوگل به HealthKit اپل

Google Fit در واقع پاسخ گوگل به HealthKit اپل است و با استفاده از آن می‌توان اهداف و اطلاعات مربوط به تمرین‌ها را در قالب یک اپلیکیشن و با استفاده از نمودارهای گویا مشاهده کرد. Google Fit تمامی فعالیت‌های ورزشی کاربر را که می‌تواند شامل پیاده‌روی، دویدن یا دوچرخه‌سواری باشد، تحت نظر گرفته و اطلاعات مربوطه را ذخیره می‌کند. اهداف را می‌توان براساس دوره‌های زمانی یا برای مثال تعداد گام‌های برداشته شده تعیین کرد. گوگل سیاست جالبی در پیش گرفته و اجازه‌ی ثبت اطلاعات سایر اپلیکیشن‌های تندرستی را در این پلتفرم امکان‌پذیر ساخته است. ضمنا این اپلیکیشن قادر است تا با تمامی گجت‌های پوشیدنی مبتنی بر Android Wear کار کند. می‌توان به اطلاعات ذخیره شده از طریق وب یا سایر ابزار‌ها همچون تبلت دسترسی پیدا کرد.

logo-enamad logo-samandehi